NEXUS DYNAMICS S.R.L.

Cauta alta firma:
NEXUS DYNAMICS S.R.L.
CUI: 48368199RegCom: J2023011474402EUID: ROONRC.J2023011474402CAEN: 4332Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, DRM COOPERATIVEI, NR.108C, ET.2, AP.12

Denumire NEXUS DYNAMICS S.R.L.
CUI 48368199
Nr. Reg. Com. J2023011474402
EUID ROONRC.J2023011474402
CAEN 4332
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-06-21 (3 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, DRM COOPERATIVEI, NR.108C, ET.2, AP.12
Telefon 0733697869
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
DUMITRESCU ADRIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 839 197 1 765 092 820 468 10
2024 1 687 795 863 034 475 229 5
2023 827 377 664 824 79 558 4
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 839 197 lei
127%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEXUS DYNAMICS S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4332 Rev. 2 (echivalent: 4332 Rev. 3)
Obiect Activitate Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Descriere Activitate Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Cod CAEN principal 43 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Descriere activitate (principal) Lucrări speciale de construcții
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, DRM COOPERATIVEI, NR.108C, ET.2, AP.12
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția NEXUS DYNAMICS S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 11634 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Locul 3524 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
863.034 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „NEXUS DYNAMICS S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „NEXUS DYNAMICS S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „NEXUS DYNAMICS S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEXUS DYNAMICS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „NEXUS DYNAMICS S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „NEXUS DYNAMICS S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „NEXUS DYNAMICS S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEXUS DYNAMICS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4332
Active imobilizate 558.720
Active circulante 779.783
Creante 717.935
Disponibilitati 61.848
Datorii 475.229
Capitaluri proprii 863.274
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.687.795
Venituri totale 1.687.795
Cheltuieli totale 774.127
Profit brut 913.668
Pierdere bruta 0
Profit net 863.034
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4332
Active imobilizate 55.579
Active circulante 689.003
Creante 627.574
Disponibilitati 61.429
Datorii 79.558
Capitaluri proprii 665.024
Capital social 200
Cifra de afaceri 827.377
Venituri totale 827.377
Cheltuieli totale 154.279
Profit brut 673.098
Pierdere bruta 0
Profit net 664.824
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.