GOOD PROD SRL
| Denumire | GOOD PROD SRL |
| CUI | 6418690 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000335312 |
| EUID | ROONRC.J31/335/1994 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-10-24 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUSU MARIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -175 010 | 6 975 633 | 9 723 | 7 003 314 | 37 404 | 1 |
| 2024 | 16 647 | -268 518 | 7 490 150 | 9 723 | 7 692 841 | 212 414 | 2 |
| 2023 | 2 521 | -133 163 | 7 339 582 | 86 427 | 7 734 087 | 480 932 | 1 |
| 2022 | 8 311 | -470 867 | 7 256 740 | 53 320 | 7 817 515 | 614 095 | 1 |
| 2021 | 1 602 515 | 154 481 | 6 923 010 | 83 505 | 7 924 468 | 1 084 963 | 10 |
| 2020 | 9 245 730 | 836 620 | 5 351 624 | 116 943 | 6 154 146 | 930 481 | 4 |
| 2019 | 4 151 840 | 43 450 | 6 845 713 | 6 086 | 6 933 489 | 93 862 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GOOD PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GOOD PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GOOD PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GOOD PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.723 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.692.841 |
| Stocuri | 3.111.372 |
| Creante | 2.817.590 |
| Casa si conturi la banci | 1.763.879 |
| DATORII | 7.490.150 |
| CAPITALURI - TOTAL | 212.414 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.647 |
| VENITURI TOTALE | 18.410 |
| CHELTUIELI TOTALE | 286.754 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 268.344 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 268.518 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 86.427 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.734.087 |
| Stocuri | 3.111.372 |
| Creante | 2.839.239 |
| Casa si conturi la banci | 1.783.476 |
| DATORII | 7.339.582 |
| CAPITALURI - TOTAL | 480.932 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.521 |
| VENITURI TOTALE | 7.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 141.157 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 133.163 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 133.163 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.320 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.817.515 |
| Stocuri | 3.111.372 |
| Creante | 2.943.439 |
| Casa si conturi la banci | 1.762.704 |
| DATORII | 7.256.740 |
| CAPITALURI - TOTAL | 614.095 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.311 |
| VENITURI TOTALE | 10.671 |
| CHELTUIELI TOTALE | 481.538 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 470.867 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 470.867 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 83.505 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.924.468 |
| Stocuri | 3.231.365 |
| Creante | 2.930.553 |
| Casa si conturi la banci | 1.762.550 |
| DATORII | 6.923.010 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.084.963 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.602.515 |
| VENITURI TOTALE | 4.002.299 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.820.808 |
| Profitul brut | 181.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 154.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 116.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.154.146 |
| Stocuri | 2.045.186 |
| Creante | 2.062.236 |
| Casa si conturi la banci | 2.046.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.016 |
| DATORII | 5.351.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 930.481 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.245.730 |
| VENITURI TOTALE | 6.151.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.153.053 |
| Profitul brut | 998.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 836.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| Active imobilizate | 6.086 |
| Active circulante | 6.933.489 |
| Stocuri | 4.499.783 |
| Creante | 1.301.687 |
| Disponibilitati | 1.132.019 |
| Datorii | 6.845.713 |
| Capitaluri proprii | 93.862 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 4.151.840 |
| Venituri totale | 254.525 |
| Cheltuieli totale | 203.616 |
| Profit brut | 50.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.450 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 25.597 |
| Active circulante | 5.601.685 |
| Stocuri | 13.276 |
| Creante | 5.243.885 |
| Disponibilitati | 344.524 |
| Datorii | 5.450.873 |
| Capitaluri proprii | 176.409 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 7.133.230 |
| Venituri totale | 1.884.783 |
| Cheltuieli totale | 1.175.992 |
| Profit brut | 708.791 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 626.214 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.017.594 |
| Active circulante | 747.490 |
| Stocuri | 584.794 |
| Creante | 141.966 |
| Disponibilitati | 20.730 |
| Datorii | 2.205.075 |
| Capitaluri proprii | -439.991 |
| Capital social | 20.200 |
| Cifra de afaceri | 168.000 |
| Venituri totale | 180.644 |
| Cheltuieli totale | 99.177 |
| Profit brut | 81.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.467 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.040.121 |
| Active circulante | 705.570 |
| Stocuri | 584.794 |
| Creante | 104.585 |
| Disponibilitati | 16.191 |
| Datorii | 2.267.134 |
| Capitaluri proprii | -521.443 |
| Capital social | 20.200 |
| Cifra de afaceri | 66.500 |
| Venituri totale | 391.474 |
| Cheltuieli totale | 192.493 |
| Profit brut | 198.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 198.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |