VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L.

Cauta alta firma:
VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L.
CUI: 6626705RegCom: J26/1451/1994EUID: ROONRC.J26/1451/1994CAEN: 6820Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. MUREŞ, SAT CORUNCA COM. CORUNCA, CALEA SIGHISOAREI, NR.110

Denumire VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L.
CUI 6626705
Nr. Reg. Com. J26/1451/1994
EUID ROONRC.J26/1451/1994
CAEN 6820
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1994-12-19 (31 ani)

Adresa JUD. MUREŞ, SAT CORUNCA COM. CORUNCA, CALEA SIGHISOAREI, NR.110
Cod Poștal 547367
Telefon 0365882142
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SZASZ ROLAND-ANDREAS-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 799 473 279 582 14 074 509 2
2024 943 819 1 474 108 16 272 068 2
2023 1 098 680 8 516 316 14 559 733 2
2022 1 559 057 301 251 18 373 291 2
2021 1 793 240 953 035 17 719 613 2
2020 1 569 493 944 933 18 197 286 2
2019 1 410 034 875 061 8 017 297 2
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
799 473 lei
-15%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. MUREŞ, SAT CORUNCA COM. CORUNCA, CALEA SIGHISOAREI, NR.110
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 3973 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 54 în Mureş pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.474.108 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 9.345.832
Active circulante 9.373.917
Creante 9.145.284
Disponibilitati 228.633
Datorii 16.272.068
Venituri in avans 44.788
Capitaluri proprii 2.402.893
Capital social 100.000
Cifra de afaceri 943.819
Venituri totale 4.580.046
Cheltuieli totale 2.831.684
Profit brut 1.748.362
Pierdere bruta 0
Profit net 1.474.108
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 11.792.286
Active circulante 12.256.255
Creante 12.200.577
Disponibilitati 55.678
Cheltuieli in avans 1.042
Datorii 14.559.733
Venituri in avans 44.748
Capitaluri proprii 9.445.102
Capital social 100.000
Cifra de afaceri 1.098.680
Venituri totale 19.387.874
Cheltuieli totale 9.286.871
Profit brut 10.101.003
Pierdere bruta 0
Profit net 8.516.316
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 19.232.226
Active circulante 340.723
Stocuri 0
Creante 78.883
Disponibilitati 3.840
Datorii 18.373.291
Venituri in avans 44.121
Capitaluri proprii 1.155.537
Capital social 100.000
Cifra de afaceri 1.559.057
Venituri totale 1.631.037
Cheltuieli totale 1.313.809
Profit brut 317.228
Pierdere bruta 0
Profit net 301.251
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 19.465.314
Active circulante 180.663
Stocuri 4.601
Creante 133.421
Disponibilitati 42.641
Datorii 17.719.613
Venituri in avans 44.543
Capitaluri proprii 1.881.821
Capital social 100.000
Cifra de afaceri 1.793.240
Venituri totale 1.828.348
Cheltuieli totale 857.405
Profit brut 970.943
Pierdere bruta 0
Profit net 953.035
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 19.938.739
Active circulante 428.926
Stocuri 70.295
Creante 163.100
Disponibilitati 195.531
Datorii 18.197.286
Venituri in avans 316.635
Capitaluri proprii 1.853.744
Capital social 100.000
Cifra de afaceri 1.569.493
Venituri totale 1.636.050
Cheltuieli totale 675.959
Profit brut 960.091
Pierdere bruta 0
Profit net 944.933
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 10.071.539
Active circulante 2.450.079
Stocuri 340.823
Creante 1.837.209
Disponibilitati 272.047
Cheltuieli in avans 0
Datorii 8.017.297
Venituri in avans 367.538
Capitaluri proprii 4.136.783
Capital social 100.000
Cifra de afaceri 1.410.034
Venituri totale 1.411.243
Cheltuieli totale 522.070
Profit brut 889.173
Pierdere bruta 0
Profit net 875.061
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 10.107.107
Active circulante 2.182.641
Stocuri 221.530
Creante 1.940.538
Disponibilitati 20.573
Cheltuieli in avans 29.717
Datorii 8.179.369
Venituri in avans 310.337
Capitaluri proprii 3.829.759
Capital social 500
Cifra de afaceri 1.665.535
Venituri totale 3.191.676
Cheltuieli totale 1.992.923
Profit brut 1.198.753
Pierdere bruta 0
Profit net 1.166.836
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 11.728.770
Active circulante 653.510
Stocuri 221.530
Creante 397.622
Disponibilitati 34.358
Datorii 9.409.020
Venituri in avans 310.337
Capitaluri proprii 2.662.923
Capital social 500
Cifra de afaceri 1.663.941
Venituri totale 1.783.941
Cheltuieli totale 582.382
Profit brut 1.201.559
Pierdere bruta 0
Profit net 1.008.262
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 12.045.792
Active circulante 904.354
Stocuri 221.530
Creante 489.486
Disponibilitati 193.338
Datorii 10.985.148
Venituri in avans 310.337
Capitaluri proprii 1.654.661
Capital social 500
Cifra de afaceri 1.624.160
Venituri totale 1.624.163
Cheltuieli totale 610.394
Profit brut 1.013.769
Pierdere bruta 0
Profit net 845.350
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.