DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L.

Cauta alta firma:
DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L.
CUI: 46363888RegCom: J08/1916/2022EUID: ROONRC.J8/1916/2022CAEN: 6201Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CERNEI, NR.2, BL.E5, AP.6

Denumire DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L.
CUI 46363888
Nr. Reg. Com. J08/1916/2022
EUID ROONRC.J8/1916/2022
CAEN 6201
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2022-06-24 (4 ani)

Adresa JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CERNEI, NR.2, BL.E5, AP.6
Cod Poștal 500281
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 862 425 737 043 8 203 2
2024 998 017 887 658 183 151 2
2023 605 321 524 853 85 705 1
2022 120 901 113 626 1 309 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
862 425 lei
-14%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6201 Rev. 2
Obiect Activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Descriere Activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod CAEN principal 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Descriere activitate (principal) Activități de servicii în tehnologia informației
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CERNEI, NR.2, BL.E5, AP.6
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 11086 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Locul 371 în Braşov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
887.658 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEVOPS TECH ADVISOR S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
3 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 13.901
Active circulante 1.057.226
Creante 696.350
Disponibilitati 3.724
Datorii 183.151
Capitaluri proprii 887.976
Capital social 200
Cifra de afaceri 998.017
Venituri totale 1.026.774
Cheltuieli totale 113.499
Profit brut 913.275
Pierdere bruta 0
Profit net 887.658
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 19.323
Active circulante 591.475
Creante 453.072
Disponibilitati 111.403
Datorii 85.705
Capitaluri proprii 525.093
Capital social 200
Cifra de afaceri 605.321
Venituri totale 614.700
Cheltuieli totale 83.889
Profit brut 530.811
Pierdere bruta 0
Profit net 524.853
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 91
Active circulante 115.044
Creante 72.913
Disponibilitati 42.131
Datorii 1.309
Capitaluri proprii 113.826
Capital social 200
Cifra de afaceri 120.901
Venituri totale 121.684
Cheltuieli totale 6.348
Profit brut 115.336
Pierdere bruta 0
Profit net 113.626
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.