INTERLOGISTICS SA
| Denumire | INTERLOGISTICS SA |
| CUI | 548462 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000031143 |
| EUID | ROONRC.J1991000031143 |
| CAEN | 6812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-02-01 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SECELEAN MONICA-TATIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1 754 | 1 895 643 | 82 682 | 8 583 265 | 4 221 166 | 12 721 749 | 0 |
| 2024 | 96 989 | 436 168 | 433 018 | 8 583 264 | 3 118 860 | 11 269 106 | 1 |
| 2023 | 59 395 | 37 689 | 323 077 | 9 019 958 | 2 136 058 | 10 832 939 | 1 |
| 2022 | 156 058 | 1 434 312 | 363 309 | 9 034 259 | 3 525 072 | 12 196 022 | 2 |
| 2021 | 286 483 | -177 122 | 351 678 | 10 697 388 | 416 000 | 10 761 710 | 3 |
| 2020 | 291 817 | -156 575 | 504 034 | 10 896 670 | 579 094 | 10 938 831 | 3 |
| 2019 | 248 304 | -246 582 | 491 625 | 11 063 909 | 545 935 | 11 095 407 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises-1 754 lei
-102%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INTERLOGISTICS SA”
| Cod CAEN preponderent | 6812 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INTERLOGISTICS SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INTERLOGISTICS SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INTERLOGISTICS SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 8.583.264 |
| Active circulante | 3.118.860 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.580.354 |
| Disponibilitati | 1.538.506 |
| Datorii | 433.018 |
| Capitaluri proprii | 11.269.106 |
| Capital social | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri | 96.989 |
| Venituri totale | 1.093.879 |
| Cheltuieli totale | 533.168 |
| Profit brut | 560.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 436.168 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.019.958 |
| Active circulante | 2.136.058 |
| Stocuri | 720 |
| Creante | 2.053.093 |
| Disponibilitati | 82.245 |
| Datorii | 323.077 |
| Capitaluri proprii | 10.832.939 |
| Capital social | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri | 59.395 |
| Venituri totale | 217.950 |
| Cheltuieli totale | 164.620 |
| Profit brut | 53.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.034.259 |
| Active circulante | 3.525.072 |
| Stocuri | 720 |
| Creante | 3.326.321 |
| Disponibilitati | 198.031 |
| Datorii | 363.309 |
| Capitaluri proprii | 12.196.022 |
| Capital social | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri | 156.058 |
| Venituri totale | 4.322.100 |
| Cheltuieli totale | 2.399.989 |
| Profit brut | 1.922.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.434.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 10.697.388 |
| Active circulante | 416.000 |
| Stocuri | 720 |
| Creante | 307.750 |
| Disponibilitati | 107.530 |
| Datorii | 351.678 |
| Venituri in avans | 0 |
| Capitaluri proprii | 10.761.710 |
| Capital social | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri | 286.483 |
| Venituri totale | 392.460 |
| Cheltuieli totale | 569.582 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 177.122 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 177.122 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 10.896.670 |
| Active circulante | 579.094 |
| Stocuri | 21.776 |
| Creante | 501.193 |
| Disponibilitati | 56.125 |
| Datorii | 504.034 |
| Venituri in avans | 32.899 |
| Capitaluri proprii | 10.938.831 |
| Capital social | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri | 291.817 |
| Venituri totale | 340.103 |
| Cheltuieli totale | 496.678 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 156.575 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 156.575 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 11.063.909 |
| Active circulante | 545.935 |
| Stocuri | 21.776 |
| Creante | 460.781 |
| Disponibilitati | 63.378 |
| Datorii | 491.625 |
| Venituri in avans | 22.812 |
| Capitaluri proprii | 11.095.407 |
| Capital social | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri | 248.304 |
| Venituri totale | 285.942 |
| Cheltuieli totale | 532.524 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 246.582 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 246.582 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 11.070.378 |
| Active circulante | 571.551 |
| Stocuri | 21.776 |
| Creante | 475.325 |
| Disponibilitati | 74.450 |
| Datorii | 299.941 |
| Capitaluri proprii | 11.341.988 |
| Capital social | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri | 272.168 |
| Venituri totale | 316.547 |
| Cheltuieli totale | 534.649 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 218.102 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 233.313 |
| Nr. salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.228.987 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 558.273 |
| Stocuri | 21.776 |
| Creante | 455.875 |
| Casa si conturi la banci | 80.622 |
| DATORII | 211.959 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.575.301 |
| Capital subscris varsat | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri neta | 1.661.589 |
| VENITURI TOTALE | 1.736.983 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.901.742 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 164.759 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 164.759 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.388.492 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.426.242 |
| Stocuri | 28.835 |
| Creante | 1.342.099 |
| Casa si conturi la banci | 55.308 |
| DATORII | 1.073.321 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.741.413 |
| Capital subscris varsat | 1.235.788 |
| Cifra de afaceri neta | 3.040.064 |
| VENITURI TOTALE | 3.138.744 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.242.897 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 104.153 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 119.280 |
| Numar mediu de salariati | 11 |