SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L.

Cauta alta firma:
SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L.
CUI: 47839190RegCom: J02/435/2023EUID: ROONRC.J2/435/2023CAEN: 2331Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. AGRICULTORILOR, NR.2/1

Denumire SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L.
CUI 47839190
Nr. Reg. Com. J02/435/2023
EUID ROONRC.J2/435/2023
CAEN 2331
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-03-17 (3 ani)

Adresa JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. AGRICULTORILOR, NR.2/1
Cod Poștal 310478
Telefon 0753491135
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
GANCEA MARIUS-ALEXANDRUDEPLINE, EXERCITATE ÎMPREUNĂ SAU SEPARATRomânia
TORREGGIANI DEMISDEPLINE, EXERCITATE ÎMPREUNĂ SAU SEPARATRomânia
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 10 333 527 561 010 6 354 837 18
2024 10 985 404 1 484 477 3 810 737 593 109 4 649 876 1 485 735 17
2023 5 751 940 640 258 2 818 081 621 590 2 837 749 641 258 14
Statistics
Commercial networks and enterprises
10 333 527 lei
-6%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 2331 Rev. 2 (echivalent: 2331 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică
Descriere Activitate Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică
Cod CAEN principal 23 Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică
Descriere activitate (principal) Fabricarea altor produse din minerale nemetalice
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. AGRICULTORILOR, NR.2/1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 6828 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Arad , domeniul 2331: Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică

Locul 127 în Arad pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.484.477 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SPECIAL TILE INVESTMENT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2331
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 593.109
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.649.876
Stocuri 531.001
Creante 3.765.726
Casa si conturi la banci 353.149
CHELTUIELI IN AVANS 53.487
DATORII 3.810.737
CAPITALURI - TOTAL 1.485.735
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 10.985.404
VENITURI TOTALE 10.988.644
CHELTUIELI TOTALE 9.267.561
Profitul brut 1.721.083
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.484.477
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 17

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2331
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 621.590
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.837.749
Stocuri 155.444
Creante 2.062.041
Casa si conturi la banci 620.264
DATORII 2.818.081
CAPITALURI - TOTAL 641.258
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 5.751.940
VENITURI TOTALE 5.775.056
CHELTUIELI TOTALE 5.015.557
Profitul brut 759.499
Pierdere bruta 0
Profitul net 640.258
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 14
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.