ORADEA TRANSPORT LOCAL SA
| Denumire | ORADEA TRANSPORT LOCAL SA |
| CUI | 63483 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000001050 |
| EUID | ROONRC.J05/1/1991 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-03-07 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOCAN DIANA-CORINA | - | România |
| BORZ SILVIA-FLORICA | - | România |
| BRAGHINĂ IOANA-MONICA | - | România |
| BÂRSAN IOAN | - | România |
| DEHELEAN CRISTIAN | - | România |
| POPUŞ DAN ADRIAN | - | România |
| NICA ROMEO-EMILIAN | - | România |
| NICORUŢ MARIUS COSMIN | - | România |
| MOCAN DIANA-CORINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89 599 380 | 2 233 552 | 9 419 540 | 27 624 345 | 14 930 920 | 32 452 876 | 481 |
| 2024 | 84 727 296 | 452 504 | 10 672 839 | 36 258 560 | 11 287 147 | 30 420 638 | 493 |
| 2023 | 77 683 580 | 764 875 | 15 302 158 | 38 200 314 | 13 183 072 | 21 465 994 | 491 |
| 2022 | 69 717 011 | 249 577 | 18 574 530 | 47 565 314 | 14 378 634 | 20 983 646 | 473 |
| 2021 | 55 683 593 | 622 095 | 14 707 140 | 56 132 030 | 10 229 931 | 21 041 485 | 462 |
| 2020 | 49 534 812 | 11 123 | 16 712 629 | 63 626 026 | 10 802 021 | 20 424 162 | 482 |
| 2019 | 49 237 043 | 5 379 | 16 683 249 | 66 458 627 | 6 455 401 | 20 434 108 | 507 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises89 599 380 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ORADEA TRANSPORT LOCAL SA”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 9 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bihor , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ORADEA TRANSPORT LOCAL SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ORADEA TRANSPORT LOCAL SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ORADEA TRANSPORT LOCAL SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.258.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.287.147 |
| Stocuri | 1.246.101 |
| Creante | 8.598.742 |
| Casa si conturi la banci | 1.442.304 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.201.157 |
| DATORII | 10.672.839 |
| VENITURI IN AVANS | 12.164.412 |
| PROVIZIOANE | 1.488.975 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.420.638 |
| Capital subscris varsat | 20.288.000 |
| Cifra de afaceri neta | 84.727.296 |
| VENITURI TOTALE | 96.869.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.872.003 |
| Profitul brut | 997.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 452.504 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 493 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.200.314 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.183.072 |
| Stocuri | 1.418.654 |
| Creante | 10.350.916 |
| Casa si conturi la banci | 1.413.502 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.608.884 |
| DATORII | 15.302.158 |
| VENITURI IN AVANS | 21.233.413 |
| PROVIZIOANE | 990.705 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.465.994 |
| Capital subscris varsat | 20.288.000 |
| Cifra de afaceri neta | 77.683.580 |
| VENITURI TOTALE | 86.881.630 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.908.502 |
| Profitul brut | 973.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 764.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 491 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.565.314 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.378.634 |
| Stocuri | 673.872 |
| Creante | 11.788.511 |
| Casa si conturi la banci | 1.916.251 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.569.819 |
| DATORII | 18.574.530 |
| VENITURI IN AVANS | 29.145.621 |
| PROVIZIOANE | 809.970 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.983.646 |
| Capital subscris varsat | 20.288.000 |
| Cifra de afaceri neta | 69.717.011 |
| VENITURI TOTALE | 79.663.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.273.261 |
| Profitul brut | 390.624 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 249.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 473 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 56.132.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.229.931 |
| Stocuri | 612.688 |
| Creante | 6.107.689 |
| Casa si conturi la banci | 3.509.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.594.652 |
| DATORII | 14.707.140 |
| VENITURI IN AVANS | 36.669.415 |
| PROVIZIOANE | 1.538.573 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.041.485 |
| Capital subscris varsat | 20.288.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.683.593 |
| VENITURI TOTALE | 64.680.413 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.710.017 |
| Profitul brut | 970.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 622.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 462 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 63.626.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.802.021 |
| Stocuri | 468.093 |
| Creante | 9.661.709 |
| Casa si conturi la banci | 672.219 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.595.564 |
| DATORII | 16.712.629 |
| VENITURI IN AVANS | 44.861.312 |
| PROVIZIOANE | 25.508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.424.162 |
| Capital subscris varsat | 20.288.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.534.812 |
| VENITURI TOTALE | 58.045.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.014.306 |
| Profitul brut | 31.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 482 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.458.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.455.401 |
| Stocuri | 772.639 |
| Creante | 3.253.687 |
| Casa si conturi la banci | 2.429.075 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.596.741 |
| DATORII | 16.683.249 |
| VENITURI IN AVANS | 43.323.698 |
| PROVIZIOANE | 69.714 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.434.108 |
| Capital subscris varsat | 20.288.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.237.043 |
| VENITURI TOTALE | 56.685.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.662.196 |
| Profitul brut | 23.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 507 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 75.672.956 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.991.190 |
| Stocuri | 1.271.099 |
| Creante | 3.633.508 |
| Casa si conturi la banci | 2.086.583 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.590.368 |
| DATORII | 20.443.834 |
| VENITURI IN AVANS | 50.414.932 |
| PROVIZIOANE | 79.534 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.316.214 |
| Capital subscris varsat | 19.098.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.603.789 |
| VENITURI TOTALE | 53.749.144 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.507.339 |
| Profitul brut | 241.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 167.993 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 500 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 82.744.453 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.248.696 |
| Stocuri | 1.208.547 |
| Creante | 2.742.562 |
| Casa si conturi la banci | 2.297.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.615.789 |
| DATORII | 23.904.400 |
| VENITURI IN AVANS | 58.036.842 |
| PROVIZIOANE | 75.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.591.989 |
| Capital subscris varsat | 14.908.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.967.648 |
| VENITURI TOTALE | 52.530.976 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.515.876 |
| Profitul brut | 15.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.048 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 527 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 94.390.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.792.431 |
| Stocuri | 1.139.503 |
| Creante | 3.092.143 |
| Casa si conturi la banci | 1.560.785 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.596.284 |
| DATORII | 27.309.904 |
| VENITURI IN AVANS | 65.794.570 |
| PROVIZIOANE | 75.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.599.323 |
| Capital subscris varsat | 14.908.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.745.860 |
| VENITURI TOTALE | 52.104.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.051.671 |
| Profitul brut | 53.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 29.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 577 |