CONSTRUCT I.N.G. SRL
| Denumire | CONSTRUCT I.N.G. SRL |
| CUI | 5775954 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000749300 |
| EUID | ROONRC.J1994000749300 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-05-05 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CICIO VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155 571 796 | 28 612 783 | 48 627 697 | 10 841 736 | 102 562 429 | 47 162 329 | 70 |
| 2024 | 91 922 101 | 21 838 915 | 20 687 071 | 4 901 432 | 52 579 050 | 30 679 546 | 55 |
| 2023 | 25 759 572 | 6 317 429 | 9 774 826 | 3 051 216 | 17 064 241 | 10 340 631 | 45 |
| 2022 | 17 419 175 | 3 823 928 | 4 744 421 | 2 477 015 | 6 290 608 | 4 023 202 | 27 |
| 2021 | 3 268 623 | 192 571 | 2 994 647 | 194 661 | 3 893 480 | 1 099 274 | 8 |
| 2020 | 1 611 597 | 24 974 | 1 845 250 | 100 902 | 2 651 070 | 906 722 | 9 |
| 2019 | 1 318 233 | 249 011 | 1 499 533 | 162 941 | 2 830 065 | 881 748 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises155 571 796 lei
69%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSTRUCT I.N.G. SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Satu Mare , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSTRUCT I.N.G. SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSTRUCT I.N.G. SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSTRUCT I.N.G. SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.901.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.579.050 |
| Stocuri | 13.887.369 |
| Creante | 9.809.415 |
| Casa si conturi la banci | 28.882.266 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.048 |
| DATORII | 20.687.071 |
| PROVIZIOANE | 6.155.913 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.679.546 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 91.922.101 |
| VENITURI TOTALE | 92.097.186 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.963.529 |
| Profitul brut | 25.133.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 21.838.915 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.051.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.064.241 |
| Stocuri | 5.726.206 |
| Creante | 2.059.189 |
| Casa si conturi la banci | 9.278.846 |
| DATORII | 9.774.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.340.631 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.759.572 |
| VENITURI TOTALE | 25.863.592 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.620.635 |
| Profitul brut | 7.242.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.317.429 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.477.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.290.608 |
| Stocuri | 166.314 |
| Creante | 3.499.136 |
| Casa si conturi la banci | 2.625.158 |
| DATORII | 4.744.421 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.023.202 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.419.175 |
| VENITURI TOTALE | 16.055.159 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.780.930 |
| Profitul brut | 4.274.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.823.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 194.661 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.893.480 |
| Stocuri | 1.495.139 |
| Creante | 783.670 |
| Casa si conturi la banci | 1.614.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.780 |
| DATORII | 2.994.647 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.099.274 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.268.623 |
| VENITURI TOTALE | 4.734.256 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.515.179 |
| Profitul brut | 219.077 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 192.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 100.902 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.651.070 |
| Stocuri | 916.119 |
| Creante | 1.134.260 |
| Casa si conturi la banci | 600.691 |
| DATORII | 1.845.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 906.722 |
| Capital subscris varsat | 219 |
| Cifra de afaceri neta | 1.611.597 |
| VENITURI TOTALE | 1.081.643 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.039.681 |
| Profitul brut | 41.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 162.941 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.830.065 |
| Stocuri | 697.299 |
| Creante | 1.925.004 |
| Casa si conturi la banci | 207.762 |
| DATORII | 1.499.533 |
| VENITURI IN AVANS | 350.000 |
| PROVIZIOANE | 261.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 881.748 |
| Capital subscris varsat | 219 |
| Cifra de afaceri neta | 1.318.233 |
| VENITURI TOTALE | 1.894.402 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.633.183 |
| Profitul brut | 261.219 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 249.011 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 229.819 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.356.248 |
| Stocuri | 148.620 |
| Creante | 2.002.225 |
| Casa si conturi la banci | 205.403 |
| DATORII | 1.691.604 |
| PROVIZIOANE | 261.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 632.738 |
| Capital subscris varsat | 219 |
| Cifra de afaceri neta | 1.410.762 |
| VENITURI TOTALE | 1.414.909 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.361.912 |
| Profitul brut | 52.997 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 38.887 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.817 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.391.750 |
| Creante | 2.139.959 |
| Casa si conturi la banci | 251.791 |
| DATORII | 1.316.992 |
| PROVIZIOANE | 261.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 893.850 |
| Capital subscris varsat | 219 |
| Cifra de afaceri neta | 2.247.282 |
| VENITURI TOTALE | 2.254.845 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.916.109 |
| Profitul brut | 338.736 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 293.694 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.992 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.309.589 |
| Creante | 1.269.873 |
| Casa si conturi la banci | 3.039.716 |
| DATORII | 2.829.699 |
| PROVIZIOANE | 261.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.250.157 |
| Capital subscris varsat | 219 |
| Cifra de afaceri neta | 6.597.014 |
| VENITURI TOTALE | 6.642.024 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.186.316 |
| Profitul brut | 1.455.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.249.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |