DENIK SERVICE SRL
| Denumire | DENIK SERVICE SRL |
| CUI | 6941362 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000011033 |
| EUID | ROONRC.J03/11/1995 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-01-20 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANDU NICUŞOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -58 305 | 4 982 452 | 505 702 | 2 650 065 | -1 811 217 | 1 |
| 2024 | 638 537 | -421 057 | 5 130 555 | 558 309 | 2 803 866 | -1 752 912 | 2 |
| 2023 | 4 793 476 | -1 766 896 | 5 807 254 | 573 772 | 3 886 158 | -1 331 856 | 20 |
| 2022 | 10 689 831 | 659 935 | 5 022 629 | 1 332 036 | 4 106 307 | 435 041 | 22 |
| 2021 | 7 209 367 | -563 090 | 5 522 392 | 1 480 699 | 3 788 607 | -224 894 | 23 |
| 2020 | 7 395 745 | 2 978 | 5 219 764 | 1 808 334 | 3 723 927 | 338 196 | 24 |
| 2019 | 9 893 593 | -952 785 | 5 311 060 | 2 273 336 | 3 332 177 | 335 218 | 32 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DENIK SERVICE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DENIK SERVICE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DENIK SERVICE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DENIK SERVICE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 558.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.803.866 |
| Stocuri | 1.101 |
| Creante | 2.802.600 |
| Casa si conturi la banci | 165 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.030 |
| DATORII | 5.130.555 |
| VENITURI IN AVANS | 562 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.752.912 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 638.537 |
| VENITURI TOTALE | 812.344 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.233.401 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 421.057 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 421.057 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 573.772 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.886.158 |
| Stocuri | 1.101 |
| Creante | 3.794.312 |
| Casa si conturi la banci | 90.745 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.030 |
| DATORII | 5.807.254 |
| VENITURI IN AVANS | 562 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.331.856 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.793.476 |
| VENITURI TOTALE | 5.715.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.481.937 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.766.896 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.766.896 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.332.036 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.106.307 |
| Stocuri | 1.101 |
| Creante | 4.079.483 |
| Casa si conturi la banci | 25.723 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.889 |
| DATORII | 5.022.629 |
| VENITURI IN AVANS | 562 |
| CAPITALURI - TOTAL | 435.041 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.689.831 |
| VENITURI TOTALE | 11.615.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.803.393 |
| Profitul brut | 812.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 659.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.480.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.788.607 |
| Stocuri | 501 |
| Creante | 3.746.869 |
| Casa si conturi la banci | 41.237 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.754 |
| DATORII | 5.522.392 |
| VENITURI IN AVANS | 562 |
| CAPITALURI - TOTAL | -224.894 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.209.367 |
| VENITURI TOTALE | 7.757.074 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.320.164 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 563.090 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 563.090 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.808.334 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.723.927 |
| Stocuri | 303.721 |
| Creante | 3.399.646 |
| Casa si conturi la banci | 20.560 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.261 |
| DATORII | 5.219.764 |
| VENITURI IN AVANS | 562 |
| CAPITALURI - TOTAL | 338.196 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.395.745 |
| VENITURI TOTALE | 8.256.219 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.244.008 |
| Profitul brut | 12.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.978 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.273.336 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.332.177 |
| Stocuri | 521.217 |
| Creante | 3.224.261 |
| Casa si conturi la banci | -413.301 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.765 |
| DATORII | 5.311.060 |
| CAPITALURI - TOTAL | 335.218 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.893.593 |
| VENITURI TOTALE | 11.318.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.271.433 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 952.785 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 952.785 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.485.592 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.717.718 |
| Stocuri | 405.509 |
| Creante | 2.867.116 |
| Casa si conturi la banci | -554.907 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.448 |
| DATORII | 3.719.026 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.486.732 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.937.024 |
| VENITURI TOTALE | 12.371.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.332.785 |
| Profitul brut | 38.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.094 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.135.598 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.419.250 |
| Stocuri | 276.746 |
| Creante | 2.489.533 |
| Casa si conturi la banci | -347.029 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.917 |
| DATORII | 4.096.127 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.472.638 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.319.173 |
| VENITURI TOTALE | 13.218.944 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.123.648 |
| Profitul brut | 95.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 51.098 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.165.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.018.744 |
| Stocuri | 125.299 |
| Creante | 2.016.246 |
| Casa si conturi la banci | -122.801 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.302 |
| DATORII | 3.805.691 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.401.740 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.198.767 |
| VENITURI TOTALE | 10.968.281 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.786.468 |
| Profitul brut | 181.813 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 129.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |