BMI ROMANIA SISTEME DE ÎNVELITORI S.R.L.
| Denumire | BMI ROMANIA SISTEME DE ÎNVELITORI S.R.L. |
| CUI | 7626665 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001346329 |
| EUID | ROONRC.J2004001346329 |
| CAEN | 2361 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-09-06 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| INGO WEDAM | - | Austria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111 923 563 | 1 961 047 | 10 145 030 | 25 938 709 | 89 092 138 | 98 842 477 | 83 |
| 2024 | 109 495 895 | -6 855 049 | 10 989 898 | 31 137 656 | 82 552 518 | 96 881 432 | 85 |
| 2023 | 120 743 141 | 7 855 297 | 13 663 107 | 39 247 541 | 84 062 810 | 103 736 481 | 132 |
| 2022 | 160 115 817 | 24 844 547 | 9 569 527 | 42 981 388 | 69 259 842 | 95 881 184 | 146 |
| 2021 | 135 319 908 | 15 565 578 | 15 489 730 | 42 628 548 | 50 309 566 | 71 036 638 | 145 |
| 2020 | 118 444 812 | 8 782 806 | 12 337 585 | 39 879 083 | 33 393 812 | 55 471 060 | 146 |
| 2019 | 116 490 585 | 7 603 734 | 18 461 354 | 39 948 020 | 30 174 091 | 46 688 253 | 150 |
| 2018 | 97 115 175 | 6 363 600 | 26 451 964 | — | — | — | 142 |
| 2017 | 75 112 754 | 6 466 081 | 36 833 874 | — | — | — | 122 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises111 923 563 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BMI ROMANIA SISTEME DE ÎNVELITORI S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2361 Rev. 2 (echivalent: 2361 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor din beton pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor din beton pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 23 Fabricarea produselor din beton pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 2361: Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BMI ROMANIA SISTEME DE ÎNVELITORI S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BMI ROMANIA SISTEME DE ÎNVELITORI S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BMI ROMANIA SISTEME DE ÎNVELITORI S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.137.656 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.552.518 |
| Stocuri | 15.493.442 |
| Creante | 61.009.228 |
| Casa si conturi la banci | 6.049.848 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 225.667 |
| DATORII | 10.989.898 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 6.044.511 |
| CAPITALURI - TOTAL | 96.881.432 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 109.495.895 |
| VENITURI TOTALE | 113.309.196 |
| CHELTUIELI TOTALE | 120.164.245 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.855.049 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.855.049 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.247.541 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 84.062.810 |
| Stocuri | 17.838.262 |
| Creante | 58.508.644 |
| Casa si conturi la banci | 7.715.904 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.991 |
| DATORII | 13.663.107 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 5.971.754 |
| CAPITALURI - TOTAL | 103.736.481 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 120.743.141 |
| VENITURI TOTALE | 124.592.869 |
| CHELTUIELI TOTALE | 115.391.605 |
| Profitul brut | 9.201.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.855.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 132 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.981.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.259.842 |
| Stocuri | 23.199.650 |
| Creante | 40.559.102 |
| Casa si conturi la banci | 5.501.090 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.488 |
| DATORII | 9.569.527 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 6.805.007 |
| CAPITALURI - TOTAL | 95.881.184 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 160.115.817 |
| VENITURI TOTALE | 162.829.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 134.318.688 |
| Profitul brut | 28.511.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.844.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 146 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.628.548 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.309.566 |
| Stocuri | 17.563.634 |
| Creante | 29.084.194 |
| Casa si conturi la banci | 3.661.738 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -59.821 |
| DATORII | 15.489.730 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 6.351.925 |
| CAPITALURI - TOTAL | 71.036.638 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 135.319.908 |
| VENITURI TOTALE | 138.022.656 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.740.451 |
| Profitul brut | 18.282.205 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.565.578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.879.083 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.393.812 |
| Stocuri | 13.161.874 |
| Creante | 16.077.449 |
| Casa si conturi la banci | 4.154.489 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.117 |
| DATORII | 12.337.585 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 5.506.367 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.471.060 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 118.444.812 |
| VENITURI TOTALE | 119.298.360 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.919.658 |
| Profitul brut | 10.378.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.782.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 146 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.948.020 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.174.091 |
| Stocuri | 14.550.312 |
| Creante | 13.887.040 |
| Casa si conturi la banci | 1.736.739 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -17.320 |
| DATORII | 18.461.354 |
| VENITURI IN AVANS | 124.199 |
| PROVIZIOANE | 4.830.985 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.688.253 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 116.490.585 |
| VENITURI TOTALE | 116.678.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 107.669.769 |
| Profitul brut | 9.009.137 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.603.734 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 150 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.183.660 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.822.482 |
| Stocuri | 15.839.435 |
| Creante | 14.264.329 |
| Casa si conturi la banci | 718.718 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.368 |
| DATORII | 26.451.964 |
| VENITURI IN AVANS | 18.801 |
| PROVIZIOANE | 5.458.226 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.084.519 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Cifra de afaceri neta | 97.115.175 |
| VENITURI TOTALE | 98.891.488 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.987.141 |
| Profitul brut | 6.904.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.363.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.177.336 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.248.340 |
| Stocuri | 8.733.708 |
| Creante | 24.091.694 |
| Casa si conturi la banci | 422.938 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.656 |
| DATORII | 36.833.874 |
| PROVIZIOANE | 4.907.539 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.720.919 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Cifra de afaceri neta | 75.112.754 |
| VENITURI TOTALE | 77.063.758 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.817.732 |
| Profitul brut | 8.246.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.466.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.027.894 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.365.649 |
| Stocuri | 8.757.006 |
| Creante | 14.157.000 |
| Casa si conturi la banci | 451.643 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.336 |
| DATORII | 35.087.952 |
| PROVIZIOANE | 4.101.088 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.254.839 |
| Capital subscris varsat | 8.658.000 |
| Cifra de afaceri neta | 56.244.121 |
| VENITURI TOTALE | 56.217.357 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.358.650 |
| Profitul brut | 6.858.707 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.614.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 15:55:07 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 15:55:07 |