SECUIU PROD COM SRL
| Denumire | SECUIU PROD COM SRL |
| CUI | 6401648 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000748219 |
| EUID | ROONRC.J1994000748219 |
| CAEN | 220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-11-08 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SECUIU VASILICA | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
| SECUIU RADUCU DANIEL | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 993 298 | 880 361 | 2 761 056 | — | — | — | 31 |
| 2024 | 7 905 852 | 788 616 | 1 291 268 | 1 436 016 | 3 654 807 | 3 806 527 | 31 |
| 2023 | 9 502 290 | 792 871 | 2 171 166 | 1 504 925 | 5 333 179 | 4 673 910 | 33 |
| 2022 | 8 713 839 | 1 555 186 | 2 364 269 | 672 450 | 6 488 686 | 4 803 839 | 32 |
| 2021 | 5 455 812 | 478 753 | 1 416 733 | 719 812 | 4 710 602 | 4 020 653 | 31 |
| 2020 | 5 013 313 | 557 509 | 1 254 686 | 1 028 448 | 4 425 493 | 4 206 227 | 30 |
| 2019 | 5 046 918 | 485 691 | 1 220 872 | 1 181 462 | 3 688 129 | 3 648 719 | 33 |
| 2018 | 5 481 657 | 740 674 | 800 943 | 1 531 109 | 3 032 817 | 3 763 028 | 40 |
| 2017 | 4 737 459 | 431 396 | 1 157 169 | 1 620 086 | 2 471 422 | 2 934 384 | 47 |
| 2016 | 4 175 766 | 800 735 | 733 432 | 1 476 850 | 2 374 202 | 3 117 642 | 44 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 993 298 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SECUIU PROD COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 220 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ialomiţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SECUIU PROD COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SECUIU PROD COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SECUIU PROD COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.436.016 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.654.807 |
| Stocuri | 1.066.541 |
| Creante | 1.755.067 |
| Casa si conturi la banci | 833.199 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.972 |
| DATORII | 1.291.268 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.806.527 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 7.905.852 |
| VENITURI TOTALE | 10.723.170 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.746.247 |
| Profitul brut | 976.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 788.616 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.504.925 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.333.179 |
| Stocuri | 1.644.882 |
| Creante | 2.007.571 |
| Casa si conturi la banci | 1.680.726 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.972 |
| DATORII | 2.171.166 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.673.910 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.502.290 |
| VENITURI TOTALE | 13.351.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.377.664 |
| Profitul brut | 974.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 792.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 672.450 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.488.686 |
| Stocuri | 2.346.933 |
| Creante | 2.992.170 |
| Casa si conturi la banci | 1.149.583 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.972 |
| DATORII | 2.364.269 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.803.839 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 8.713.839 |
| VENITURI TOTALE | 11.125.125 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.257.749 |
| Profitul brut | 1.867.376 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.555.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 719.812 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.710.602 |
| Stocuri | 1.652.885 |
| Creante | 1.923.040 |
| Casa si conturi la banci | 1.134.677 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.972 |
| DATORII | 1.416.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.020.653 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.455.812 |
| VENITURI TOTALE | 7.975.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.390.185 |
| Profitul brut | 585.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 478.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.028.448 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.425.493 |
| Stocuri | 798.196 |
| Creante | 1.780.767 |
| Casa si conturi la banci | 1.846.530 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.972 |
| DATORII | 1.254.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.206.227 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.013.313 |
| VENITURI TOTALE | 6.716.761 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.024.567 |
| Profitul brut | 692.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 557.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.181.462 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.688.129 |
| Stocuri | 820.182 |
| Creante | 1.390.868 |
| Casa si conturi la banci | 1.477.079 |
| DATORII | 1.220.872 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.648.719 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.046.918 |
| VENITURI TOTALE | 6.335.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.722.303 |
| Profitul brut | 613.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 485.691 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.531.109 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.032.817 |
| Stocuri | 948.158 |
| Creante | 1.340.089 |
| Casa si conturi la banci | 744.570 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45 |
| DATORII | 800.943 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.763.028 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.481.657 |
| VENITURI TOTALE | 6.447.195 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.545.013 |
| Profitul brut | 902.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 740.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.620.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.471.422 |
| Stocuri | 674.201 |
| Creante | 1.028.640 |
| Casa si conturi la banci | 768.581 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45 |
| DATORII | 1.157.169 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.934.384 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.737.459 |
| VENITURI TOTALE | 5.686.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.132.211 |
| Profitul brut | 554.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 431.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.476.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.374.202 |
| Stocuri | 668.222 |
| Creante | 860.708 |
| Casa si conturi la banci | 845.272 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22 |
| DATORII | 733.432 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.117.642 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.175.766 |
| VENITURI TOTALE | 6.196.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.218.166 |
| Profitul brut | 977.983 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 800.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |