DENNICOS LOUISIANA SRL
| Denumire | DENNICOS LOUISIANA SRL |
| CUI | 6554145 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003606350 |
| EUID | ROONRC.J35/3606/1994 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-08 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 178 476 | 889 682 | 6 157 167 | — | — | — | 28 |
| 2024 | 23 795 034 | 806 022 | 4 114 742 | 2 355 027 | 7 522 804 | 5 763 048 | 26 |
| 2023 | 23 739 893 | 1 043 894 | 6 764 765 | 2 322 738 | 9 529 188 | 5 111 376 | 27 |
| 2022 | 23 425 499 | 967 190 | 6 265 513 | 2 397 872 | 7 924 582 | 4 067 482 | 26 |
| 2021 | 17 944 416 | 591 186 | 6 509 763 | 2 153 146 | 7 730 418 | 3 378 188 | 23 |
| 2020 | 15 617 611 | 563 187 | 4 025 207 | 2 063 166 | 4 865 821 | 2 913 314 | 23 |
| 2019 | 13 332 991 | 224 100 | 2 943 967 | 1 528 416 | 3 860 348 | 2 476 440 | 25 |
| 2018 | 14 023 478 | 266 770 | 2 962 627 | 1 655 451 | 3 677 752 | 2 378 652 | 29 |
| 2017 | 12 913 160 | 305 961 | 2 840 609 | 1 621 764 | 3 350 595 | 2 143 460 | 29 |
| 2016 | 13 754 588 | 566 602 | 3 117 596 | 1 693 727 | 3 236 888 | 1 837 499 | 28 |
Statistics
Commercial networks and enterprises27 178 476 lei
14%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DENNICOS LOUISIANA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DENNICOS LOUISIANA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DENNICOS LOUISIANA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DENNICOS LOUISIANA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.355.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.522.804 |
| Stocuri | 4.377.192 |
| Creante | 2.678.542 |
| Casa si conturi la banci | 467.070 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.709 |
| DATORII | 4.114.742 |
| VENITURI IN AVANS | 9.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.763.048 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 23.795.034 |
| VENITURI TOTALE | 23.846.743 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.919.598 |
| Profitul brut | 927.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 806.022 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.322.738 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.529.188 |
| Stocuri | 5.949.674 |
| Creante | 3.385.690 |
| Casa si conturi la banci | 193.824 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.215 |
| DATORII | 6.764.765 |
| VENITURI IN AVANS | 13.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.111.376 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 23.739.893 |
| VENITURI TOTALE | 23.773.476 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.572.701 |
| Profitul brut | 1.200.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.043.894 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.397.872 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.924.582 |
| Stocuri | 4.017.091 |
| Creante | 3.627.235 |
| Casa si conturi la banci | 280.256 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.041 |
| DATORII | 6.265.513 |
| VENITURI IN AVANS | 7.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.067.482 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 23.425.499 |
| VENITURI TOTALE | 23.538.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.432.176 |
| Profitul brut | 1.105.827 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 967.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.153.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.730.418 |
| Stocuri | 4.346.862 |
| Creante | 3.255.105 |
| Casa si conturi la banci | 128.451 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.137 |
| DATORII | 6.509.763 |
| VENITURI IN AVANS | 13.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.378.188 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 17.944.416 |
| VENITURI TOTALE | 18.013.720 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.327.762 |
| Profitul brut | 685.958 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 591.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.063.166 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.865.821 |
| Stocuri | 2.489.490 |
| Creante | 1.970.470 |
| Casa si conturi la banci | 405.861 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.784 |
| DATORII | 4.025.207 |
| VENITURI IN AVANS | 3.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.913.314 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 15.617.611 |
| VENITURI TOTALE | 15.710.085 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.045.859 |
| Profitul brut | 664.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 563.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.528.416 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.860.348 |
| Stocuri | 2.317.635 |
| Creante | 1.528.629 |
| Casa si conturi la banci | 14.084 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.207 |
| DATORII | 2.943.967 |
| VENITURI IN AVANS | 10.564 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.476.440 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 13.332.991 |
| VENITURI TOTALE | 13.417.277 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.138.101 |
| Profitul brut | 279.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 224.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.655.451 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.677.752 |
| Stocuri | 2.217.090 |
| Creante | 1.648.715 |
| Casa si conturi la banci | -188.053 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.396 |
| DATORII | 2.962.627 |
| VENITURI IN AVANS | 20.320 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.378.652 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 14.023.478 |
| VENITURI TOTALE | 14.122.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.797.354 |
| Profitul brut | 325.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 266.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.621.764 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.350.595 |
| Stocuri | 1.936.067 |
| Creante | 1.737.194 |
| Casa si conturi la banci | -322.666 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.710 |
| DATORII | 2.840.609 |
| VENITURI IN AVANS | 13.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.143.460 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 12.913.160 |
| VENITURI TOTALE | 13.001.155 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.630.566 |
| Profitul brut | 370.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 305.961 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.693.727 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.236.888 |
| Stocuri | 1.600.814 |
| Creante | 1.201.844 |
| Casa si conturi la banci | 434.230 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.480 |
| DATORII | 3.117.596 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.837.499 |
| Capital subscris varsat | 4.760 |
| Cifra de afaceri neta | 13.754.588 |
| VENITURI TOTALE | 13.847.647 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.158.833 |
| Profitul brut | 688.814 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 566.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |