COMFRIG SRL
| Denumire | COMFRIG SRL |
| CUI | 674452 |
| Nr. Reg. Com. | J1992000472312 |
| EUID | ROONRC.J1992000472312 |
| CAEN | 9521 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-06-11 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOŞCA VIOLETA | - | România |
| STANCIU GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 323 866 | 403 067 | 41 177 780 | — | — | — | 21 |
| 2024 | 7 882 880 | 800 555 | 44 549 988 | 31 330 815 | 34 446 055 | 21 226 882 | 19 |
| 2023 | 19 043 180 | 7 572 677 | 17 684 975 | 26 343 061 | 11 889 762 | 20 547 848 | 42 |
| 2022 | 19 716 353 | 8 600 479 | 22 072 994 | 23 817 623 | 12 152 932 | 13 846 701 | 68 |
| 2021 | 12 767 398 | 4 844 138 | 4 243 033 | 24 169 497 | 5 174 571 | 24 094 330 | 79 |
| 2020 | 7 712 197 | 1 119 410 | 6 826 087 | 24 162 143 | 3 491 317 | 20 782 825 | 85 |
| 2019 | 17 168 339 | 5 235 596 | 6 412 655 | 23 260 261 | 4 021 341 | 20 826 472 | 95 |
| 2018 | 16 420 682 | 4 351 049 | 6 918 711 | 21 204 703 | 3 725 012 | 17 921 932 | 115 |
| 2017 | 15 166 658 | 4 092 296 | 2 597 520 | 17 553 450 | 2 214 001 | 17 071 936 | 120 |
| 2016 | 13 013 868 | 3 220 601 | 2 544 201 | 13 844 381 | 4 415 808 | 15 547 038 | 122 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 323 866 lei
-7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMFRIG SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9521 Rev. 2 (echivalent: 9521 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Repararea aparatelor electronice de uz casnic |
| Descriere Activitate | Repararea aparatelor electronice de uz casnic |
| Cod CAEN principal | 95 Repararea aparatelor electronice de uz casnic |
| Descriere activitate (principal) | Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sălaj , domeniul 9521: Repararea aparatelor electronice de uz casnic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMFRIG SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMFRIG SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMFRIG SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.330.815 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.446.055 |
| Stocuri | 534.296 |
| Creante | 24.088.667 |
| Casa si conturi la banci | 1.150.025 |
| DATORII | 44.549.988 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.226.882 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.882.880 |
| VENITURI TOTALE | 9.315.601 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.430.521 |
| Profitul brut | 885.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 800.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.343.061 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.889.762 |
| Stocuri | 383.279 |
| Creante | 2.612.118 |
| Casa si conturi la banci | 211.865 |
| DATORII | 17.684.975 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.547.848 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.043.180 |
| VENITURI TOTALE | 19.868.326 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.673.806 |
| Profitul brut | 8.194.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.572.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.817.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.152.932 |
| Stocuri | 1.259.053 |
| Creante | 2.148.549 |
| Casa si conturi la banci | 8.745.330 |
| DATORII | 22.072.994 |
| VENITURI IN AVANS | 50.860 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.846.701 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.716.353 |
| VENITURI TOTALE | 20.819.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.304.437 |
| Profitul brut | 9.515.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.600.479 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.169.497 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.174.571 |
| Stocuri | 881.051 |
| Creante | 2.530.109 |
| Casa si conturi la banci | 1.763.411 |
| DATORII | 4.243.033 |
| VENITURI IN AVANS | 1.006.705 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.094.330 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.767.398 |
| VENITURI TOTALE | 13.995.470 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.475.108 |
| Profitul brut | 5.520.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.844.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.162.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.491.317 |
| Stocuri | 852.901 |
| Creante | 1.486.060 |
| Casa si conturi la banci | 1.152.356 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.569 |
| DATORII | 6.826.087 |
| VENITURI IN AVANS | 51.117 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.782.825 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.712.197 |
| VENITURI TOTALE | 7.874.603 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.436.057 |
| Profitul brut | 1.438.546 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.119.410 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.260.261 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.021.341 |
| Stocuri | 968.820 |
| Creante | 1.941.843 |
| Casa si conturi la banci | 1.110.678 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.642 |
| DATORII | 6.412.655 |
| VENITURI IN AVANS | 51.117 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.826.472 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.168.339 |
| VENITURI TOTALE | 17.750.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.869.246 |
| Profitul brut | 5.881.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.235.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.204.703 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.725.012 |
| Stocuri | 646.205 |
| Creante | 2.467.850 |
| Casa si conturi la banci | 610.957 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.657 |
| DATORII | 6.918.711 |
| VENITURI IN AVANS | 116.729 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.921.932 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.420.682 |
| VENITURI TOTALE | 17.591.402 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.605.630 |
| Profitul brut | 4.985.772 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.351.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.553.450 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.214.001 |
| Stocuri | 435.392 |
| Creante | 2.522.528 |
| Casa si conturi la banci | -743.919 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.078 |
| DATORII | 2.597.520 |
| VENITURI IN AVANS | 135.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.071.936 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.166.658 |
| VENITURI TOTALE | 15.606.092 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.051.972 |
| Profitul brut | 4.554.120 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.092.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.844.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.415.808 |
| Stocuri | 566.258 |
| Creante | 2.611.900 |
| Casa si conturi la banci | 1.237.650 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.127 |
| DATORII | 2.544.201 |
| VENITURI IN AVANS | 209.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.547.038 |
| Capital subscris varsat | 1.805.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.013.868 |
| VENITURI TOTALE | 13.548.878 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.779.086 |
| Profitul brut | 3.769.792 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.220.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |