KEIRON LOGISTICS SRL
| Denumire | KEIRON LOGISTICS SRL |
| CUI | 6697285 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003417293 |
| EUID | ROONRC.J1994003417293 |
| CAEN | 4661 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-28 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VLAD COSTIN MIRCEA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 246 815 | 1 647 301 | 12 917 235 | 11 240 843 | 25 909 456 | 22 806 895 | 34 |
| 2024 | 38 700 010 | 1 118 106 | 12 977 969 | 9 785 124 | 27 373 574 | 22 675 414 | 38 |
| 2023 | 45 800 242 | 3 107 129 | 11 973 830 | 9 209 798 | 26 526 317 | 22 182 308 | 40 |
| 2022 | 54 225 345 | 5 916 876 | 17 044 096 | 7 880 510 | 30 166 902 | 19 801 104 | 33 |
| 2021 | 42 381 237 | 4 799 918 | 14 294 572 | 5 825 556 | 27 693 664 | 18 408 612 | 31 |
| 2020 | 29 763 486 | 2 457 287 | 11 868 023 | 3 990 785 | 23 030 998 | 13 608 694 | 28 |
| 2019 | 34 488 516 | 3 300 106 | 6 368 961 | 3 055 203 | 17 391 187 | 13 256 670 | 30 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises40 246 815 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KEIRON LOGISTICS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4661 Rev. 2 (echivalent: 4661 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 4661: Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KEIRON LOGISTICS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KEIRON LOGISTICS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KEIRON LOGISTICS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.785.124 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.373.574 |
| Stocuri | 20.379.796 |
| Creante | 2.643.889 |
| Casa si conturi la banci | 4.102.739 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.061 |
| DATORII | 12.977.969 |
| VENITURI IN AVANS | 1.138.447 |
| PROVIZIOANE | 395.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.675.414 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.700.010 |
| VENITURI TOTALE | 40.289.314 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.967.747 |
| Profitul brut | 1.321.567 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.118.106 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.209.798 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.526.317 |
| Stocuri | 20.641.032 |
| Creante | 4.500.723 |
| Casa si conturi la banci | 883.866 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.558 |
| DATORII | 11.973.830 |
| VENITURI IN AVANS | 1.210.606 |
| PROVIZIOANE | 395.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.182.308 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.800.242 |
| VENITURI TOTALE | 49.952.289 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.411.606 |
| Profitul brut | 3.540.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.107.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.880.510 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.166.902 |
| Stocuri | 20.890.341 |
| Creante | 3.037.153 |
| Casa si conturi la banci | 5.738.178 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.472 |
| DATORII | 17.044.096 |
| VENITURI IN AVANS | 833.755 |
| PROVIZIOANE | 395.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.801.104 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.225.345 |
| VENITURI TOTALE | 57.677.135 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.905.802 |
| Profitul brut | 6.771.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.916.876 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.825.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.693.664 |
| Stocuri | 15.755.295 |
| Creante | 3.435.021 |
| Casa si conturi la banci | 8.179.000 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.719 |
| DATORII | 14.294.572 |
| VENITURI IN AVANS | 833.755 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.408.612 |
| Capital subscris varsat | 36.700 |
| Cifra de afaceri neta | 42.381.237 |
| VENITURI TOTALE | 45.233.688 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.778.986 |
| Profitul brut | 5.454.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.799.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.990.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.030.998 |
| Stocuri | 12.638.013 |
| Creante | 4.200.585 |
| Casa si conturi la banci | 6.192.400 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.614 |
| DATORII | 11.868.023 |
| VENITURI IN AVANS | 1.559.680 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.608.694 |
| Capital subscris varsat | 36.700 |
| Cifra de afaceri neta | 29.763.486 |
| VENITURI TOTALE | 31.316.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.502.986 |
| Profitul brut | 2.813.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.457.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.055.203 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.391.187 |
| Stocuri | 9.342.803 |
| Creante | 3.460.912 |
| Casa si conturi la banci | 4.587.472 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.996 |
| DATORII | 6.368.961 |
| VENITURI IN AVANS | 833.755 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.256.670 |
| Capital subscris varsat | 36.700 |
| Cifra de afaceri neta | 34.488.516 |
| VENITURI TOTALE | 36.176.416 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.338.650 |
| Profitul brut | 3.837.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.300.106 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.926.559 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.659.477 |
| Stocuri | 7.379.885 |
| Creante | 3.497.961 |
| Casa si conturi la banci | 2.781.631 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.655 |
| DATORII | 5.655.566 |
| VENITURI IN AVANS | 833.755 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.104.370 |
| Capital subscris varsat | 36.700 |
| Cifra de afaceri neta | 29.553.816 |
| VENITURI TOTALE | 30.345.694 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.755.049 |
| Profitul brut | 2.590.645 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.199.683 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.784.575 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.837.750 |
| Stocuri | 5.524.622 |
| Creante | 1.646.102 |
| Casa si conturi la banci | 1.667.026 |
| DATORII | 3.702.115 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.920.210 |
| Capital subscris varsat | 36.700 |
| Cifra de afaceri neta | 24.684.788 |
| VENITURI TOTALE | 24.925.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.573.276 |
| Profitul brut | 2.352.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.024.248 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.514.801 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.046.302 |
| Stocuri | 3.914.568 |
| Creante | 1.501.707 |
| Casa si conturi la banci | 2.630.027 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.390 |
| DATORII | 4.635.623 |
| VENITURI IN AVANS | 43.908 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.895.962 |
| Capital subscris varsat | 36.700 |
| Cifra de afaceri neta | 14.283.917 |
| VENITURI TOTALE | 14.512.226 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.398.833 |
| Profitul brut | 1.113.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 955.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |