BET CONF SRL
| Denumire | BET CONF SRL |
| CUI | 5334630 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000333275 |
| EUID | ROONRC.J1994000333275 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-02-24 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARIAN VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -32 370 | 58 463 | 122 623 | 68 023 | 132 183 | 0 |
| 2024 | 0 | -8 604 | 0 | 125 897 | 38 656 | 164 553 | 0 |
| 2023 | 12 650 | -3 533 | 2 058 | 129 171 | 46 044 | 173 157 | 1 |
| 2022 | 58 750 | -40 355 | 2 954 | 132 445 | 47 198 | 176 689 | 1 |
| 2021 | 51 960 | 39 913 | 7 607 | 135 718 | 88 933 | 217 044 | 1 |
| 2020 | 17 150 | -50 518 | 1 339 | 138 992 | 49 157 | 177 131 | 0 |
| 2019 | 63 000 | -23 309 | 3 153 | 152 383 | 32 249 | 181 479 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BET CONF SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BET CONF SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BET CONF SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BET CONF SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 125.897 |
| Active circulante | 38.656 |
| Stocuri | 34.911 |
| Creante | 1.025 |
| Disponibilitati | 2.720 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 164.553 |
| Capital social | 200.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 8.604 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.604 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.604 |
| Active imobilizate | 129.171 |
| Active circulante | 46.044 |
| Stocuri | 29.516 |
| Disponibilitati | 16.528 |
| Datorii | 2.058 |
| Capitaluri proprii | 173.157 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 12.650 |
| Venituri totale | 12.650 |
| Cheltuieli totale | 16.183 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.533 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.533 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 132.445 |
| Active circulante | 47.198 |
| Stocuri | 25.671 |
| Disponibilitati | 21.527 |
| Datorii | 2.954 |
| Capitaluri proprii | 176.689 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 58.750 |
| Venituri totale | 58.750 |
| Cheltuieli totale | 98.054 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.304 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 40.355 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 135.718 |
| Active circulante | 88.933 |
| Stocuri | 67.818 |
| Disponibilitati | 21.115 |
| Datorii | 7.607 |
| Capitaluri proprii | 217.044 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 51.960 |
| Venituri totale | 63.389 |
| Cheltuieli totale | 22.949 |
| Profit brut | 40.440 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.913 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 138.992 |
| Active circulante | 49.157 |
| Stocuri | 34.880 |
| Disponibilitati | 14.277 |
| Datorii | 1.339 |
| Venituri in avans | 9.679 |
| Capitaluri proprii | 177.131 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 17.150 |
| Venituri totale | 17.150 |
| Cheltuieli totale | 67.349 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 50.199 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 50.518 |
| Active imobilizate | 152.383 |
| Active circulante | 32.249 |
| Stocuri | 19.355 |
| Disponibilitati | 12.894 |
| Datorii | 3.153 |
| Capitaluri proprii | 181.479 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 63.000 |
| Venituri totale | 63.000 |
| Cheltuieli totale | 85.679 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.679 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.309 |
| Active imobilizate | 162.828 |
| Active circulante | 57.284 |
| Stocuri | 50.547 |
| Creante | 3.323 |
| Disponibilitati | 3.414 |
| Datorii | 15.072 |
| Capitaluri proprii | 205.040 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 62.208 |
| Venituri totale | 62.262 |
| Cheltuieli totale | 61.388 |
| Profit brut | 874 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 173.679 |
| Active circulante | 62.028 |
| Stocuri | 55.485 |
| Creante | 6.533 |
| Disponibilitati | 10 |
| Datorii | 30.919 |
| Capitaluri proprii | 204.788 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 750 |
| Venituri totale | 18.944 |
| Cheltuieli totale | 18.317 |
| Profit brut | 627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 185.753 |
| Active circulante | 30.988 |
| Stocuri | 21.745 |
| Creante | 8.506 |
| Disponibilitati | 737 |
| Datorii | 6.243 |
| Capitaluri proprii | 210.498 |
| Capital social | 200.000 |
| Cifra de afaceri | 32.521 |
| Venituri totale | 35.270 |
| Cheltuieli totale | 28.629 |
| Profit brut | 6.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.315 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |