TECHNOELECTRIC SRL

Cauta alta firma:
TECHNOELECTRIC SRL
CUI: 6149258RegCom: J1994015903409EUID: ROONRC.J1994015903409CAEN: 2712Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. FÂNTÂNICA, NR.38, PARCELA 3, CLADIRE ADMINISTRATIVA, NR.INVENTAR 10002 SI NUMAR INTERN 49D

Denumire TECHNOELECTRIC SRL
CUI 6149258
Nr. Reg. Com. J1994015903409
EUID ROONRC.J1994015903409
CAEN 2712
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1994-08-25 (31 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. FÂNTÂNICA, NR.38, PARCELA 3, CLADIRE ADMINISTRATIVA, NR.INVENTAR 10002 SI NUMAR INTERN 49D
Telefon 213529533
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 32 736 770 3 830 705 9 709 374 41
2024 26 326 010 1 472 191 6 777 056 1 671 924 10 792 800 5 687 668 39
2023 23 425 906 1 362 696 6 180 025 1 165 528 10 459 974 5 445 477 39
2022 26 217 294 2 296 508 6 568 288 1 289 984 11 441 085 6 162 781 42
2021 27 310 797 3 020 173 7 897 831 1 349 010 13 138 379 6 566 273 43
2020 22 368 630 2 694 951 4 136 703 759 333 9 052 227 5 646 100 42
2019 20 057 917 1 595 698 4 840 534 1 059 438 8 139 985 4 284 272 40
2018 18 077 294 962 799 5 854 259 1 329 050 8 146 938 3 458 574 42
2017 16 814 396 1 674 187 4 785 094 1 365 126 7 701 612 4 002 775 43
2016 17 770 052 1 421 946 4 666 115 1 463 443 6 981 547 3 323 589 39
Statistics
Commercial networks and enterprises
32 736 770 lei
24%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECHNOELECTRIC SRL”
Cod CAEN preponderent 2712 Rev. 2 (echivalent: 2712 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității
Descriere Activitate Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității
Cod CAEN principal 27 Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității
Descriere activitate (principal) Fabricarea echipamentelor electrice
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. FÂNTÂNICA, NR.38, PARCELA 3, CLADIRE ADMINISTRATIVA, NR.INVENTAR 10002 SI NUMAR INTERN 49D
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TECHNOELECTRIC SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 6903 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 2712: Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității

Locul 1950 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.472.191 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TECHNOELECTRIC SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TECHNOELECTRIC SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TECHNOELECTRIC SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECHNOELECTRIC SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TECHNOELECTRIC SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TECHNOELECTRIC SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TECHNOELECTRIC SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECHNOELECTRIC SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.671.924
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 10.792.800
Stocuri 2.689.514
Creante 6.158.124
Casa si conturi la banci 1.945.162
DATORII 6.777.056
CAPITALURI - TOTAL 5.687.668
Capital subscris varsat 2.850.000
Cifra de afaceri neta 26.326.010
VENITURI TOTALE 26.451.481
CHELTUIELI TOTALE 24.709.340
Profitul brut 1.742.141
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.472.191
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 39

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.165.528
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 10.459.974
Stocuri 2.811.104
Creante 3.863.563
Casa si conturi la banci 3.785.307
DATORII 6.180.025
CAPITALURI - TOTAL 5.445.477
Capital subscris varsat 2.850.000
Cifra de afaceri neta 23.425.906
VENITURI TOTALE 23.002.138
CHELTUIELI TOTALE 21.389.539
Profitul brut 1.612.599
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.362.696
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 39

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.289.984
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 11.441.085
Stocuri 3.642.517
Creante 7.235.694
Casa si conturi la banci 562.874
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 6.568.288
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 6.162.781
Capital subscris varsat 2.850.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 26.217.294
VENITURI TOTALE 27.029.405
CHELTUIELI TOTALE 24.389.136
Profitul brut 2.640.269
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.296.508
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 42

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.349.010
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.138.379
Stocuri 4.488.768
Creante 7.370.569
Casa si conturi la banci 1.279.042
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 7.897.831
VENITURI IN AVANS 4.561
PROVIZIOANE 18.724
CAPITALURI - TOTAL 6.566.273
Capital subscris varsat 622.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 27.310.797
VENITURI TOTALE 27.371.977
CHELTUIELI TOTALE 23.822.432
Profitul brut 3.549.545
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.020.173
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 43

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 759.333
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 9.052.227
Stocuri 2.113.376
Creante 2.981.624
Casa si conturi la banci 3.957.227
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 4.136.703
VENITURI IN AVANS 10.033
PROVIZIOANE 18.724
CAPITALURI - TOTAL 5.646.100
Capital subscris varsat 622.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 22.368.630
VENITURI TOTALE 22.567.468
CHELTUIELI TOTALE 19.386.573
Profitul brut 3.180.895
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.694.951
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 42

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.059.438
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.139.985
Stocuri 1.874.979
Creante 4.480.469
Casa si conturi la banci 1.784.537
DATORII 4.840.534
VENITURI IN AVANS 55.893
PROVIZIOANE 18.724
CAPITALURI - TOTAL 4.284.272
Capital subscris varsat 622.000
Cifra de afaceri neta 20.057.917
VENITURI TOTALE 20.452.520
CHELTUIELI TOTALE 18.599.647
Profitul brut 1.852.873
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.595.698
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 40

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.329.050
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.146.938
Stocuri 1.300.033
Creante 5.357.935
Casa si conturi la banci 1.488.970
DATORII 5.854.259
VENITURI IN AVANS 144.431
PROVIZIOANE 18.724
CAPITALURI - TOTAL 3.458.574
Capital subscris varsat 622.000
Cifra de afaceri neta 18.077.294
VENITURI TOTALE 18.348.757
CHELTUIELI TOTALE 17.227.064
Profitul brut 1.121.693
Pierdere bruta 0
Profitul net 962.799
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 42

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.365.126
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 7.701.612
Stocuri 1.274.514
Creante 4.526.571
Casa si conturi la banci 1.900.527
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 4.785.094
VENITURI IN AVANS 260.145
PROVIZIOANE 18.724
CAPITALURI - TOTAL 4.002.775
Capital subscris varsat 622.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 16.814.396
VENITURI TOTALE 17.230.667
CHELTUIELI TOTALE 15.251.371
Profitul brut 1.979.296
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.674.187
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 43

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2712
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.463.443
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.981.547
Stocuri 1.159.651
Creante 4.090.229
Casa si conturi la banci 1.731.667
CHELTUIELI IN AVANS 4.384
DATORII 4.666.115
VENITURI IN AVANS 439.217
PROVIZIOANE 20.453
CAPITALURI - TOTAL 3.323.589
Capital subscris varsat 622.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 17.770.052
VENITURI TOTALE 18.213.067
CHELTUIELI TOTALE 16.541.337
Profitul brut 1.671.730
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.421.946
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 39
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.