CAMARO IMPEX S.R.L.
| Denumire | CAMARO IMPEX S.R.L. |
| CUI | 5912270 |
| Nr. Reg. Com. | J05/2359/1994 |
| EUID | ROONRC.J05/2359/1994 |
| CAEN | 322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-06-22 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STAN CONSTANTIN IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1 128 | 346 030 | 0 | 436 520 | 90 490 | 0 |
| 2024 | 0 | -7 024 | 344 902 | 0 | 436 520 | 91 618 | 0 |
| 2023 | 0 | -13 620 | 343 001 | 0 | 441 642 | 98 641 | 1 |
| 2022 | 0 | -19 431 | 324 827 | 0 | 437 088 | 112 261 | 1 |
| 2021 | 0 | -54 977 | 305 886 | 735 | 436 843 | 131 692 | 2 |
| 2020 | 14 706 | -39 034 | 251 590 | 1 851 | 432 579 | 186 669 | 2 |
| 2019 | 0 | 989 019 | 196 951 | 2 967 | 415 076 | 225 702 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CAMARO IMPEX S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 322 Rev. 2 (echivalent: 322 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea instrumentelor muzicale |
| Descriere Activitate | Fabricarea instrumentelor muzicale |
| Cod CAEN principal | 32 Fabricarea instrumentelor muzicale |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități industriale n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CAMARO IMPEX S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CAMARO IMPEX S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CAMARO IMPEX S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 436.520 |
| Stocuri | 417.821 |
| Creante | 18.691 |
| Disponibilitati | 8 |
| Datorii | 344.902 |
| Capitaluri proprii | 91.618 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 7.024 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.024 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.024 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 441.642 |
| Stocuri | 417.821 |
| Creante | 18.691 |
| Disponibilitati | 5.130 |
| Datorii | 343.001 |
| Capitaluri proprii | 98.641 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 4.387 |
| Cheltuieli totale | 18.007 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.620 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.620 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 437.088 |
| Stocuri | 417.821 |
| Creante | 18.919 |
| Disponibilitati | 348 |
| Datorii | 324.827 |
| Capitaluri proprii | 112.261 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 231 |
| Cheltuieli totale | 19.655 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.424 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.431 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 735 |
| Active circulante | 436.843 |
| Stocuri | 417.821 |
| Creante | 18.897 |
| Disponibilitati | 125 |
| Datorii | 305.886 |
| Capitaluri proprii | 131.692 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 6.060 |
| Cheltuieli totale | 60.996 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.936 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 54.977 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.851 |
| Active circulante | 432.579 |
| Stocuri | 404.137 |
| Creante | 28.239 |
| Disponibilitati | 203 |
| Cheltuieli in avans | 3.829 |
| Datorii | 251.590 |
| Capitaluri proprii | 186.669 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 14.706 |
| Venituri totale | 16.335 |
| Cheltuieli totale | 55.221 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 38.886 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 39.034 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.967 |
| Active circulante | 415.076 |
| Stocuri | 404.137 |
| Creante | 10.563 |
| Disponibilitati | 376 |
| Cheltuieli in avans | 4.610 |
| Datorii | 196.951 |
| Capitaluri proprii | 225.702 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 1.056.721 |
| Cheltuieli totale | 57.135 |
| Profit brut | 999.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 989.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.913 |
| Active circulante | 498.960 |
| Stocuri | 404.137 |
| Creante | 92.318 |
| Disponibilitati | 2.505 |
| Cheltuieli in avans | 3.398 |
| Datorii | 1.270.588 |
| Capitaluri proprii | -763.317 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 51.858 |
| Venituri totale | 51.907 |
| Cheltuieli totale | 105.138 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 53.231 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 53.750 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 15.766 |
| Active circulante | 546.793 |
| Stocuri | 441.637 |
| Creante | 92.318 |
| Disponibilitati | 12.838 |
| Cheltuieli in avans | 4.404 |
| Datorii | 1.276.530 |
| Capitaluri proprii | -709.567 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 236.938 |
| Venituri totale | 238.923 |
| Cheltuieli totale | 230.284 |
| Profit brut | 8.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 27.329 |
| Active circulante | 733.610 |
| Stocuri | 462.217 |
| Creante | 236.962 |
| Disponibilitati | 34.431 |
| Cheltuieli in avans | 2.114 |
| Datorii | 1.478.870 |
| Capitaluri proprii | -715.817 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 306.987 |
| Venituri totale | 380.508 |
| Cheltuieli totale | 423.206 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 42.698 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 50.488 |
| Nr. salariati | 2 |