QUASAR INDUSTRIES SRL
| Denumire | QUASAR INDUSTRIES SRL |
| CUI | 5097894 |
| Nr. Reg. Com. | J1993002054209 |
| EUID | ROONRC.J1993002054209 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-12-21 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FAUR DANIEL-HORIA | - | România |
| BUNGET OVIDIU-CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 140 127 | 3 661 944 | 27 414 540 | 18 881 831 | 13 675 840 | 5 265 025 | 11 |
| 2024 | 9 333 825 | 276 806 | 27 681 345 | 24 231 775 | 5 065 607 | 1 601 032 | 10 |
| 2023 | 7 706 151 | 207 432 | 27 848 826 | 25 518 948 | 3 670 303 | 1 324 227 | 11 |
| 2022 | 3 607 001 | 66 996 | 31 798 170 | 29 599 023 | 3 331 901 | 1 116 795 | 11 |
| 2021 | 1 641 292 | -414 801 | 28 459 431 | 18 328 447 | 11 199 725 | 1 049 799 | 4 |
| 2020 | 4 245 927 | 138 190 | 26 731 998 | 24 780 984 | 3 453 676 | 1 464 600 | 11 |
| 2019 | 2 693 915 | -1 020 078 | 29 542 829 | 24 058 029 | 6 854 461 | 1 326 409 | 18 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises50 140 127 lei
437%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “QUASAR INDUSTRIES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Hunedoara , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „QUASAR INDUSTRIES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „QUASAR INDUSTRIES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „QUASAR INDUSTRIES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.231.775 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.065.607 |
| Stocuri | 765.442 |
| Creante | 4.264.139 |
| Casa si conturi la banci | 33.481 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.727 |
| DATORII | 27.681.345 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 16.732 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.601.032 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.333.825 |
| VENITURI TOTALE | 9.915.249 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.581.385 |
| Profitul brut | 333.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 276.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.518.948 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.670.303 |
| Stocuri | 333.627 |
| Creante | 3.308.979 |
| Casa si conturi la banci | 25.152 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.727 |
| DATORII | 27.848.826 |
| VENITURI IN AVANS | 1.192 |
| PROVIZIOANE | 16.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.324.227 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.706.151 |
| VENITURI TOTALE | 8.422.794 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.204.527 |
| Profitul brut | 218.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 207.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.599.023 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.331.901 |
| Stocuri | 340.628 |
| Creante | 2.808.791 |
| Casa si conturi la banci | 179.937 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.685 |
| DATORII | 31.798.170 |
| VENITURI IN AVANS | 2.492 |
| PROVIZIOANE | 22.152 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.116.795 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.607.001 |
| VENITURI TOTALE | 4.291.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.176.616 |
| Profitul brut | 115.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 66.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.328.447 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.199.725 |
| Stocuri | 376.917 |
| Creante | 10.746.855 |
| Casa si conturi la banci | 73.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.502 |
| DATORII | 28.459.431 |
| VENITURI IN AVANS | 3.792 |
| PROVIZIOANE | 16.652 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.049.799 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.641.292 |
| VENITURI TOTALE | 1.796.482 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.192.037 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 395.555 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 414.801 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.780.984 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.453.676 |
| Stocuri | 711.043 |
| Creante | 2.708.593 |
| Casa si conturi la banci | 31.495 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.502 |
| DATORII | 26.731.998 |
| VENITURI IN AVANS | 5.092 |
| PROVIZIOANE | 34.472 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.464.600 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.245.927 |
| VENITURI TOTALE | 4.441.027 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.256.427 |
| Profitul brut | 184.600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 138.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.058.029 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.854.461 |
| Stocuri | 620.532 |
| Creante | 6.153.871 |
| Casa si conturi la banci | 77.513 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.502 |
| DATORII | 29.542.829 |
| VENITURI IN AVANS | 6.392 |
| PROVIZIOANE | 38.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.326.409 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.693.915 |
| VENITURI TOTALE | 2.937.092 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.927.414 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 990.322 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.020.078 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.865.330 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.599.006 |
| Stocuri | 1.903.363 |
| Creante | 6.508.070 |
| Casa si conturi la banci | 185.028 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.755 |
| DATORII | 31.083.242 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 38.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.346.487 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.951.958 |
| VENITURI TOTALE | 2.416.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.319.035 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 902.660 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 902.834 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.682.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.582.418 |
| Stocuri | 2.795.089 |
| Creante | 4.045.776 |
| Casa si conturi la banci | 739.008 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.406 |
| DATORII | 31.048.581 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 38.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.182.135 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.595.309 |
| VENITURI TOTALE | 4.410.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.170.841 |
| Profitul brut | 239.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 217.548 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.858.877 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.962.822 |
| Stocuri | 3.161.259 |
| Creante | 1.699.497 |
| Casa si conturi la banci | 99.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.744 |
| DATORII | 31.820.494 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 38.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.964.587 |
| Capital subscris varsat | 840.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.076.131 |
| VENITURI TOTALE | 5.759.054 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.178.670 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 419.616 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 419.616 |
| Numar mediu de salariati | 22 |