CHIULAN SRL
| Denumire | CHIULAN SRL |
| CUI | 5237831 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000568354 |
| EUID | ROONRC.J1994000568354 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-02-17 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 317 677 | 134 299 | 18 333 739 | 13 218 028 | 16 665 211 | 10 270 379 | 57 |
| 2024 | 20 099 038 | 105 339 | 20 024 710 | 14 074 904 | 17 880 188 | 10 549 073 | 59 |
| 2023 | 39 195 875 | 112 929 | 14 290 633 | 14 112 666 | 12 475 285 | 10 815 473 | 76 |
| 2022 | 25 411 218 | 55 358 | 18 361 129 | 21 926 339 | 13 958 761 | 16 509 540 | 65 |
| 2021 | 28 047 006 | 2 154 713 | 22 138 030 | 22 927 667 | 18 700 780 | 18 484 007 | 78 |
| 2020 | 16 437 800 | 111 298 | 19 336 947 | 24 262 249 | 15 044 451 | 18 075 782 | 79 |
| 2019 | 31 569 259 | 972 205 | 20 973 302 | 20 973 040 | 20 584 278 | 18 322 545 | 100 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 317 677 lei
56%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CHIULAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CHIULAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CHIULAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CHIULAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.074.904 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.880.188 |
| Stocuri | 11.233.598 |
| Creante | 6.342.783 |
| Casa si conturi la banci | 218.622 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.831 |
| DATORII | 20.024.710 |
| VENITURI IN AVANS | 16.474 |
| PROVIZIOANE | 1.380.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.549.073 |
| Capital subscris varsat | 280 |
| Cifra de afaceri neta | 20.099.038 |
| VENITURI TOTALE | 24.324.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.164.606 |
| Profitul brut | 159.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 105.339 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.112.666 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.475.285 |
| Stocuri | 6.643.584 |
| Creante | 5.583.348 |
| Casa si conturi la banci | 248.353 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.430 |
| DATORII | 14.290.633 |
| PROVIZIOANE | 1.489.275 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.815.473 |
| Capital subscris varsat | 280 |
| Cifra de afaceri neta | 39.195.875 |
| VENITURI TOTALE | 39.505.390 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.392.461 |
| Profitul brut | 112.929 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 112.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.926.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.958.761 |
| Stocuri | 5.712.235 |
| Creante | 8.169.385 |
| Casa si conturi la banci | 77.141 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.037 |
| DATORII | 18.361.129 |
| PROVIZIOANE | 1.021.468 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.509.540 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 25.411.218 |
| VENITURI TOTALE | 23.792.004 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.709.755 |
| Profitul brut | 82.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 55.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.927.667 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.700.780 |
| Stocuri | 7.752.996 |
| Creante | 9.129.956 |
| Casa si conturi la banci | 1.817.828 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.335 |
| DATORII | 22.138.030 |
| PROVIZIOANE | 1.018.745 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.484.007 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 28.047.006 |
| VENITURI TOTALE | 33.055.298 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.483.167 |
| Profitul brut | 2.572.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.154.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.262.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.044.451 |
| Stocuri | 5.995.598 |
| Creante | 8.773.034 |
| Casa si conturi la banci | 275.819 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.074 |
| DATORII | 19.336.947 |
| PROVIZIOANE | 1.905.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.075.782 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 16.437.800 |
| VENITURI TOTALE | 17.705.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.594.563 |
| Profitul brut | 111.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 111.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.973.040 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.584.278 |
| Stocuri | 6.015.893 |
| Creante | 14.529.131 |
| Casa si conturi la banci | 39.254 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.004 |
| DATORII | 20.973.302 |
| PROVIZIOANE | 2.283.475 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.322.545 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 31.569.259 |
| VENITURI TOTALE | 35.898.823 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.870.989 |
| Profitul brut | 1.027.834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 972.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.434.523 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.891.939 |
| Stocuri | 9.988.004 |
| Creante | 13.215.109 |
| Casa si conturi la banci | 688.826 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.230 |
| DATORII | 13.517.570 |
| PROVIZIOANE | 2.380.423 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.448.699 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 27.248.154 |
| VENITURI TOTALE | 34.623.744 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.841.249 |
| Profitul brut | 2.782.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.416.527 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.190.722 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.259.773 |
| Stocuri | 4.354.704 |
| Creante | 11.431.410 |
| Casa si conturi la banci | 1.283.708 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.892 |
| DATORII | 10.588.257 |
| PROVIZIOANE | 2.565.809 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.329.321 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 27.775.884 |
| VENITURI TOTALE | 30.826.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.819.857 |
| Profitul brut | 2.006.852 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.736.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.529.511 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.967.643 |
| Stocuri | 3.334.947 |
| Creante | 12.590.258 |
| Casa si conturi la banci | 1.042.438 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.188 |
| DATORII | 9.805.881 |
| PROVIZIOANE | 3.769.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.940.012 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 21.306.890 |
| VENITURI TOTALE | 22.320.876 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.993.065 |
| Profitul brut | 1.327.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.147.821 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |