DIAFARM SRL
| Denumire | DIAFARM SRL |
| CUI | 6760706 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003241298 |
| EUID | ROONRC.J1994003241298 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-21 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GURĂU ADRIAN | - | România |
| CHIRCU CORNELIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 200 020 | 165 255 | 14 258 329 | 5 228 414 | 9 169 324 | 207 245 | 61 |
| 2024 | 37 787 429 | 410 542 | 13 078 266 | 4 993 039 | 8 868 506 | 819 768 | 56 |
| 2023 | 33 061 679 | 1 036 876 | 11 078 193 | 5 883 423 | 9 703 122 | 4 517 921 | 44 |
| 2022 | 24 339 231 | 1 499 764 | 9 237 182 | 6 039 616 | 6 674 266 | 3 481 045 | 30 |
| 2021 | 26 243 841 | 5 428 954 | 5 046 213 | 4 693 212 | 5 485 376 | 5 139 176 | 52 |
| 2020 | 31 131 726 | 92 358 | 11 181 071 | 4 110 561 | 7 046 849 | 1 660 | 54 |
| 2019 | 25 235 586 | -1 133 430 | 10 569 824 | 3 674 736 | 6 800 230 | -48 594 | 51 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises40 200 020 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIAFARM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIAFARM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIAFARM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIAFARM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.993.039 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.868.506 |
| Stocuri | 4.797.719 |
| Creante | 3.580.258 |
| Casa si conturi la banci | 490.529 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.489 |
| DATORII | 13.078.266 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 819.768 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 37.787.429 |
| VENITURI TOTALE | 38.006.926 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.410.370 |
| Profitul brut | 596.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 410.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.883.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.703.122 |
| Stocuri | 4.247.307 |
| Creante | 5.060.448 |
| Casa si conturi la banci | 395.367 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.569 |
| DATORII | 11.078.193 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.517.921 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 33.061.679 |
| VENITURI TOTALE | 33.129.695 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.732.069 |
| Profitul brut | 1.397.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.036.876 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.039.616 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.674.266 |
| Stocuri | 2.584.670 |
| Creante | 3.996.817 |
| Casa si conturi la banci | 92.779 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.345 |
| DATORII | 9.237.182 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.481.045 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 24.339.231 |
| VENITURI TOTALE | 27.143.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.217.699 |
| Profitul brut | 1.925.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.499.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.693.212 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.485.376 |
| Stocuri | 1.854.533 |
| Creante | 3.199.197 |
| Casa si conturi la banci | 431.646 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.801 |
| DATORII | 5.046.213 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.139.176 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.243.841 |
| VENITURI TOTALE | 33.562.428 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.169.043 |
| Profitul brut | 6.393.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.428.954 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.110.561 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.046.849 |
| Stocuri | 3.460.481 |
| Creante | 3.336.308 |
| Casa si conturi la banci | 250.060 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.321 |
| DATORII | 11.181.071 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.660 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 31.131.726 |
| VENITURI TOTALE | 31.168.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.982.062 |
| Profitul brut | 186.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 92.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.674.736 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.800.230 |
| Stocuri | 3.361.302 |
| Creante | 3.169.041 |
| Casa si conturi la banci | 269.887 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.264 |
| DATORII | 10.569.824 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -48.594 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 25.235.586 |
| VENITURI TOTALE | 25.240.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.361.403 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.121.265 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.133.430 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.857.687 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.826.639 |
| Stocuri | 1.932.190 |
| Creante | 2.074.874 |
| Casa si conturi la banci | 819.575 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.757 |
| DATORII | 7.413.249 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.284.834 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 13.441.751 |
| VENITURI TOTALE | 13.471.773 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.730.580 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 258.807 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 283.848 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.198.418 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.372.104 |
| Stocuri | 874.774 |
| Creante | 1.069.969 |
| Casa si conturi la banci | 427.361 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.605 |
| DATORII | 1.968.057 |
| VENITURI IN AVANS | 1.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.610.786 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 12.149.492 |
| VENITURI TOTALE | 12.161.258 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.859.445 |
| Profitul brut | 301.813 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 204.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.203.314 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.271.693 |
| Stocuri | 1.111.091 |
| Creante | 992.301 |
| Casa si conturi la banci | 168.301 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.021 |
| DATORII | 1.732.755 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.743.273 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.331.927 |
| VENITURI TOTALE | 14.363.828 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.683.683 |
| Profitul brut | 680.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 571.412 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |