TEHNO VEST SRL
| Denumire | TEHNO VEST SRL |
| CUI | 6247523 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001628273 |
| EUID | ROONRC.J1994001628273 |
| CAEN | 6492 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-10-03 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PATRAŞCANU EMIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 654 269 | 7 940 741 | 1 402 728 | 450 927 | 40 733 427 | 39 264 600 | 109 |
| 2024 | 25 023 363 | 6 215 311 | 1 032 421 | 297 609 | 33 798 362 | 32 527 184 | 102 |
| 2023 | 21 692 199 | 5 641 490 | 1 213 458 | 303 687 | 29 547 184 | 28 105 903 | 98 |
| 2022 | 18 691 914 | 3 702 489 | 2 217 445 | 830 055 | 24 807 628 | 22 882 939 | 102 |
| 2021 | 16 477 558 | 3 178 693 | 1 919 301 | 976 639 | 22 147 150 | 20 661 350 | 108 |
| 2020 | 13 918 175 | 2 217 460 | 1 464 713 | 1 178 091 | 20 619 982 | 19 782 056 | 125 |
| 2019 | 15 273 220 | 1 699 005 | 1 207 166 | 1 153 985 | 19 900 312 | 19 293 507 | 134 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 654 269 lei
26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEHNO VEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6492 Rev. 2 (echivalent: 6492 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte activități de creditare |
| Descriere Activitate | Alte activități de creditare |
| Cod CAEN principal | 64 Alte activități de creditare |
| Descriere activitate (principal) | Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEHNO VEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEHNO VEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEHNO VEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 297.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.798.362 |
| Stocuri | 932.366 |
| Creante | 31.624.034 |
| Casa si conturi la banci | 1.241.962 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.407 |
| DATORII | 1.032.421 |
| PROVIZIOANE | 552.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.527.184 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.023.363 |
| VENITURI TOTALE | 25.060.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.824.287 |
| Profitul brut | 7.236.348 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.215.311 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 303.687 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.547.184 |
| Stocuri | 867.183 |
| Creante | 25.545.723 |
| Casa si conturi la banci | 3.134.278 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.263 |
| DATORII | 1.213.458 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 552.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.105.903 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.692.199 |
| VENITURI TOTALE | 23.597.106 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.952.563 |
| Profitul brut | 6.644.543 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.641.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 830.055 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.807.628 |
| Stocuri | 753.486 |
| Creante | 22.926.895 |
| Casa si conturi la banci | 1.127.247 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.099 |
| DATORII | 2.217.445 |
| VENITURI IN AVANS | 1.625 |
| PROVIZIOANE | 552.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.882.939 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.691.914 |
| VENITURI TOTALE | 18.717.377 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.416.653 |
| Profitul brut | 4.300.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.702.489 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 976.639 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.147.150 |
| Stocuri | 772.360 |
| Creante | 20.088.337 |
| Casa si conturi la banci | 1.286.453 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.760 |
| DATORII | 1.919.301 |
| VENITURI IN AVANS | 8.125 |
| PROVIZIOANE | 552.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.661.350 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.477.558 |
| VENITURI TOTALE | 17.048.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.298.768 |
| Profitul brut | 3.749.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.178.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.178.091 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.619.982 |
| Stocuri | 878.636 |
| Creante | 17.806.743 |
| Casa si conturi la banci | 1.934.603 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.094 |
| DATORII | 1.464.713 |
| VENITURI IN AVANS | 14.625 |
| PROVIZIOANE | 552.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.782.056 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.918.175 |
| VENITURI TOTALE | 13.979.694 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.394.356 |
| Profitul brut | 2.585.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.217.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.153.985 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.900.312 |
| Stocuri | 598.001 |
| Creante | 17.973.852 |
| Casa si conturi la banci | 1.328.459 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.274 |
| DATORII | 1.207.166 |
| VENITURI IN AVANS | 21.125 |
| PROVIZIOANE | 552.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.293.507 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.273.220 |
| VENITURI TOTALE | 15.346.294 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.225.523 |
| Profitul brut | 2.120.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.699.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 134 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.200.872 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.663.830 |
| Stocuri | 1.423.085 |
| Creante | 15.120.368 |
| Casa si conturi la banci | 3.120.377 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.505 |
| DATORII | 1.062.118 |
| VENITURI IN AVANS | 13.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.811.089 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.815.845 |
| VENITURI TOTALE | 16.960.929 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.104.463 |
| Profitul brut | 1.856.466 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.563.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 150 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.229.517 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.431.711 |
| Stocuri | 1.162.891 |
| Creante | 17.426.592 |
| Casa si conturi la banci | 842.228 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.013 |
| DATORII | 1.138.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.548.928 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.752.559 |
| VENITURI TOTALE | 17.798.621 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.998.957 |
| Profitul brut | 1.799.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.510.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 166 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.400.512 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.186.158 |
| Stocuri | 107.119 |
| Creante | 16.499.510 |
| Casa si conturi la banci | 1.579.529 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.841 |
| DATORII | 947.632 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.677.879 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.937.691 |
| VENITURI TOTALE | 17.075.170 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.386.738 |
| Profitul brut | 2.688.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.261.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 171 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-15 13:30:31 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-15 13:30:31 |