AUTO EUROPA SRL
| Denumire | AUTO EUROPA SRL |
| CUI | 6725652 |
| Nr. Reg. Com. | J1994004367355 |
| EUID | ROONRC.J1994004367355 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-23 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPA GHEORGHE TITUS DAN | - | România |
| RĂDUCANU ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 231 210 | 10 209 109 | 10 572 398 | 25 950 307 | 17 151 312 | 32 510 785 | 100 |
| 2024 | 42 971 632 | 237 198 | 28 956 864 | 23 000 029 | 15 730 054 | 9 661 725 | 108 |
| 2023 | 39 545 966 | 664 410 | 10 608 011 | 18 602 772 | 13 423 530 | 21 050 812 | 105 |
| 2022 | 33 887 404 | 951 745 | 7 217 176 | 18 043 335 | 10 962 058 | 21 338 147 | 103 |
| 2021 | 37 191 316 | 851 427 | 9 565 191 | 17 610 799 | 13 406 970 | 21 502 800 | 104 |
| 2020 | 46 533 400 | 97 289 | 8 644 996 | 17 201 717 | 12 127 347 | 20 748 662 | 110 |
| 2019 | 52 024 863 | 612 779 | 17 856 414 | 16 690 839 | 12 865 381 | 11 774 226 | 117 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 231 210 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTO EUROPA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTO EUROPA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTO EUROPA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTO EUROPA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.000.029 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.730.054 |
| Stocuri | 7.962.703 |
| Creante | 4.583.943 |
| Casa si conturi la banci | 3.183.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.833 |
| DATORII | 28.956.864 |
| VENITURI IN AVANS | 143.327 |
| PROVIZIOANE | 20.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.661.725 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.971.632 |
| VENITURI TOTALE | 48.113.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.755.125 |
| Profitul brut | 357.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 237.198 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.602.772 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.423.530 |
| Stocuri | 5.343.641 |
| Creante | 4.534.261 |
| Casa si conturi la banci | 3.545.628 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.543 |
| DATORII | 10.608.011 |
| VENITURI IN AVANS | 288.152 |
| PROVIZIOANE | 142.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.050.812 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.545.966 |
| VENITURI TOTALE | 43.083.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.084.431 |
| Profitul brut | 999.205 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 664.410 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.043.335 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.962.058 |
| Stocuri | 5.617.284 |
| Creante | 4.174.154 |
| Casa si conturi la banci | 1.170.620 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.934 |
| DATORII | 7.217.176 |
| VENITURI IN AVANS | 161.424 |
| PROVIZIOANE | 358.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.338.147 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.887.404 |
| VENITURI TOTALE | 37.226.229 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.989.688 |
| Profitul brut | 1.236.541 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 951.745 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.610.799 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.406.970 |
| Stocuri | 5.198.621 |
| Creante | 3.010.329 |
| Casa si conturi la banci | 5.198.020 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.908 |
| DATORII | 9.565.191 |
| VENITURI IN AVANS | 17.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.502.800 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.191.316 |
| VENITURI TOTALE | 40.987.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.885.428 |
| Profitul brut | 1.102.015 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 851.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.201.717 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.127.347 |
| Stocuri | 6.518.248 |
| Creante | 3.851.906 |
| Casa si conturi la banci | 1.757.193 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.577 |
| DATORII | 8.644.996 |
| VENITURI IN AVANS | 15.983 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.748.662 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.533.400 |
| VENITURI TOTALE | 50.452.267 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.244.829 |
| Profitul brut | 207.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 97.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.690.839 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.865.381 |
| Stocuri | 6.072.716 |
| Creante | 5.773.741 |
| Casa si conturi la banci | 1.018.924 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.420 |
| DATORII | 17.856.414 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.774.226 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.024.863 |
| VENITURI TOTALE | 56.053.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.266.892 |
| Profitul brut | 786.608 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 612.779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.266.716 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.510.436 |
| Stocuri | 3.990.865 |
| Creante | 5.105.268 |
| Casa si conturi la banci | 1.414.303 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 96.253 |
| DATORII | 14.723.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.150.305 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.249.007 |
| VENITURI TOTALE | 56.793.879 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.608.959 |
| Profitul brut | 1.184.920 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 988.858 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.060.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.701.959 |
| Stocuri | 6.943.492 |
| Creante | 7.143.098 |
| Casa si conturi la banci | 615.369 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.078 |
| DATORII | 20.295.105 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.557.386 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.024.215 |
| VENITURI TOTALE | 44.509.831 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.995.660 |
| Profitul brut | 514.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.840.117 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.252.141 |
| Stocuri | 6.027.020 |
| Creante | 5.387.275 |
| Casa si conturi la banci | 837.846 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.436 |
| DATORII | 16.859.583 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.299.111 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.651.321 |
| VENITURI TOTALE | 38.004.080 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.832.258 |
| Profitul brut | 171.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |