FARMNOVA SRL
| Denumire | FARMNOVA SRL |
| CUI | 5167485 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000062375 |
| EUID | ROONRC.J1994000062375 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-01-24 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BLESNEAG DUMITRA | - | România |
| CATARGIU CĂLIN-FLAVIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 033 247 | 788 354 | 2 867 835 | — | — | — | 20 |
| 2024 | 14 758 654 | 793 417 | 3 222 739 | 2 823 902 | 5 183 310 | 4 784 473 | 23 |
| 2023 | 13 437 508 | 703 471 | 1 893 579 | 2 938 302 | 5 065 332 | 6 110 055 | 23 |
| 2022 | 12 286 347 | 798 801 | 2 224 795 | 2 087 237 | 5 544 143 | 5 406 585 | 22 |
| 2021 | 11 302 597 | 723 420 | 164 496 | 2 135 068 | 5 157 212 | 7 127 784 | 22 |
| 2020 | 10 808 502 | 823 543 | 205 697 | 1 676 427 | 5 615 423 | 7 086 153 | 23 |
| 2019 | 10 348 411 | 822 417 | 744 640 | 1 275 187 | 5 732 062 | 6 262 609 | 21 |
| 2018 | 10 449 295 | 834 042 | 1 600 065 | 1 358 648 | 5 681 610 | 5 440 193 | 20 |
| 2017 | 10 084 643 | 829 299 | 1 846 513 | 1 336 847 | 5 115 817 | 4 606 151 | 19 |
| 2016 | 9 139 822 | 731 792 | 494 798 | 1 455 779 | 4 679 871 | 5 640 852 | 19 |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 033 247 lei
2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FARMNOVA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Vaslui , domeniul 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FARMNOVA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FARMNOVA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FARMNOVA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.823.902 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.183.310 |
| Stocuri | 1.458.480 |
| Creante | 1.773.447 |
| Casa si conturi la banci | 1.951.383 |
| DATORII | 3.222.739 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.784.473 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.758.654 |
| VENITURI TOTALE | 14.941.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.024.963 |
| Profitul brut | 916.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 793.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.938.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.065.332 |
| Stocuri | 1.515.702 |
| Creante | 1.725.167 |
| Casa si conturi la banci | 1.824.463 |
| DATORII | 1.893.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.110.055 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.437.508 |
| VENITURI TOTALE | 13.722.815 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.918.540 |
| Profitul brut | 804.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 703.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.087.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.544.143 |
| Stocuri | 1.290.244 |
| Creante | 2.115.478 |
| Casa si conturi la banci | 2.138.421 |
| DATORII | 2.224.795 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.406.585 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.286.347 |
| VENITURI TOTALE | 12.478.611 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.549.718 |
| Profitul brut | 928.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 798.801 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.135.068 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.157.212 |
| Stocuri | 1.133.739 |
| Creante | 1.516.642 |
| Casa si conturi la banci | 2.506.831 |
| DATORII | 164.496 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.127.784 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.302.597 |
| VENITURI TOTALE | 11.389.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.536.546 |
| Profitul brut | 852.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 723.420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.676.427 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.615.423 |
| Stocuri | 1.429.135 |
| Creante | 1.609.510 |
| Casa si conturi la banci | 2.576.778 |
| DATORII | 205.697 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.086.153 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.808.502 |
| VENITURI TOTALE | 10.976.098 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.010.357 |
| Profitul brut | 965.741 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 823.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.275.187 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.732.062 |
| Stocuri | 1.167.770 |
| Creante | 1.303.253 |
| Casa si conturi la banci | 3.261.039 |
| DATORII | 744.640 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.262.609 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.348.411 |
| VENITURI TOTALE | 10.502.696 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.523.591 |
| Profitul brut | 979.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 822.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.358.648 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.681.610 |
| Stocuri | 1.238.689 |
| Creante | 1.675.487 |
| Casa si conturi la banci | 2.767.434 |
| DATORII | 1.600.065 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.440.193 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.449.295 |
| VENITURI TOTALE | 10.566.637 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.576.087 |
| Profitul brut | 990.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 834.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.336.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.115.817 |
| Stocuri | 1.434.717 |
| Creante | 1.406.681 |
| Casa si conturi la banci | 2.274.419 |
| DATORII | 1.846.513 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.606.151 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.084.643 |
| VENITURI TOTALE | 10.366.024 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.378.461 |
| Profitul brut | 987.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.299 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.455.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.679.871 |
| Stocuri | 1.267.288 |
| Creante | 508.870 |
| Casa si conturi la banci | 2.903.713 |
| DATORII | 494.798 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.640.852 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.139.822 |
| VENITURI TOTALE | 9.390.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.523.794 |
| Profitul brut | 866.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 731.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |