KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L.
| Denumire | KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 5175054 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001620400 |
| EUID | ROONRC.J1994001620400 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-01-31 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RADU ADRIANA | - | România |
| SEBASTIAN BĂNICĂ | - | România |
| ANCA CRISTINA CONT | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 235 133 925 | 3 322 219 | 160 074 187 | 18 143 300 | 141 396 428 | 2 705 934 | 141 |
| 2024 | 131 168 343 | -55 426 558 | 112 212 656 | 23 921 000 | 69 668 020 | -16 017 911 | 206 |
| 2023 | 336 960 964 | -62 042 233 | 258 399 188 | 30 750 089 | 205 445 220 | -35 884 353 | 284 |
| 2022 | 377 024 933 | -4 749 038 | 338 981 455 | 31 780 483 | 261 987 624 | 143 511 | 239 |
| 2021 | 302 532 837 | 6 230 427 | 318 486 854 | 40 955 744 | 284 784 726 | 13 651 887 | 195 |
| 2020 | 217 698 855 | 917 607 | 145 042 409 | 8 220 174 | 138 851 716 | 8 321 460 | 183 |
| 2019 | 213 150 783 | -211 180 | 100 731 777 | 9 376 551 | 101 969 046 | 12 718 867 | 153 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises235 133 925 lei
79%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.921.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.668.020 |
| Stocuri | 19.800.440 |
| Creante | 37.739.425 |
| Casa si conturi la banci | 12.128.155 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.574.267 |
| DATORII | 112.212.656 |
| VENITURI IN AVANS | 3.968.542 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.017.911 |
| Capital subscris varsat | 109.993.000 |
| Cifra de afaceri neta | 131.168.343 |
| VENITURI TOTALE | 126.643.693 |
| CHELTUIELI TOTALE | 180.748.678 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.104.985 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 55.426.558 |
| Numar mediu de salariati | 206 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.780.483 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 261.987.624 |
| Stocuri | 46.720.750 |
| Creante | 189.045.234 |
| Casa si conturi la banci | 26.221.640 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.524.656 |
| DATORII | 338.981.455 |
| VENITURI IN AVANS | 6.167.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 143.511 |
| Capital subscris varsat | 7.921.000 |
| Cifra de afaceri neta | 377.024.933 |
| VENITURI TOTALE | 363.897.597 |
| CHELTUIELI TOTALE | 368.646.635 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.749.038 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.749.038 |
| Numar mediu de salariati | 239 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.955.744 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 284.784.726 |
| Stocuri | 53.398.079 |
| Creante | 159.245.000 |
| Casa si conturi la banci | 72.141.647 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.923.550 |
| DATORII | 318.486.854 |
| VENITURI IN AVANS | 1.525.279 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.651.887 |
| Capital subscris varsat | 7.921.000 |
| Cifra de afaceri neta | 302.532.837 |
| VENITURI TOTALE | 335.291.847 |
| CHELTUIELI TOTALE | 326.943.059 |
| Profitul brut | 8.348.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.230.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 195 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.220.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 138.851.716 |
| Stocuri | 15.660.859 |
| Creante | 75.251.014 |
| Casa si conturi la banci | 47.780.424 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.846.101 |
| DATORII | 145.042.409 |
| VENITURI IN AVANS | 554.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.321.460 |
| Capital subscris varsat | 7.921.000 |
| Cifra de afaceri neta | 217.698.855 |
| VENITURI TOTALE | 228.716.736 |
| CHELTUIELI TOTALE | 227.680.276 |
| Profitul brut | 1.036.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 917.607 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 183 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.376.551 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 101.969.046 |
| Stocuri | 5.241.908 |
| Creante | 72.125.122 |
| Casa si conturi la banci | 24.161.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.597.435 |
| DATORII | 100.731.777 |
| VENITURI IN AVANS | 492.388 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.718.867 |
| Capital subscris varsat | 7.921.000 |
| Cifra de afaceri neta | 213.150.783 |
| VENITURI TOTALE | 216.456.013 |
| CHELTUIELI TOTALE | 216.667.193 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 211.180 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 211.180 |
| Numar mediu de salariati | 153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.779.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.423.434 |
| Stocuri | 3.808.434 |
| Creante | 32.623.564 |
| Casa si conturi la banci | 7.781.436 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.809.652 |
| DATORII | 49.194.428 |
| VENITURI IN AVANS | 548.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.269.493 |
| Capital subscris varsat | 7.921.000 |
| Cifra de afaceri neta | 134.921.582 |
| VENITURI TOTALE | 136.232.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 139.699.699 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.467.063 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.467.063 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.243.662 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 59.819.023 |
| Stocuri | 4.733.210 |
| Creante | 50.011.939 |
| Casa si conturi la banci | 4.486.261 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.107.617 |
| DATORII | 62.240.097 |
| VENITURI IN AVANS | 398.711 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.531.494 |
| Capital subscris varsat | 7.921.000 |
| Cifra de afaceri neta | 134.875.498 |
| VENITURI TOTALE | 137.680.436 |
| CHELTUIELI TOTALE | 138.641.734 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 961.298 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 961.298 |
| Numar mediu de salariati | 156 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.824.720 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.177.801 |
| Stocuri | 3.651.322 |
| Creante | 43.107.514 |
| Casa si conturi la banci | 9.310.605 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.604.084 |
| DATORII | 66.033.547 |
| VENITURI IN AVANS | 1.080.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.492.792 |
| Capital subscris varsat | 7.921.000 |
| Cifra de afaceri neta | 125.402.371 |
| VENITURI TOTALE | 127.830.002 |
| CHELTUIELI TOTALE | 129.457.677 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.627.675 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.627.675 |
| Numar mediu de salariati | 141 |