ARMEDICA PLUS S.R.L.
| Denumire | ARMEDICA PLUS S.R.L. |
| CUI | 6210486 |
| Nr. Reg. Com. | J1994002395163 |
| EUID | ROONRC.J1994002395163 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-08-30 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUNTEANU FELICIAN CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 943 995 | 2 038 640 | 14 818 733 | 1 583 201 | 16 342 615 | 3 122 865 | 5 |
| 2024 | 7 537 410 | -212 440 | 1 759 131 | 1 601 864 | 1 225 538 | 1 083 200 | 4 |
| 2023 | 12 746 774 | -292 340 | 5 368 866 | 1 559 469 | 5 105 036 | 1 295 639 | 5 |
| 2022 | 7 555 717 | 5 525 | 5 886 594 | 1 585 015 | 5 889 559 | 1 587 980 | 5 |
| 2021 | 3 359 428 | -7 065 | 1 395 348 | 1 600 320 | 1 377 482 | 1 582 454 | 6 |
| 2020 | 2 811 782 | -133 643 | 1 526 646 | 1 602 049 | 1 514 116 | 1 589 519 | 5 |
| 2019 | 2 288 756 | 16 602 | 1 749 151 | 1 505 409 | 1 921 404 | 1 677 662 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises29 943 995 lei
297%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARMEDICA PLUS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Dolj , domeniul 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARMEDICA PLUS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARMEDICA PLUS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARMEDICA PLUS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.601.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.225.538 |
| Stocuri | 254.749 |
| Creante | 944.098 |
| Casa si conturi la banci | 26.691 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.929 |
| DATORII | 1.759.131 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.083.200 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.537.410 |
| VENITURI TOTALE | 7.537.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.749.975 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 212.440 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 212.440 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.559.469 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.105.036 |
| Stocuri | 733.641 |
| Creante | 4.313.093 |
| Casa si conturi la banci | 58.302 |
| DATORII | 5.368.866 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.295.639 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.746.774 |
| VENITURI TOTALE | 12.747.061 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.038.376 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 291.315 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 292.340 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.585.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.889.559 |
| Stocuri | 1.056.932 |
| Creante | 4.799.191 |
| Casa si conturi la banci | 33.436 |
| DATORII | 5.886.594 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.587.980 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.555.717 |
| VENITURI TOTALE | 7.558.796 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.543.637 |
| Profitul brut | 15.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.600.320 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.377.482 |
| Stocuri | 272.841 |
| Creante | 1.067.412 |
| Casa si conturi la banci | 37.229 |
| DATORII | 1.395.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.582.454 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.359.428 |
| VENITURI TOTALE | 3.361.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.363.233 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.657 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.065 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 1.602.049 |
| Active circulante | 1.514.116 |
| Stocuri | 206.640 |
| Creante | 1.193.810 |
| Disponibilitati | 113.666 |
| Datorii | 1.526.646 |
| Capitaluri proprii | 1.589.519 |
| Capital social | 46.000 |
| Cifra de afaceri | 2.811.782 |
| Venituri totale | 2.813.434 |
| Cheltuieli totale | 2.947.077 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 133.643 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 133.643 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.505.409 |
| Active circulante | 1.921.404 |
| Stocuri | 246.855 |
| Creante | 1.637.382 |
| Disponibilitati | 37.167 |
| Datorii | 1.749.151 |
| Capitaluri proprii | 1.677.662 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.288.756 |
| Venituri totale | 2.289.859 |
| Cheltuieli totale | 2.250.299 |
| Profit brut | 39.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 612.222 |
| Active circulante | 2.274.307 |
| Stocuri | 229.142 |
| Creante | 1.980.707 |
| Disponibilitati | 64.458 |
| Cheltuieli in avans | 144 |
| Datorii | 2.120.993 |
| Capitaluri proprii | 765.680 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.711.989 |
| Venituri totale | 1.712.777 |
| Cheltuieli totale | 1.645.326 |
| Profit brut | 67.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.304 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 614.927 |
| Active circulante | 1.596.678 |
| Stocuri | 194.937 |
| Creante | 1.360.706 |
| Disponibilitati | 41.035 |
| Datorii | 1.496.229 |
| Capitaluri proprii | 715.376 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.319.362 |
| Venituri totale | 2.319.985 |
| Cheltuieli totale | 2.266.508 |
| Profit brut | 53.477 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 619.449 |
| Active circulante | 1.860.635 |
| Stocuri | 270.810 |
| Creante | 1.538.319 |
| Disponibilitati | 51.506 |
| Cheltuieli in avans | 139 |
| Datorii | 1.810.637 |
| Capitaluri proprii | 669.586 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 3.825.257 |
| Venituri totale | 3.825.778 |
| Cheltuieli totale | 3.696.570 |
| Profit brut | 129.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |