NICPREM IMPEX SRL
| Denumire | NICPREM IMPEX SRL |
| CUI | 6024769 |
| Nr. Reg. Com. | J1994014627401 |
| EUID | ROONRC.J1994014627401 |
| CAEN | 2226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-08-02 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FARA IOANA | - | România |
| DRUGESCU JEAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108 290 442 | -4 408 723 | 33 463 987 | 10 790 621 | 53 090 212 | 29 110 455 | 477 |
| 2024 | 94 590 902 | -4 096 603 | 27 103 461 | 12 912 419 | 50 109 181 | 34 519 179 | 487 |
| 2023 | 100 770 537 | 1 928 196 | 36 941 362 | 23 714 538 | 54 255 315 | 39 615 782 | 478 |
| 2022 | 119 765 312 | 2 546 680 | 30 146 237 | 12 938 342 | 57 507 394 | 38 806 578 | 534 |
| 2021 | 122 766 842 | 4 114 399 | 20 073 852 | 12 125 878 | 45 099 918 | 37 169 897 | 553 |
| 2020 | 106 117 131 | 3 078 552 | 19 968 461 | 10 757 961 | 42 872 254 | 33 670 498 | 555 |
| 2019 | 114 333 360 | 2 518 186 | 24 412 846 | 14 048 963 | 40 658 067 | 30 233 356 | 505 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises108 290 442 lei
14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NICPREM IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2226 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 2226: Fabricarea altor produse din material plastic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NICPREM IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NICPREM IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NICPREM IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.912.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.109.181 |
| Stocuri | 8.950.785 |
| Creante | 40.567.479 |
| Casa si conturi la banci | 590.917 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.263 |
| DATORII | 27.103.461 |
| VENITURI IN AVANS | 1.430.223 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.519.179 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.590.902 |
| VENITURI TOTALE | 95.728.222 |
| CHELTUIELI TOTALE | 99.824.825 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.096.603 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.096.603 |
| Numar mediu de salariati | 487 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.714.538 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.255.315 |
| Stocuri | 9.171.222 |
| Creante | 39.795.799 |
| Casa si conturi la banci | 5.288.294 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115.511 |
| DATORII | 36.941.362 |
| VENITURI IN AVANS | 1.528.220 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.615.782 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 100.770.537 |
| VENITURI TOTALE | 100.643.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 98.575.332 |
| Profitul brut | 2.067.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.928.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 478 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.938.342 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.507.394 |
| Stocuri | 10.133.302 |
| Creante | 35.187.125 |
| Casa si conturi la banci | 12.186.967 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.527 |
| DATORII | 30.146.237 |
| VENITURI IN AVANS | 1.507.448 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.806.578 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 119.765.312 |
| VENITURI TOTALE | 119.774.967 |
| CHELTUIELI TOTALE | 117.200.516 |
| Profitul brut | 2.574.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.546.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 534 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.125.878 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.099.918 |
| Stocuri | 11.116.447 |
| Creante | 23.880.177 |
| Casa si conturi la banci | 10.103.294 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.953 |
| DATORII | 20.073.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.169.897 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 122.766.842 |
| VENITURI TOTALE | 124.659.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.959.951 |
| Profitul brut | 4.699.424 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.114.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 553 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.757.961 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.872.254 |
| Stocuri | 7.577.113 |
| Creante | 27.729.475 |
| Casa si conturi la banci | 7.565.666 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.744 |
| DATORII | 19.968.461 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.670.498 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 106.117.131 |
| VENITURI TOTALE | 107.780.615 |
| CHELTUIELI TOTALE | 104.185.174 |
| Profitul brut | 3.595.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.078.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 555 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.048.963 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.658.067 |
| Stocuri | 7.981.184 |
| Creante | 30.258.219 |
| Casa si conturi la banci | 2.418.664 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.653 |
| DATORII | 24.412.846 |
| VENITURI IN AVANS | 63.481 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.233.356 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 114.333.360 |
| VENITURI TOTALE | 116.304.708 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.124.020 |
| Profitul brut | 3.180.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.518.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 505 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.434.958 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.563.919 |
| Stocuri | 6.334.803 |
| Creante | 32.961.265 |
| Casa si conturi la banci | 1.267.851 |
| DATORII | 28.016.162 |
| VENITURI IN AVANS | 267.545 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.715.170 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 115.926.136 |
| VENITURI TOTALE | 117.902.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 107.387.239 |
| Profitul brut | 10.515.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.806.119 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 452 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.551.804 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.285.445 |
| Stocuri | 6.632.804 |
| Creante | 22.316.774 |
| Casa si conturi la banci | 335.867 |
| DATORII | 21.036.589 |
| VENITURI IN AVANS | 471.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.329.051 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 98.704.557 |
| VENITURI TOTALE | 99.810.943 |
| CHELTUIELI TOTALE | 94.820.563 |
| Profitul brut | 4.990.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.196.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 440 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.453.191 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.514.082 |
| Stocuri | 5.638.704 |
| Creante | 21.810.278 |
| Casa si conturi la banci | -934.900 |
| DATORII | 23.866.897 |
| VENITURI IN AVANS | 667.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.432.828 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.296.864 |
| VENITURI TOTALE | 95.361.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.947.579 |
| Profitul brut | 5.413.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.867.107 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 443 |