FAPICOM SRL

Cauta alta firma:
FAPICOM SRL
CUI: 530414RegCom: J1991000916190EUID: ROONRC.J1991000916190CAEN: 1071Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. HARGHITA, MUN. GHEORGHENI, STR. KOSSUTH LAJOS, NR.222/F

Denumire FAPICOM SRL
CUI 530414
Nr. Reg. Com. J1991000916190
EUID ROONRC.J1991000916190
CAEN 1071
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1991-11-21 (34 ani)

Adresa JUD. HARGHITA, MUN. GHEORGHENI, STR. KOSSUTH LAJOS, NR.222/F
Cod Poștal 535500
Telefon 0744260028
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SZILÁGYI SÁNDOR-România
NAGY SÁNDOR-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 16 863 412 1 856 262 2 839 176 85
2024 14 062 062 1 595 585 3 687 294 2 403 937 4 638 114 3 235 546 84
2023 14 464 578 1 912 830 3 598 673 2 566 396 5 080 635 3 852 790 85
2022 15 290 063 1 598 379 1 534 557 2 426 947 2 928 036 3 538 339 86
2021 13 661 526 1 592 594 1 321 348 2 639 961 2 294 307 3 232 554 86
2020 11 624 907 1 415 539 1 044 940 2 957 839 1 849 918 3 230 855 85
2019 11 252 058 1 205 810 748 364 2 581 108 1 257 308 3 021 126 86
2018 9 939 769 841 105 899 478 2 895 235 778 025 2 656 421 90
2017 9 473 518 953 466 670 386 2 680 008 927 512 2 768 782 91
2016 8 874 677 822 999 591 255 2 604 170 837 450 2 638 314 91
Statistics
Commercial networks and enterprises
16 863 412 lei
20%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FAPICOM SRL”
Cod CAEN preponderent 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Descriere Activitate Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Cod CAEN principal 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Descriere activitate (principal) Industria alimentară
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. HARGHITA, MUN. GHEORGHENI, STR. KOSSUTH LAJOS, NR.222/F
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția FAPICOM SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 4522 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Harghita , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Locul 42 în Harghita pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.595.585 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „FAPICOM SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „FAPICOM SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „FAPICOM SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FAPICOM SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „FAPICOM SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „FAPICOM SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „FAPICOM SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FAPICOM SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.403.937
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.638.114
Stocuri 558.565
Creante 747.695
Casa si conturi la banci 3.331.627
DATORII 3.687.294
VENITURI IN AVANS 119.211
CAPITALURI - TOTAL 3.235.546
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 14.062.062
VENITURI TOTALE 19.019.607
CHELTUIELI TOTALE 17.167.486
Profitul brut 1.852.121
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.595.585
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 84

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.566.396
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.080.635
Stocuri 443.417
Creante 1.192.577
Casa si conturi la banci 3.444.414
DATORII 3.598.673
VENITURI IN AVANS 195.568
CAPITALURI - TOTAL 3.852.790
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 14.464.578
VENITURI TOTALE 19.573.246
CHELTUIELI TOTALE 17.385.060
Profitul brut 2.188.186
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.912.830
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 85

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.426.947
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.928.036
Stocuri 652.404
Creante 1.277.225
Casa si conturi la banci 998.180
DATORII 1.534.557
VENITURI IN AVANS 282.087
CAPITALURI - TOTAL 3.538.339
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 15.290.063
VENITURI TOTALE 20.045.141
CHELTUIELI TOTALE 18.233.819
Profitul brut 1.811.322
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.598.379
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 86

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.639.961
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.294.307
Stocuri 572.851
Creante 486.047
Casa si conturi la banci 1.235.182
DATORII 1.321.348
VENITURI IN AVANS 380.366
CAPITALURI - TOTAL 3.232.554
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 13.661.526
VENITURI TOTALE 17.766.457
CHELTUIELI TOTALE 15.920.993
Profitul brut 1.845.464
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.592.594
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 86

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.957.839
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.849.918
Stocuri 292.591
Creante 686.359
Casa si conturi la banci 870.741
DATORII 1.044.940
VENITURI IN AVANS 531.962
CAPITALURI - TOTAL 3.230.855
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 11.624.907
VENITURI TOTALE 14.798.562
CHELTUIELI TOTALE 13.171.463
Profitul brut 1.627.099
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.415.539
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 85

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.581.108
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.257.308
Stocuri 332.975
Creante 538.270
Casa si conturi la banci 385.836
DATORII 748.364
VENITURI IN AVANS 68.926
CAPITALURI - TOTAL 3.021.126
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 11.252.058
VENITURI TOTALE 14.568.998
CHELTUIELI TOTALE 13.169.032
Profitul brut 1.399.966
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.205.810
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 86

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.895.235
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 778.025
Stocuri 387.631
Creante 240.278
Casa si conturi la banci 149.889
DATORII 899.478
VENITURI IN AVANS 117.361
CAPITALURI - TOTAL 2.656.421
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 9.939.769
VENITURI TOTALE 12.970.333
CHELTUIELI TOTALE 11.989.533
Profitul brut 980.800
Pierdere bruta 0
Profitul net 841.105
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 90

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.680.008
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 927.512
Stocuri 279.747
Creante 245.759
Casa si conturi la banci 401.779
DATORII 670.386
VENITURI IN AVANS 168.352
CAPITALURI - TOTAL 2.768.782
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 9.473.518
VENITURI TOTALE 12.342.199
CHELTUIELI TOTALE 11.233.029
Profitul brut 1.109.170
Pierdere bruta 0
Profitul net 953.466
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 91

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1071
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.604.170
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 837.450
Stocuri 281.555
Creante 185.920
Casa si conturi la banci 369.748
DATORII 591.255
VENITURI IN AVANS 212.051
CAPITALURI - TOTAL 2.638.314
Capital subscris varsat 333.000
Cifra de afaceri neta 8.874.677
VENITURI TOTALE 11.618.493
CHELTUIELI TOTALE 10.658.570
Profitul brut 959.923
Pierdere bruta 0
Profitul net 822.999
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 91
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.