SERVCAM SRL
| Denumire | SERVCAM SRL |
| CUI | 6764481 |
| Nr. Reg. Com. | J38/1810/1994 |
| EUID | ROONRC.J38/1810/1994 |
| CAEN | 5510 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-29 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IONESCU LIVIU ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -41 785 | 99 412 | 562 075 | 2 742 | 465 405 | 0 |
| 2024 | 0 | -35 882 | 84 913 | 589 696 | 2 406 | 507 189 | 0 |
| 2023 | 5 000 | -21 745 | 74 500 | 617 317 | 254 | 543 071 | 0 |
| 2022 | 0 | -17 550 | 73 867 | 395 032 | 0 | 321 165 | 0 |
| 2021 | 0 | -15 780 | 68 961 | 408 690 | 36 | 339 765 | 1 |
| 2020 | 0 | -20 941 | 68 961 | 424 470 | 36 | 355 545 | 0 |
| 2019 | 0 | 9 839 | 63 461 | 294 472 | 0 | 231 011 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SERVCAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5510 Rev. 2 (echivalent: 5510 Rev. 1, 5510 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Cod CAEN principal | 55 Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SERVCAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SERVCAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SERVCAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 589.696 |
| Active circulante | 2.406 |
| Disponibilitati | 2.406 |
| Datorii | 84.913 |
| Capitaluri proprii | 507.189 |
| Capital social | 10.350 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 35.882 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.882 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.882 |
| Active imobilizate | 617.317 |
| Active circulante | 254 |
| Disponibilitati | 254 |
| Datorii | 74.500 |
| Capitaluri proprii | 543.071 |
| Capital social | 10.350 |
| Cifra de afaceri | 5.000 |
| Venituri totale | 5.000 |
| Cheltuieli totale | 26.745 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.745 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.745 |
| Active imobilizate | 395.032 |
| Datorii | 73.867 |
| Capitaluri proprii | 321.165 |
| Capital social | 10.350 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 17.550 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.550 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 17.550 |
| Active imobilizate | 408.690 |
| Active circulante | 36 |
| Disponibilitati | 36 |
| Datorii | 68.961 |
| Capitaluri proprii | 339.765 |
| Capital social | 10.350 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 15.780 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.780 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.780 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 424.470 |
| Active circulante | 36 |
| Disponibilitati | 36 |
| Datorii | 68.961 |
| Capitaluri proprii | 355.545 |
| Capital social | 10.350 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 20.941 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.941 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 20.941 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 294.472 |
| DATORII | 63.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 231.011 |
| Capital subscris varsat | 10.350 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 27.485 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.646 |
| Profitul brut | 9.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.839 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 307.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19 |
| Casa si conturi la banci | 19 |
| DATORII | 58.454 |
| VENITURI IN AVANS | 27.485 |
| CAPITALURI - TOTAL | 221.172 |
| Capital subscris varsat | 10.350 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.269 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.269 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 16.269 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 319.712 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18 |
| Casa si conturi la banci | 18 |
| DATORII | 54.803 |
| VENITURI IN AVANS | 27.485 |
| CAPITALURI - TOTAL | 237.442 |
| Capital subscris varsat | 10.350 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.997 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.997 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 28.997 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 123.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41 |
| Casa si conturi la banci | 41 |
| DATORII | 47.971 |
| VENITURI IN AVANS | 27.485 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.784 |
| Capital subscris varsat | 10.350 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.246 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.246 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.246 |