ASEE SOLUTIONS S.R.L.
| Denumire | ASEE SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 6614131 |
| Nr. Reg. Com. | J1994024592403 |
| EUID | ROONRC.J1994024592403 |
| CAEN | 4650 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-16 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NICOLĂESCU OLGA | - | România |
| ZAINEA GABRIEL VIOREL | - | România |
| PIOTR JELENSKI | - | Polonia |
| TOMASZ ZIŃKO | - | Polonia |
| TOMASZ JACEK CIBOREK | - | Polonia |
| ADRIAN NĂSTASE | - | România |
| MICHAL NITKA | - | Polonia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173 235 050 | 6 875 656 | 46 551 493 | 25 520 331 | 62 736 119 | 24 676 334 | 145 |
| 2024 | 204 382 349 | 1 095 066 | 60 595 590 | 11 701 841 | 77 027 666 | 17 800 678 | 142 |
| 2023 | 253 446 809 | 3 146 654 | 78 237 243 | 12 300 943 | 95 870 740 | 19 852 266 | 140 |
| 2022 | 189 947 273 | 7 266 429 | 36 189 857 | 15 743 766 | 64 842 566 | 23 972 041 | 127 |
| 2021 | 158 359 575 | 5 206 293 | 42 052 671 | 10 691 790 | 62 900 794 | 21 911 905 | 118 |
| 2020 | 132 224 464 | 3 336 378 | 52 667 530 | 1 711 394 | 75 921 377 | 20 041 990 | 123 |
| 2019 | 136 812 367 | 2 432 127 | 53 885 061 | 2 485 528 | 74 095 621 | 19 137 739 | 122 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises173 235 050 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ASEE SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4650 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 7 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4650: Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ASEE SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ASEE SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ASEE SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.701.841 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.027.666 |
| Stocuri | 19.376.295 |
| Creante | 46.808.797 |
| Casa si conturi la banci | 10.842.574 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.009.672 |
| DATORII | 60.595.590 |
| VENITURI IN AVANS | 31.869.046 |
| PROVIZIOANE | 473.865 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.800.678 |
| Capital subscris varsat | 2.298.000 |
| Cifra de afaceri neta | 204.382.349 |
| VENITURI TOTALE | 210.403.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 207.254.480 |
| Profitul brut | 3.149.049 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.095.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.300.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 95.870.740 |
| Stocuri | 7.811.190 |
| Creante | 42.391.864 |
| Casa si conturi la banci | 45.667.686 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.765.922 |
| DATORII | 78.237.243 |
| VENITURI IN AVANS | 29.375.078 |
| PROVIZIOANE | 473.018 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.852.266 |
| Capital subscris varsat | 2.298.000 |
| Cifra de afaceri neta | 253.446.809 |
| VENITURI TOTALE | 256.023.661 |
| CHELTUIELI TOTALE | 251.160.354 |
| Profitul brut | 4.863.307 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.146.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.743.766 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.842.566 |
| Stocuri | 2.799.476 |
| Creante | 42.813.895 |
| Casa si conturi la banci | 19.229.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.299.270 |
| DATORII | 36.189.857 |
| VENITURI IN AVANS | 31.409.299 |
| PROVIZIOANE | 314.405 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.972.041 |
| Capital subscris varsat | 2.298.000 |
| Cifra de afaceri neta | 189.947.273 |
| VENITURI TOTALE | 191.864.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 183.389.119 |
| Profitul brut | 8.475.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.266.429 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.691.790 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 62.900.794 |
| Stocuri | 1.828.353 |
| Creante | 44.792.932 |
| Casa si conturi la banci | 16.279.509 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.284.911 |
| DATORII | 42.052.671 |
| VENITURI IN AVANS | 20.753.745 |
| PROVIZIOANE | 159.174 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.911.905 |
| Capital subscris varsat | 2.298.000 |
| Cifra de afaceri neta | 158.359.575 |
| VENITURI TOTALE | 159.681.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 153.552.815 |
| Profitul brut | 6.128.938 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.206.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 118 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.711.394 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 75.921.377 |
| Stocuri | 335.979 |
| Creante | 29.396.278 |
| Casa si conturi la banci | 46.189.120 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.609.935 |
| DATORII | 52.667.530 |
| VENITURI IN AVANS | 10.392.183 |
| PROVIZIOANE | 141.003 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.041.990 |
| Capital subscris varsat | 2.298.000 |
| Cifra de afaceri neta | 132.224.464 |
| VENITURI TOTALE | 133.449.795 |
| CHELTUIELI TOTALE | 129.499.891 |
| Profitul brut | 3.949.904 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.336.378 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.485.528 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 74.095.621 |
| Stocuri | 1.332.003 |
| Creante | 31.564.158 |
| Casa si conturi la banci | 41.199.460 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.754.840 |
| DATORII | 53.885.061 |
| VENITURI IN AVANS | 7.789.446 |
| PROVIZIOANE | 523.743 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.137.739 |
| Capital subscris varsat | 2.298.000 |
| Cifra de afaceri neta | 136.812.367 |
| VENITURI TOTALE | 138.411.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 135.339.972 |
| Profitul brut | 3.071.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.432.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.988.652 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.223.322 |
| Stocuri | 2.019.302 |
| Creante | 33.878.776 |
| Casa si conturi la banci | 33.325.244 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.754.001 |
| DATORII | 45.816.763 |
| VENITURI IN AVANS | 7.864.490 |
| PROVIZIOANE | 566.956 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.717.766 |
| Capital subscris varsat | 2.298.000 |
| Cifra de afaceri neta | 142.216.040 |
| VENITURI TOTALE | 144.057.517 |
| CHELTUIELI TOTALE | 140.392.952 |
| Profitul brut | 3.664.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.776.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 148 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.367.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 66.261.388 |
| Stocuri | 11.448.466 |
| Creante | 39.007.884 |
| Casa si conturi la banci | 15.805.038 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.478.698 |
| DATORII | 51.464.804 |
| VENITURI IN AVANS | 11.088.628 |
| PROVIZIOANE | 537.094 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.017.477 |
| Capital subscris varsat | 2.448.000 |
| Cifra de afaceri neta | 145.248.503 |
| VENITURI TOTALE | 147.283.835 |
| CHELTUIELI TOTALE | 141.443.685 |
| Profitul brut | 5.840.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.325.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.642.455 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 67.771.136 |
| Stocuri | 8.755.108 |
| Creante | 40.158.135 |
| Casa si conturi la banci | 18.857.893 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.722.642 |
| DATORII | 55.145.152 |
| VENITURI IN AVANS | 7.250.102 |
| PROVIZIOANE | 367.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.373.370 |
| Capital subscris varsat | 2.448.000 |
| Cifra de afaceri neta | 132.072.453 |
| VENITURI TOTALE | 133.658.771 |
| CHELTUIELI TOTALE | 129.528.615 |
| Profitul brut | 4.130.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.875.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 158 |