TRAMAR SA
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| APOSTOL CLAUDIU MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 429 346 | -1 549 002 | 17 095 898 | — | — | — | 65 |
| 2024 | 47 509 376 | -467 448 | 13 791 372 | 9 711 267 | 12 503 941 | 9 351 607 | 61 |
| 2023 | 36 180 970 | 1 031 259 | 10 296 386 | 8 511 067 | 10 859 349 | 9 809 704 | 53 |
| 2022 | 30 395 120 | 540 949 | 8 202 949 | 4 924 874 | 11 384 229 | 8 720 602 | 50 |
| 2021 | 23 440 483 | 23 985 | 7 890 379 | 4 896 264 | 10 284 846 | 7 731 139 | 50 |
| 2020 | 21 802 338 | 103 827 | 8 104 717 | 5 909 491 | 9 538 798 | 7 708 557 | 54 |
| 2019 | 21 466 779 | 3 006 643 | 9 404 170 | 7 081 048 | 12 564 076 | 10 383 860 | 54 |
| 2018 | 16 717 434 | -1 445 606 | 10 182 065 | 14 917 365 | 4 853 328 | 7 377 217 | 57 |
| 2017 | 15 602 134 | 20 892 | 7 216 664 | 11 020 453 | 5 016 044 | 8 829 453 | 54 |
| 2016 | 13 295 099 | -128 689 | 6 353 096 | 11 599 779 | 3 529 758 | 8 810 761 | 55 |
Statistics
Commercial networks and enterprises52 429 346 lei
10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRAMAR SA”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Covasna , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRAMAR SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRAMAR SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRAMAR SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.711.267 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.503.941 |
| Stocuri | 688.928 |
| Creante | 11.152.613 |
| Casa si conturi la banci | 662.400 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.079.055 |
| DATORII | 13.791.372 |
| VENITURI IN AVANS | 65.805 |
| PROVIZIOANE | 85.479 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.351.607 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 47.509.376 |
| VENITURI TOTALE | 47.989.446 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.456.894 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 467.448 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 467.448 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.511.067 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.859.349 |
| Stocuri | 393.255 |
| Creante | 8.309.132 |
| Casa si conturi la banci | 2.156.962 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 787.247 |
| DATORII | 10.296.386 |
| PROVIZIOANE | 51.573 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.809.704 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 36.180.970 |
| VENITURI TOTALE | 37.346.085 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.088.096 |
| Profitul brut | 1.257.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.031.259 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.924.874 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.384.229 |
| Stocuri | 349.208 |
| Creante | 7.091.723 |
| Casa si conturi la banci | 3.943.298 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 658.609 |
| DATORII | 8.202.949 |
| PROVIZIOANE | 44.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.720.602 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 30.395.120 |
| VENITURI TOTALE | 31.120.925 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.466.290 |
| Profitul brut | 654.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 540.949 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.896.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.284.846 |
| Stocuri | 233.356 |
| Creante | 5.605.517 |
| Casa si conturi la banci | 4.445.973 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 440.408 |
| DATORII | 7.890.379 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.731.139 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 23.440.483 |
| VENITURI TOTALE | 24.782.773 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.701.124 |
| Profitul brut | 81.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 23.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.909.491 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.538.798 |
| Stocuri | 162.427 |
| Creante | 5.745.752 |
| Casa si conturi la banci | 3.630.619 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 404.409 |
| DATORII | 8.104.717 |
| PROVIZIOANE | 39.424 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.708.557 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 21.802.338 |
| VENITURI TOTALE | 22.341.205 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.204.943 |
| Profitul brut | 136.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 103.827 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.081.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.564.076 |
| Stocuri | 172.553 |
| Creante | 5.499.192 |
| Casa si conturi la banci | 6.892.331 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 203.833 |
| DATORII | 9.404.170 |
| PROVIZIOANE | 60.927 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.383.860 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 21.466.779 |
| VENITURI TOTALE | 35.753.398 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.203.143 |
| Profitul brut | 4.550.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.006.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.917.365 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.853.328 |
| Stocuri | 210.564 |
| Creante | 4.620.446 |
| Casa si conturi la banci | 22.318 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 166.193 |
| DATORII | 10.182.065 |
| VENITURI IN AVANS | 2.329.250 |
| PROVIZIOANE | 48.354 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.377.217 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 16.717.434 |
| VENITURI TOTALE | 17.194.033 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.639.639 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.445.606 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.445.606 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.020.453 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.016.044 |
| Stocuri | 168.286 |
| Creante | 4.758.076 |
| Casa si conturi la banci | 89.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.514 |
| DATORII | 7.216.664 |
| PROVIZIOANE | 70.894 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.829.453 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 15.602.134 |
| VENITURI TOTALE | 16.230.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.209.299 |
| Profitul brut | 20.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.599.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.529.758 |
| Stocuri | 125.808 |
| Creante | 3.227.013 |
| Casa si conturi la banci | 176.937 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.156 |
| DATORII | 6.353.096 |
| PROVIZIOANE | 25.836 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.810.761 |
| Capital subscris varsat | 3.162.900 |
| Cifra de afaceri neta | 13.295.099 |
| VENITURI TOTALE | 14.006.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.135.025 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 128.689 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 128.689 |
| Numar mediu de salariati | 55 |