AXA COM SRL
| Denumire | AXA COM SRL |
| CUI | 5936627 |
| Nr. Reg. Com. | J21/441/1994 |
| EUID | ROONRC.J21/441/1994 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-07-06 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUNTEANU NICOLETA-ALINA | depline, exercitate separat | România |
| MUNTEANU LAURENȚIU-ALIN | depline, exercitate separat | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | -31 432 | -8 769 | 466 863 | 9 191 | 340 237 | -117 435 | 1 |
| 2024 | 115 571 | -32 640 | 417 034 | 9 191 | 263 715 | -144 128 | 1 |
| 2023 | 90 881 | -44 512 | 377 670 | 9 191 | 261 533 | -106 946 | 1 |
| 2022 | 83 830 | -5 608 | 415 130 | 9 565 | 343 130 | -62 435 | 1 |
| 2021 | 79 121 | 4 912 | 311 775 | 13 345 | 241 603 | -56 827 | 0 |
| 2020 | 45 675 | 15 437 | 220 934 | 13 345 | 145 850 | -61 739 | 0 |
| 2019 | 43 242 | -13 944 | 163 642 | 13 345 | 73 121 | -77 176 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises-31 432 lei
-127%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AXA COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ialomiţa , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AXA COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AXA COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AXA COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.191 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 263.715 |
| Stocuri | 232.945 |
| Creante | 30.270 |
| Casa si conturi la banci | 500 |
| DATORII | 417.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | -144.128 |
| Capital subscris varsat | 205 |
| Cifra de afaceri neta | 115.571 |
| VENITURI TOTALE | 115.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 147.055 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.484 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 32.640 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.191 |
| Active circulante | 261.533 |
| Stocuri | 226.245 |
| Creante | 33.093 |
| Disponibilitati | 2.195 |
| Datorii | 377.670 |
| Capitaluri proprii | -106.946 |
| Capital social | 205 |
| Cifra de afaceri | 90.881 |
| Venituri totale | 161.301 |
| Cheltuieli totale | 204.191 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 42.890 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 44.512 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.565 |
| Active circulante | 343.130 |
| Stocuri | 304.100 |
| Creante | 38.915 |
| Disponibilitati | 115 |
| Datorii | 415.130 |
| Capitaluri proprii | -62.435 |
| Capital social | 205 |
| Cifra de afaceri | 83.830 |
| Venituri totale | 84.390 |
| Cheltuieli totale | 87.466 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.076 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.608 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.345 |
| Active circulante | 241.603 |
| Stocuri | 217.470 |
| Creante | 23.518 |
| Disponibilitati | 615 |
| Datorii | 311.775 |
| Capitaluri proprii | -56.827 |
| Capital social | 205 |
| Cifra de afaceri | 79.121 |
| Venituri totale | 79.121 |
| Cheltuieli totale | 71.835 |
| Profit brut | 7.286 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.912 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 13.345 |
| Active circulante | 145.850 |
| Stocuri | 138.766 |
| Creante | 7.082 |
| Disponibilitati | 2 |
| Datorii | 220.934 |
| Capitaluri proprii | -61.739 |
| Capital social | 205 |
| Cifra de afaceri | 45.675 |
| Venituri totale | 45.675 |
| Cheltuieli totale | 29.715 |
| Profit brut | 15.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 13.345 |
| Active circulante | 73.121 |
| Stocuri | 68.090 |
| Creante | 4.797 |
| Disponibilitati | 234 |
| Datorii | 163.642 |
| Capitaluri proprii | -77.176 |
| Capital social | 205 |
| Cifra de afaceri | 43.242 |
| Venituri totale | 43.242 |
| Cheltuieli totale | 56.754 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.512 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.944 |
| Active imobilizate | 13.345 |
| Active circulante | 34.695 |
| Stocuri | 34.127 |
| Creante | 517 |
| Disponibilitati | 51 |
| Datorii | 111.272 |
| Capitaluri proprii | -63.232 |
| Capital social | 205 |
| Cifra de afaceri | 38.787 |
| Venituri totale | 38.787 |
| Cheltuieli totale | 80.631 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 41.844 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 42.242 |
| Active imobilizate | 13.345 |
| Active circulante | 56.498 |
| Stocuri | 56.448 |
| Disponibilitati | 50 |
| Datorii | 90.833 |
| Capitaluri proprii | -20.990 |
| Capital social | 205 |
| Cifra de afaceri | 57.410 |
| Venituri totale | 57.414 |
| Cheltuieli totale | 54.911 |
| Profit brut | 2.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.345 |
| Active circulante | 41.596 |
| Stocuri | 39.019 |
| Disponibilitati | 2.577 |
| Datorii | 77.860 |
| Capitaluri proprii | -22.919 |
| Capital social | 205 |
| Cifra de afaceri | 38.123 |
| Venituri totale | 38.123 |
| Cheltuieli totale | 35.428 |
| Profit brut | 2.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.933 |
| Pierdere neta | 0 |