ZORBA COMPANY SRL
| Denumire | ZORBA COMPANY SRL |
| CUI | 4971197 |
| Nr. Reg. Com. | J1993002464035 |
| EUID | ROONRC.J1993002464035 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-10-13 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GICARU ŞTEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 555 844 | 927 470 | 13 238 480 | 4 047 295 | 16 279 499 | 7 092 251 | 60 |
| 2024 | 45 608 368 | 902 407 | 13 220 707 | 3 814 515 | 15 852 760 | 6 446 781 | 53 |
| 2023 | 48 703 145 | 1 390 629 | 15 002 092 | 3 181 024 | 17 394 405 | 5 622 635 | 54 |
| 2022 | 41 494 956 | 493 798 | 14 246 359 | 3 281 616 | 15 254 679 | 4 310 266 | 50 |
| 2021 | 37 988 611 | 260 121 | 14 204 530 | 3 158 877 | 14 852 880 | 3 816 468 | 50 |
| 2020 | 35 365 018 | 150 477 | 14 371 792 | 3 516 084 | 14 399 431 | 3 556 347 | 57 |
| 2019 | 41 140 056 | 266 134 | 15 718 964 | 3 629 071 | 15 492 646 | 3 405 870 | 70 |
| 2018 | 40 542 233 | 464 264 | 17 129 317 | — | — | — | 77 |
| 2017 | 46 601 279 | 428 509 | 17 835 860 | — | — | — | 90 |
Statistics
Commercial networks and enterprises43 555 844 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZORBA COMPANY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZORBA COMPANY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZORBA COMPANY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZORBA COMPANY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.814.515 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.852.760 |
| Stocuri | 8.652.120 |
| Creante | 6.381.605 |
| Casa si conturi la banci | 641.080 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 213 |
| DATORII | 13.220.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.446.781 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.608.368 |
| VENITURI TOTALE | 45.710.656 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.664.262 |
| Profitul brut | 1.046.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 902.407 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.181.024 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.394.405 |
| Stocuri | 9.657.352 |
| Creante | 5.893.955 |
| Casa si conturi la banci | 877.577 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.298 |
| DATORII | 15.002.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.622.635 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.703.145 |
| VENITURI TOTALE | 48.888.160 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.259.781 |
| Profitul brut | 1.628.379 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.390.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.281.616 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.254.679 |
| Stocuri | 8.225.578 |
| Creante | 4.593.979 |
| Casa si conturi la banci | 527.081 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.330 |
| DATORII | 14.246.359 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.310.266 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.494.956 |
| VENITURI TOTALE | 41.513.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.929.670 |
| Profitul brut | 584.072 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 493.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.158.877 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.852.880 |
| Stocuri | 8.263.766 |
| Creante | 3.772.084 |
| Casa si conturi la banci | 417.242 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.241 |
| DATORII | 14.204.530 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.816.468 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.988.611 |
| VENITURI TOTALE | 38.354.599 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.042.803 |
| Profitul brut | 311.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 260.121 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.516.084 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.399.431 |
| Stocuri | 8.004.031 |
| Creante | 3.818.484 |
| Casa si conturi la banci | 437.357 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.624 |
| DATORII | 14.371.792 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.556.347 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.365.018 |
| VENITURI TOTALE | 35.467.345 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.283.581 |
| Profitul brut | 183.764 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 150.477 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.629.071 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.492.646 |
| Stocuri | 8.364.023 |
| Creante | 4.871.078 |
| Casa si conturi la banci | 101.690 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.117 |
| DATORII | 15.718.964 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.405.870 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.140.056 |
| VENITURI TOTALE | 41.221.249 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.897.974 |
| Profitul brut | 323.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 266.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.968.542 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.289.498 |
| Stocuri | 8.611.842 |
| Creante | 4.867.557 |
| Casa si conturi la banci | 83.685 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.963 |
| DATORII | 17.129.317 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.135.686 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.542.233 |
| VENITURI TOTALE | 40.646.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.086.004 |
| Profitul brut | 560.857 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 464.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.622.554 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.884.553 |
| Stocuri | 9.583.878 |
| Creante | 5.384.763 |
| Casa si conturi la banci | 122.861 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 283 |
| DATORII | 17.835.860 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.671.530 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.601.279 |
| VENITURI TOTALE | 46.629.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.101.226 |
| Profitul brut | 528.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 428.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.434.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.421.784 |
| Stocuri | 9.605.945 |
| Creante | 5.229.618 |
| Casa si conturi la banci | 100.097 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.042 |
| DATORII | 17.624.424 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.243.021 |
| Capital subscris varsat | 442.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.338.476 |
| VENITURI TOTALE | 46.344.639 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.836.905 |
| Profitul brut | 507.734 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 407.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |