LEADER INTERNATIONAL S.R.L.
| Denumire | LEADER INTERNATIONAL S.R.L. |
| CUI | 5659739 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000778234 |
| EUID | ROONRC.J2001000778234 |
| CAEN | 113 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-10-17 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UDREA STELIAN | - | România |
| COJOCARIU ADRIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 142 477 | 172 332 | 172 775 225 | 30 355 474 | 140 134 275 | -2 285 476 | 79 |
| 2024 | 65 948 202 | -4 139 715 | 163 375 374 | 33 437 627 | 127 822 650 | -2 115 097 | 75 |
| 2023 | 45 035 177 | 1 927 846 | 158 234 498 | 61 751 962 | 98 507 154 | 2 024 618 | 76 |
| 2022 | 36 466 185 | -1 624 142 | 151 200 994 | 68 536 370 | 82 761 396 | 96 772 | 69 |
| 2021 | 28 764 724 | 3 464 928 | 123 602 593 | 58 317 587 | 68 042 190 | 2 757 184 | 68 |
| 2020 | 19 520 976 | 24 042 | 104 743 763 | 57 534 903 | 46 501 115 | -707 745 | 54 |
| 2019 | 14 313 627 | 5 260 992 | 97 068 732 | 61 326 102 | 35 810 844 | 68 214 | 85 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises45 142 477 lei
-32%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LEADER INTERNATIONAL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 113 Rev. 0 |
| Obiect Activitate | Activități de servicii anexe extracției petrolului și gazelor naturale (exclusiv prospecțiunile) |
| Descriere Activitate | Activități de servicii anexe extracției petrolului și gazelor naturale (exclusiv prospecțiunile) |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 113: Activități de servicii anexe extracției petrolului și gazelor naturale (exclusiv prospecțiunile)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LEADER INTERNATIONAL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LEADER INTERNATIONAL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LEADER INTERNATIONAL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.437.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 127.822.650 |
| Stocuri | 52.024.287 |
| Creante | 75.562.992 |
| Casa si conturi la banci | 235.371 |
| DATORII | 163.375.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.115.097 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 65.948.202 |
| VENITURI TOTALE | 62.487.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.626.744 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.139.715 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.139.715 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.751.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 98.507.154 |
| Stocuri | 58.170.309 |
| Creante | 40.001.511 |
| Casa si conturi la banci | 335.334 |
| DATORII | 158.234.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.024.618 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 45.035.177 |
| VENITURI TOTALE | 66.070.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.142.776 |
| Profitul brut | 1.927.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.927.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.536.370 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.761.396 |
| Stocuri | 32.235.773 |
| Creante | 50.279.008 |
| Casa si conturi la banci | 246.615 |
| DATORII | 151.200.994 |
| CAPITALURI - TOTAL | 96.772 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 36.466.185 |
| VENITURI TOTALE | 39.738.447 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.362.589 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.624.142 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.624.142 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.317.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 68.042.190 |
| Stocuri | 21.596.428 |
| Creante | 46.337.494 |
| Casa si conturi la banci | 108.268 |
| DATORII | 123.602.593 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.757.184 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 28.764.724 |
| VENITURI TOTALE | 37.004.428 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.539.500 |
| Profitul brut | 3.464.928 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.464.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.534.903 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.501.115 |
| Stocuri | 11.782.471 |
| Creante | 34.651.750 |
| Casa si conturi la banci | 66.894 |
| DATORII | 104.743.763 |
| CAPITALURI - TOTAL | -707.745 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 19.520.976 |
| VENITURI TOTALE | 17.874.402 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.850.360 |
| Profitul brut | 24.042 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.326.102 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.810.844 |
| Stocuri | 13.187.315 |
| Creante | 22.449.850 |
| Casa si conturi la banci | 173.679 |
| DATORII | 97.068.732 |
| CAPITALURI - TOTAL | 68.214 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 14.313.627 |
| VENITURI TOTALE | 25.607.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.346.312 |
| Profitul brut | 5.260.992 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.260.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.791.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.330.834 |
| Stocuri | 9.465.395 |
| Creante | 13.833.261 |
| Casa si conturi la banci | 32.178 |
| DATORII | 88.672.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.549.294 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 13.753.780 |
| VENITURI TOTALE | 7.580.995 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.996.581 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.415.586 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.415.586 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.353.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.039.309 |
| Stocuri | 15.763.087 |
| Creante | 7.175.507 |
| Casa si conturi la banci | 100.715 |
| DATORII | 75.526.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.866.292 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 21.184.678 |
| VENITURI TOTALE | 23.311.303 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.927.650 |
| Profitul brut | 383.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 383.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.053.059 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.613.218 |
| Stocuri | 14.960.317 |
| Creante | 1.056.832 |
| Casa si conturi la banci | 596.069 |
| DATORII | 71.425.333 |
| VENITURI IN AVANS | 91.807 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.850.863 |
| Capital subscris varsat | 2.296.035 |
| Cifra de afaceri neta | 18.573.215 |
| VENITURI TOTALE | 20.178.528 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.114.021 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.935.493 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.935.493 |
| Numar mediu de salariati | 164 |