INNOCAD DENTAL S.R.L.

Cauta alta firma:
INNOCAD DENTAL S.R.L.
CUI: 47453717RegCom: J2023000109056EUID: ROONRC.J5/109/2023CAEN: 6220Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BIHOR, SAT SÂNTANDREI COM. SÂNTANDREI, STR. ARINULUI, NR.1

Denumire INNOCAD DENTAL S.R.L.
CUI 47453717
Nr. Reg. Com. J2023000109056
EUID ROONRC.J5/109/2023
CAEN 6220
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-01-16 (3 ani)

Adresa JUD. BIHOR, SAT SÂNTANDREI COM. SÂNTANDREI, STR. ARINULUI, NR.1
Cod Poștal 417515
Telefon 00491607772941
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
POP PAUL-RĂZVAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 237 914 1 084 782 11 004 — — — 1
2024 727 843 603 850 30 696 — — — 1
2023 416 253 332 607 7 761 — — — 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 237 914 lei
70%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INNOCAD DENTAL S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3)
Obiect Activitate Transporturi aeriene ocazionale
Descriere Activitate Transporturi aeriene ocazionale
Cod CAEN principal 62
Descriere activitate (principal) —
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BIHOR, SAT SÂNTANDREI COM. SÂNTANDREI, STR. ARINULUI, NR.1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția INNOCAD DENTAL S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 21106 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bihor

Locul 579 în Bihor pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
603.850 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „INNOCAD DENTAL S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „INNOCAD DENTAL S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „INNOCAD DENTAL S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INNOCAD DENTAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „INNOCAD DENTAL S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „INNOCAD DENTAL S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „INNOCAD DENTAL S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INNOCAD DENTAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 5829
Active imobilizate 74.143
Active circulante 560.543
Creante 363.740
Disponibilitati 196.803
Datorii 30.696
Capitaluri proprii 603.990
Capital social 100
Cifra de afaceri 727.843
Venituri totale 727.843
Cheltuieli totale 105.433
Profit brut 622.410
Pierdere bruta 0
Profit net 603.850
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 5829
Active imobilizate 87.751
Active circulante 252.717
Creante 79.038
Disponibilitati 173.679
Datorii 7.761
Capitaluri proprii 332.707
Capital social 100
Cifra de afaceri 416.253
Venituri totale 416.253
Cheltuieli totale 80.038
Profit brut 336.215
Pierdere bruta 0
Profit net 332.607
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.