ANA PAN SA
| Denumire | ANA PAN SA |
| CUI | 6718515 |
| Nr. Reg. Com. | J1994023900405 |
| EUID | ROONRC.J1994023900405 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-14 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ALEXANDRA COPOS | - | România |
| COPOS CRISTIANA | - | România |
| PRADA HERRERA DIEGO FERNANDO | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| CONSTANTIN FLOREA NICHI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 972 135 | -2 542 727 | 7 590 889 | 3 926 371 | 5 284 906 | 1 723 620 | 187 |
| 2024 | 37 288 221 | 60 625 | 5 747 067 | 2 720 490 | 7 155 762 | 4 266 347 | 191 |
| 2023 | 34 919 390 | 95 688 | 4 857 491 | 2 897 274 | 6 036 514 | 4 205 722 | 189 |
| 2022 | 30 631 679 | -260 835 | 4 347 413 | 2 968 010 | 5 364 305 | 4 110 034 | 179 |
| 2021 | 26 370 323 | -588 758 | 3 937 901 | 3 254 045 | 5 191 939 | 4 370 869 | 161 |
| 2020 | 22 671 074 | -1 313 556 | 6 029 885 | 3 625 032 | 7 396 654 | 4 959 627 | 156 |
| 2019 | 30 032 014 | 496 130 | 4 551 075 | 24 594 690 | 5 190 546 | 25 141 210 | 211 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 972 135 lei
-1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANA PAN SA”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANA PAN SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANA PAN SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANA PAN SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.720.490 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.155.762 |
| Stocuri | 1.485.458 |
| Creante | 2.002.531 |
| Casa si conturi la banci | 3.338.919 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 137.162 |
| DATORII | 5.747.067 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.266.347 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.288.221 |
| VENITURI TOTALE | 42.631.434 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.570.809 |
| Profitul brut | 60.625 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 191 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.897.274 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.036.514 |
| Stocuri | 1.218.859 |
| Creante | 1.993.478 |
| Casa si conturi la banci | 2.436.225 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 134.158 |
| DATORII | 4.857.491 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.205.722 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.919.390 |
| VENITURI TOTALE | 40.567.013 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.471.325 |
| Profitul brut | 95.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 95.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 189 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.968.010 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.364.305 |
| Stocuri | 1.097.577 |
| Creante | 2.137.050 |
| Casa si conturi la banci | 1.945.391 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.762 |
| DATORII | 4.347.413 |
| VENITURI IN AVANS | 27.630 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.110.034 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.631.679 |
| VENITURI TOTALE | 35.891.725 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.152.560 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 260.835 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 260.835 |
| Numar mediu de salariati | 179 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.254.045 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.191.939 |
| Stocuri | 959.277 |
| Creante | 2.506.961 |
| Casa si conturi la banci | 1.567.017 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78.418 |
| DATORII | 3.937.901 |
| VENITURI IN AVANS | 215.632 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.370.869 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.370.323 |
| VENITURI TOTALE | 30.670.702 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.259.460 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 588.758 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 588.758 |
| Numar mediu de salariati | 161 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.625.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.396.654 |
| Stocuri | 738.423 |
| Creante | 2.016.464 |
| Casa si conturi la banci | 4.512.772 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 68.566 |
| DATORII | 6.029.885 |
| VENITURI IN AVANS | 100.740 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.959.627 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.671.074 |
| VENITURI TOTALE | 26.385.974 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.699.530 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.313.556 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.313.556 |
| Numar mediu de salariati | 156 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.594.690 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.190.546 |
| Stocuri | 931.509 |
| Creante | 1.171.906 |
| Casa si conturi la banci | 3.001.347 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 128.306 |
| DATORII | 4.551.075 |
| VENITURI IN AVANS | 221.257 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.141.210 |
| Capital subscris varsat | 208.680 |
| Cifra de afaceri neta | 30.032.014 |
| VENITURI TOTALE | 37.025.339 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.274.585 |
| Profitul brut | 750.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 496.130 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 211 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.354.107 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.751.421 |
| Stocuri | 1.146.826 |
| Creante | 1.623.804 |
| Casa si conturi la banci | 1.907.227 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 148.622 |
| DATORII | 7.309.706 |
| VENITURI IN AVANS | 344.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.600.152 |
| Capital subscris varsat | 208.680 |
| Cifra de afaceri neta | 27.288.225 |
| VENITURI TOTALE | 32.894.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.012.256 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.117.743 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.117.743 |
| Numar mediu de salariati | 209 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.440.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.257.161 |
| Stocuri | 1.155.827 |
| Creante | 2.080.731 |
| Casa si conturi la banci | 962.440 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 149.361 |
| DATORII | 6.654.250 |
| VENITURI IN AVANS | 475.293 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.717.895 |
| Capital subscris varsat | 208.680 |
| Cifra de afaceri neta | 24.718.998 |
| VENITURI TOTALE | 31.908.639 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.159.284 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.250.645 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.260.046 |
| Numar mediu de salariati | 209 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.720.593 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.515.202 |
| Stocuri | 1.417.496 |
| Creante | 1.151.602 |
| Casa si conturi la banci | 898.269 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 108.205 |
| DATORII | 2.977.649 |
| VENITURI IN AVANS | 390.770 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.975.581 |
| Capital subscris varsat | 208.680 |
| Cifra de afaceri neta | 21.837.380 |
| VENITURI TOTALE | 31.399.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.084.912 |
| Profitul brut | 2.315.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.018.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 202 |