SUCCES NIC COM SRL
| Denumire | SUCCES NIC COM SRL |
| CUI | 5762598 |
| Nr. Reg. Com. | J23/3551/2013 |
| EUID | ROONRC.J2013003551239 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-11-28 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞENDROIU I. VICTOR-LIVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 913 062 | 50 515 168 | 195 152 140 | 26 087 844 | 86 086 063 | -83 069 878 | 236 |
| 2024 | 41 682 633 | -21 392 813 | 267 673 668 | 26 675 734 | 107 568 914 | -133 507 215 | 255 |
| 2023 | 53 404 396 | -14 846 404 | 258 621 948 | 56 601 778 | 119 533 545 | -82 543 370 | 273 |
| 2022 | 64 949 970 | -6 783 271 | 241 554 827 | 58 604 113 | 115 319 492 | -67 696 966 | 379 |
| 2021 | 65 992 899 | 3 463 541 | 236 172 705 | 91 577 752 | 83 762 800 | -60 913 558 | 366 |
| 2020 | 68 214 621 | -7 736 104 | 250 266 088 | 105 881 365 | 80 281 002 | -64 368 716 | 438 |
| 2019 | 83 626 337 | -9 812 857 | 252 007 197 | 115 829 694 | 82 365 281 | -54 077 217 | 606 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises29 913 062 lei
-28%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUCCES NIC COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Gorj , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUCCES NIC COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUCCES NIC COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUCCES NIC COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.675.734 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 107.568.914 |
| Stocuri | 11.981.435 |
| Creante | 95.067.064 |
| Casa si conturi la banci | 520.415 |
| DATORII | 267.673.668 |
| VENITURI IN AVANS | 78.195 |
| CAPITALURI - TOTAL | -133.507.215 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.682.633 |
| VENITURI TOTALE | 48.598.899 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.991.712 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.392.813 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 21.392.813 |
| Numar mediu de salariati | 255 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 56.601.778 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 119.533.545 |
| Stocuri | 13.590.344 |
| Creante | 104.962.652 |
| Casa si conturi la banci | 980.549 |
| DATORII | 258.621.948 |
| VENITURI IN AVANS | 56.745 |
| CAPITALURI - TOTAL | -82.543.370 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.404.396 |
| VENITURI TOTALE | 67.139.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.963.467 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.824.084 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 14.846.404 |
| Numar mediu de salariati | 273 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.604.113 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 115.319.492 |
| Stocuri | 11.961.426 |
| Creante | 101.642.706 |
| Casa si conturi la banci | 1.125.740 |
| DATORII | 241.554.827 |
| VENITURI IN AVANS | 65.744 |
| CAPITALURI - TOTAL | -67.696.966 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.949.970 |
| VENITURI TOTALE | 114.389.643 |
| CHELTUIELI TOTALE | 121.151.853 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.762.210 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.783.271 |
| Numar mediu de salariati | 379 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 91.577.752 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 83.762.800 |
| Stocuri | 12.231.691 |
| Creante | 67.878.063 |
| Casa si conturi la banci | 3.063.426 |
| DATORII | 236.172.705 |
| VENITURI IN AVANS | 81.405 |
| CAPITALURI - TOTAL | -60.913.558 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 65.992.899 |
| VENITURI TOTALE | 102.609.494 |
| CHELTUIELI TOTALE | 99.119.457 |
| Profitul brut | 3.490.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.463.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 366 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 105.881.365 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.281.002 |
| Stocuri | 12.125.738 |
| Creante | 62.950.571 |
| Casa si conturi la banci | 4.615.073 |
| DATORII | 250.266.088 |
| VENITURI IN AVANS | 264.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | -64.368.716 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 68.214.621 |
| VENITURI TOTALE | 90.289.482 |
| CHELTUIELI TOTALE | 97.967.840 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.678.358 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.736.104 |
| Numar mediu de salariati | 438 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 115.829.694 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.365.281 |
| Stocuri | 11.962.732 |
| Creante | 64.997.226 |
| Casa si conturi la banci | 4.815.703 |
| DATORII | 252.007.197 |
| VENITURI IN AVANS | 264.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | -54.077.217 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 83.626.337 |
| VENITURI TOTALE | 99.410.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.111.976 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.701.973 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.812.857 |
| Numar mediu de salariati | 606 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 123.416.243 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.811.801 |
| Stocuri | 13.850.375 |
| Creante | 55.156.512 |
| Casa si conturi la banci | 4.215.294 |
| DATORII | 241.794.699 |
| VENITURI IN AVANS | 264.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | -44.831.650 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 137.680.689 |
| VENITURI TOTALE | 160.644.012 |
| CHELTUIELI TOTALE | 169.858.445 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.214.433 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.325.317 |
| Numar mediu de salariati | 724 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 129.049.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.673.024 |
| Stocuri | 12.633.084 |
| Creante | 44.930.842 |
| Casa si conturi la banci | 3.519.478 |
| DATORII | 226.292.300 |
| VENITURI IN AVANS | 14.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | -35.585.017 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 153.315.694 |
| VENITURI TOTALE | 183.117.827 |
| CHELTUIELI TOTALE | 192.549.370 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.431.543 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.542.427 |
| Numar mediu de salariati | 858 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 131.429.613 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 76.363.790 |
| Stocuri | 32.955.851 |
| Creante | 39.054.758 |
| Casa si conturi la banci | 3.763.561 |
| DATORII | 186.856.497 |
| VENITURI IN AVANS | 86.664 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.850.242 |
| Capital subscris varsat | 15.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 174.052.439 |
| VENITURI TOTALE | 200.978.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 213.790.951 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.812.699 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.812.699 |
| Numar mediu de salariati | 1.020 |