LOU-LOU CREAZIONI SRL
| Denumire | LOU-LOU CREAZIONI SRL |
| CUI | 6367660 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003929055 |
| EUID | ROONRC.J1994003929055 |
| CAEN | 1424 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-11-01 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BONDAR NICOLETA-SIMONA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -12 139 | 75 650 | 257 677 | 39 565 | 221 592 | 0 |
| 2024 | 0 | -14 509 | 75 650 | 269 351 | 40 030 | 233 731 | 0 |
| 2023 | 0 | -307 | 24 150 | 280 053 | 1 677 | 257 580 | 0 |
| 2022 | 0 | -749 | 23 500 | 280 053 | 1 334 | 257 887 | 0 |
| 2021 | 0 | -7 984 | 22 500 | 280 053 | 1 084 | 258 637 | 0 |
| 2020 | 0 | -804 | 14 633 | 280 053 | 1 201 | 266 621 | 0 |
| 2019 | 0 | -874 | 13 634 | 280 053 | 804 | 267 223 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LOU-LOU CREAZIONI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1424 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LOU-LOU CREAZIONI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LOU-LOU CREAZIONI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LOU-LOU CREAZIONI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 269.351 |
| Active circulante | 40.030 |
| Creante | 39.107 |
| Disponibilitati | 923 |
| Datorii | 75.650 |
| Capitaluri proprii | 233.731 |
| Capital social | 12.267 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 14.509 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.509 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.509 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 280.053 |
| Active circulante | 1.677 |
| Creante | 1.275 |
| Disponibilitati | 402 |
| Datorii | 24.150 |
| Capitaluri proprii | 257.580 |
| Capital social | 12.267 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 307 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 307 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 307 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 280.053 |
| Active circulante | 1.334 |
| Creante | 1.218 |
| Disponibilitati | 116 |
| Datorii | 23.500 |
| Capitaluri proprii | 257.887 |
| Capital social | 12.267 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 749 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 749 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 749 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 280.053 |
| Active circulante | 1.084 |
| Creante | 1.079 |
| Disponibilitati | 5 |
| Datorii | 22.500 |
| Capitaluri proprii | 258.637 |
| Capital social | 12.267 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 7.984 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.984 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.984 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 280.053 |
| Active circulante | 1.201 |
| Creante | 862 |
| Disponibilitati | 339 |
| Datorii | 14.633 |
| Capitaluri proprii | 266.621 |
| Capital social | 12.267 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 804 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 804 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 804 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 280.053 |
| Active circulante | 804 |
| Creante | 823 |
| Disponibilitati | -19 |
| Datorii | 13.634 |
| Capitaluri proprii | 267.223 |
| Capital social | 12.066 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 874 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 874 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 874 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 280.053 |
| Active circulante | 777 |
| Creante | 698 |
| Disponibilitati | 79 |
| Datorii | 12.733 |
| Capitaluri proprii | 268.097 |
| Capital social | 12.066 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 328 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 328 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 328 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 280.053 |
| Active circulante | 635 |
| Creante | 632 |
| Disponibilitati | 3 |
| Datorii | 12.264 |
| Capitaluri proprii | 268.424 |
| Capital social | 12.066 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.992 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.992 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.992 |
| Active imobilizate | 280.053 |
| Active circulante | 4.617 |
| Creante | 503 |
| Disponibilitati | 4.114 |
| Datorii | 13.253 |
| Capitaluri proprii | 271.417 |
| Capital social | 12.066 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.026 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.026 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.026 |
| Nr. salariati | 0 |