ARCON INVEST SF S.R.L.
| Denumire | ARCON INVEST SF S.R.L. |
| CUI | 6529508 |
| Nr. Reg. Com. | J14/940/1994 |
| EUID | ROONRC.J14/940/1994 |
| CAEN | 2030 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-05 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŢIŢEIU IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 867 052 | 12 493 934 | 6 710 546 | 927 153 | 26 955 381 | 21 171 988 | 3 |
| 2024 | 121 279 | -3 613 536 | 1 491 889 | 12 302 733 | 5 643 973 | 16 454 817 | 4 |
| 2023 | 140 558 | -1 622 943 | 273 239 | 12 833 697 | 13 807 895 | 26 368 353 | 3 |
| 2022 | 286 001 | -1 113 777 | 17 868 | 11 857 889 | 17 852 982 | 29 591 297 | 3 |
| 2021 | 276 205 | -2 814 317 | 192 141 | 17 344 993 | 16 653 927 | 33 705 073 | 4 |
| 2020 | 696 328 | -1 890 752 | 131 461 | 14 163 298 | 22 738 002 | 36 519 390 | 5 |
| 2019 | 4 346 864 | -3 225 110 | 1 154 361 | 20 653 540 | 29 139 767 | 48 410 142 | 21 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises20 867 052 lei
17,106%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARCON INVEST SF S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2030 Rev. 2 (echivalent: 2030 Rev. 1, 2030 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor |
| Descriere Activitate | Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor |
| Cod CAEN principal | 20 Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea substanțelor și a produselor chimice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Covasna , domeniul 2030: Fabricarea de elemente de dulgherie și tâmplărie pentru construcții
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARCON INVEST SF S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARCON INVEST SF S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARCON INVEST SF S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 12.302.733 |
| Active circulante | 5.643.973 |
| Stocuri | 11.921 |
| Creante | 3.757.690 |
| Disponibilitati | 1.874.362 |
| Datorii | 1.491.889 |
| Capitaluri proprii | 16.454.817 |
| Capital social | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri | 121.279 |
| Venituri totale | 217.476 |
| Cheltuieli totale | 3.831.012 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.613.536 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.613.536 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 12.833.697 |
| Active circulante | 13.807.895 |
| Creante | 7.749.688 |
| Disponibilitati | 6.058.207 |
| Datorii | 273.239 |
| Capitaluri proprii | 26.368.353 |
| Capital social | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri | 140.558 |
| Venituri totale | 2.907.596 |
| Cheltuieli totale | 4.030.692 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.123.096 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.622.943 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 11.857.889 |
| Active circulante | 17.852.982 |
| Creante | 16.278.686 |
| Disponibilitati | 1.574.296 |
| Datorii | 17.868 |
| Provizioane | 101.706 |
| Capitaluri proprii | 29.591.297 |
| Capital social | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri | 286.001 |
| Venituri totale | 446.289 |
| Cheltuieli totale | 1.555.198 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.108.909 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.113.777 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.344.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.653.927 |
| Stocuri | 57.046 |
| Creante | 13.040.947 |
| Casa si conturi la banci | 3.555.934 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 192.141 |
| PROVIZIOANE | 101.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.705.073 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 276.205 |
| VENITURI TOTALE | 3.418.776 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.233.093 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.814.317 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.814.317 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.163.298 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.738.002 |
| Stocuri | 1.440.844 |
| Creante | 15.570.488 |
| Casa si conturi la banci | 5.726.670 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 87 |
| DATORII | 131.461 |
| PROVIZIOANE | 250.536 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.519.390 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 696.328 |
| VENITURI TOTALE | 8.142.621 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.033.373 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.890.752 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.890.752 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.653.540 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.139.767 |
| Stocuri | 2.124.088 |
| Creante | 19.522.621 |
| Casa si conturi la banci | 7.493.058 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.732 |
| DATORII | 1.154.361 |
| PROVIZIOANE | 250.536 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.410.142 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.346.864 |
| VENITURI TOTALE | 4.354.044 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.579.154 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.225.110 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.225.110 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.154.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.174.789 |
| Stocuri | 4.263.910 |
| Creante | 32.691.979 |
| Casa si conturi la banci | 3.218.900 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.076 |
| DATORII | 8.603.148 |
| PROVIZIOANE | 250.536 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.535.251 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 98.069.871 |
| VENITURI TOTALE | 95.080.227 |
| CHELTUIELI TOTALE | 92.519.874 |
| Profitul brut | 2.560.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.896.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.569.035 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.654.368 |
| Stocuri | 16.266.470 |
| Creante | 31.505.658 |
| Casa si conturi la banci | 5.882.240 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 143.375 |
| DATORII | 8.853.406 |
| PROVIZIOANE | 250.536 |
| CAPITALURI - TOTAL | 82.262.836 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 83.022.166 |
| VENITURI TOTALE | 92.216.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.669.073 |
| Profitul brut | 9.547.582 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.216.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.336.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 71.787.687 |
| Stocuri | 16.098.519 |
| Creante | 46.373.732 |
| Casa si conturi la banci | 9.315.436 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 250.045 |
| DATORII | 38.590.194 |
| PROVIZIOANE | 737.742 |
| CAPITALURI - TOTAL | 73.046.589 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 110.394.138 |
| VENITURI TOTALE | 123.178.056 |
| CHELTUIELI TOTALE | 112.991.195 |
| Profitul brut | 10.186.861 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.948.617 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 151 |