JESS PUC S.R.L.

Cauta alta firma:
JESS PUC S.R.L.
CUI: 49786580RegCom: J23/2069/2024EUID: ROONRC.J23/2069/2024CAEN: 7022Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. CERNICA, NR.53, PARTER, AP.2

Denumire JESS PUC S.R.L.
CUI 49786580
Nr. Reg. Com. J23/2069/2024
EUID ROONRC.J23/2069/2024
CAEN 7022
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2024-03-18 (2 ani)

Adresa JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. CERNICA, NR.53, PARTER, AP.2
Cod Poștal 77145
Telefon 0728 333 393
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
PAPUC IONEL-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 0 -6 572 38 079 0
2024 1 390 267 613 069 36 644 2
Statistics
Commercial networks and enterprises
0 lei
-100%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JESS PUC S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 7022 Rev. 2
Obiect Activitate Activități de consultanță pentru afaceri și management
Descriere Activitate Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod CAEN principal 70 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Descriere activitate (principal) Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. CERNICA, NR.53, PARTER, AP.2
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția JESS PUC S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 20613 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov

Locul 1549 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
613.069 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „JESS PUC S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „JESS PUC S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „JESS PUC S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JESS PUC S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „JESS PUC S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „JESS PUC S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „JESS PUC S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JESS PUC S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Neplatitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
1 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active imobilizate 2.756
Active circulante 646.957
Creante 640.023
Disponibilitati 6.934
Datorii 36.644
Capitaluri proprii 613.069
Cifra de afaceri 1.390.267
Venituri totale 1.390.927
Cheltuieli totale 736.138
Profit brut 654.789
Pierdere bruta 0
Profit net 613.069
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.