METRO CONVENIENCE ROMANIA S.R.L.
| Denumire | METRO CONVENIENCE ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 45486610 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000693402 |
| EUID | ROONRC.J2022000693402 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-01-18 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OPREA CAMELIA | DEPLINE EXERCITATE IMPREUNA | România |
| DANIEL LESLIE QUEST | DEPLINE EXERCITATE IMPREUNA | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| KHURANA RAJKARAN SINGH | - | Canada |
| STOENICĂ CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 180 542 500 | -74 869 508 | 231 692 061 | 56 720 679 | 38 230 602 | -137 898 346 | 347 |
| 2024 | 94 620 477 | -37 080 622 | 116 704 242 | 35 117 743 | 18 423 174 | -63 028 838 | 259 |
| 2023 | 28 054 167 | -20 180 736 | 48 794 756 | 13 601 955 | 11 833 287 | -25 948 216 | 133 |
| 2022 | 2 639 213 | -5 812 480 | 10 533 960 | 3 361 665 | 2 679 157 | -5 767 480 | 24 |
Statistics
Commercial networks and enterprises180 542 500 lei
91%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “METRO CONVENIENCE ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „METRO CONVENIENCE ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „METRO CONVENIENCE ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „METRO CONVENIENCE ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.117.743 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.423.174 |
| Stocuri | 9.851.008 |
| Creante | 3.725.789 |
| Casa si conturi la banci | 4.846.377 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 134.487 |
| DATORII | 116.704.242 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -63.028.838 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.620.477 |
| VENITURI TOTALE | 94.915.352 |
| CHELTUIELI TOTALE | 131.995.974 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.080.622 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 37.080.622 |
| Numar mediu de salariati | 259 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.601.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.833.287 |
| Stocuri | 3.492.167 |
| Creante | 2.645.192 |
| Casa si conturi la banci | 5.695.928 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126.069 |
| DATORII | 48.794.756 |
| PROVIZIOANE | 2.714.771 |
| CAPITALURI - TOTAL | -25.948.216 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.054.167 |
| VENITURI TOTALE | 28.122.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.303.575 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.180.736 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 20.180.736 |
| Numar mediu de salariati | 133 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.361.665 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.679.157 |
| Stocuri | 324.355 |
| Creante | 1.006.001 |
| Casa si conturi la banci | 1.348.801 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 138.521 |
| DATORII | 10.533.960 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.412.863 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.767.480 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.639.213 |
| VENITURI TOTALE | 2.649.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.461.519 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.812.479 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.812.480 |
| Numar mediu de salariati | 24 |