DEOCON SRL
| Denumire | DEOCON SRL |
| CUI | 7637052 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000572327 |
| EUID | ROONRC.J1995000572327 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-08-16 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUNTEAN DAN ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 816 815 | 413 363 | 8 058 030 | 3 895 745 | 15 676 825 | 11 633 379 | 47 |
| 2024 | 38 213 200 | 411 772 | 8 776 245 | 4 359 924 | 15 535 579 | 11 220 016 | 48 |
| 2023 | 38 124 876 | 579 043 | 7 814 428 | 4 455 036 | 14 167 636 | 10 808 244 | 52 |
| 2022 | 35 514 868 | 1 372 937 | 7 032 840 | 4 986 362 | 12 275 679 | 10 229 201 | 54 |
| 2021 | 34 049 301 | 1 513 438 | 3 783 947 | 3 239 669 | 10 600 542 | 10 056 264 | 56 |
| 2020 | 29 584 261 | 718 215 | 3 930 339 | 3 572 135 | 8 901 028 | 8 542 824 | 56 |
| 2019 | 28 935 167 | 734 171 | 4 262 963 | 2 464 138 | 9 623 436 | 7 824 611 | 54 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 816 815 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEOCON SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Sibiu , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEOCON SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEOCON SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEOCON SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.359.924 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.535.579 |
| Stocuri | 8.191.415 |
| Creante | 3.804.562 |
| Casa si conturi la banci | 3.539.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.758 |
| DATORII | 8.776.245 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.220.016 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.213.200 |
| VENITURI TOTALE | 39.250.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.769.443 |
| Profitul brut | 480.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 411.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.455.036 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.167.636 |
| Stocuri | 8.171.007 |
| Creante | 3.702.481 |
| Casa si conturi la banci | 2.294.148 |
| DATORII | 7.814.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.808.244 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.124.876 |
| VENITURI TOTALE | 39.630.659 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.967.240 |
| Profitul brut | 663.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 579.043 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.986.362 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.275.679 |
| Stocuri | 7.861.592 |
| Creante | 3.360.158 |
| Casa si conturi la banci | 1.053.929 |
| DATORII | 7.032.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.229.201 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.514.868 |
| VENITURI TOTALE | 36.917.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.309.800 |
| Profitul brut | 1.607.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.372.937 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.239.669 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.600.542 |
| Stocuri | 5.828.357 |
| Creante | 4.086.770 |
| Casa si conturi la banci | 685.415 |
| DATORII | 3.783.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.056.264 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.049.301 |
| VENITURI TOTALE | 35.285.094 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.480.921 |
| Profitul brut | 1.804.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.513.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.572.135 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.901.028 |
| Stocuri | 4.620.867 |
| Creante | 4.045.020 |
| Casa si conturi la banci | 235.141 |
| DATORII | 3.930.339 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.542.824 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.584.261 |
| VENITURI TOTALE | 30.335.369 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.487.772 |
| Profitul brut | 847.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 718.215 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.464.138 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.623.436 |
| Stocuri | 4.474.597 |
| Creante | 5.138.184 |
| Casa si conturi la banci | 10.655 |
| DATORII | 4.262.963 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.824.611 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.935.167 |
| VENITURI TOTALE | 29.743.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.856.738 |
| Profitul brut | 886.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 734.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.316.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.505.163 |
| Stocuri | 4.395.590 |
| Creante | 5.995.478 |
| Casa si conturi la banci | 114.095 |
| DATORII | 5.180.441 |
| PROVIZIOANE | 550.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.090.440 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.845.184 |
| VENITURI TOTALE | 27.540.988 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.698.643 |
| Profitul brut | 842.345 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 706.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.504.333 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.647.837 |
| Stocuri | 3.789.264 |
| Creante | 4.529.007 |
| Casa si conturi la banci | 329.566 |
| DATORII | 4.122.079 |
| PROVIZIOANE | 550.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.479.663 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.755.661 |
| VENITURI TOTALE | 26.320.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.635.919 |
| Profitul brut | 684.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 573.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.667.031 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.555.824 |
| Stocuri | 3.425.281 |
| Creante | 4.112.324 |
| Casa si conturi la banci | 18.219 |
| DATORII | 4.044.086 |
| PROVIZIOANE | 368.173 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.810.596 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.563.509 |
| VENITURI TOTALE | 22.666.129 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.917.057 |
| Profitul brut | 749.072 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 615.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |