PAMORA SA
| Denumire | PAMORA SA |
| CUI | 48505 |
| Nr. Reg. Com. | J05/150/1991 |
| EUID | ROONRC.J05/150/1991 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-02-12 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HAJDUSAGI SUTODEK Z.R.T. | - | Ungaria |
| SZAKACS TAMAS JANOS | - | Ungaria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -9 889 | 278 555 | 121 331 | 3 112 | -154 112 | 1 |
| 2024 | 0 | -51 042 | 267 190 | 121 331 | 1 637 | -144 222 | 1 |
| 2023 | 0 | 69 237 | 223 101 | 121 331 | 8 589 | -93 181 | 0 |
| 2022 | 0 | -23 355 | 285 299 | 121 331 | 1 550 | -162 418 | 0 |
| 2021 | 0 | -13 940 | 273 680 | 121 331 | 12 286 | -139 063 | 0 |
| 2020 | 0 | -8 676 | 259 745 | 121 331 | 12 291 | -125 123 | 0 |
| 2019 | 0 | -35 102 | 250 595 | 121 331 | 11 817 | -116 447 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PAMORA SA”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PAMORA SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PAMORA SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PAMORA SA"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2024-05-22 |
| Data reactivare | 2024-08-12 |
| Data publicare | 2024-05-27 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 121.331 |
| Active circulante | 1.637 |
| Creante | 1.550 |
| Disponibilitati | 87 |
| Datorii | 267.190 |
| Capitaluri proprii | -144.222 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 51.042 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 51.042 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.042 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 121.331 |
| Active circulante | 8.589 |
| Creante | 1.550 |
| Disponibilitati | 7.039 |
| Datorii | 223.101 |
| Capitaluri proprii | -93.181 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 150.000 |
| Cheltuieli totale | 68.353 |
| Profit brut | 81.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 121.331 |
| Active circulante | 1.550 |
| Creante | 1.550 |
| Datorii | 285.299 |
| Capitaluri proprii | -162.418 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 23.355 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.355 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.355 |
| Active imobilizate | 121.331 |
| Active circulante | 12.286 |
| Creante | 12.286 |
| Cheltuieli in avans | 1.000 |
| Datorii | 273.680 |
| Capitaluri proprii | -139.063 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 13.940 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.940 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.940 |
| Active imobilizate | 121.331 |
| Active circulante | 12.291 |
| Creante | 12.286 |
| Disponibilitati | 5 |
| Cheltuieli in avans | 1.000 |
| Datorii | 259.745 |
| Capitaluri proprii | -125.123 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 8.676 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.676 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.676 |
| Active imobilizate | 121.331 |
| Active circulante | 11.817 |
| Creante | 11.806 |
| Disponibilitati | 11 |
| Cheltuieli in avans | 1.000 |
| Datorii | 250.595 |
| Capitaluri proprii | -116.447 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 35.102 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.102 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.102 |
| Active imobilizate | 120.331 |
| Active circulante | 11.809 |
| Creante | 11.806 |
| Disponibilitati | 3 |
| Datorii | 213.485 |
| Capitaluri proprii | -81.345 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.503 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.503 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.503 |
| Active imobilizate | 120.331 |
| Active circulante | 15.628 |
| Creante | 11.806 |
| Disponibilitati | 3.822 |
| Datorii | 213.801 |
| Capitaluri proprii | -77.842 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.958 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.958 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.958 |
| Active imobilizate | 120.331 |
| Active circulante | 11.806 |
| Creante | 11.806 |
| Datorii | 206.021 |
| Capitaluri proprii | -73.884 |
| Capital social | 1.010.158 |
| Venituri totale | 113.368 |
| Cheltuieli totale | 1.267.761 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.154.393 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.155.147 |