TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L.

Cauta alta firma:
TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L.
CUI: 50805929RegCom: J2024036670004EUID: ROONRC.J2024036670004CAEN: 4621Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. VASILE LUPU, NR.43, CAMERA 1

Denumire TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L.
CUI 50805929
Nr. Reg. Com. J2024036670004
EUID ROONRC.J2024036670004
CAEN 4621
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu

Adresa JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. VASILE LUPU, NR.43, CAMERA 1
Cod Poștal 800224
Telefon 0744843639
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
FLORYA GENNADIY-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 225 438 189 214 64 645 1
2024 1 555 476 628 783 150 389 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 225 438 lei
-21%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. VASILE LUPU, NR.43, CAMERA 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 19769 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

Locul 267 în Galaţi pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
628.783 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TDM GT AGRO IMPERIA S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
1 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4621
Active circulante 779.372
Creante 4.258
Disponibilitati 775.114
Datorii 150.389
Capitaluri proprii 628.983
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.555.476
Venituri totale 1.555.476
Cheltuieli totale 880.962
Profit brut 674.514
Pierdere bruta 0
Profit net 628.783
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.