TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.

Cauta alta firma:
TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 44914034RegCom: J2021016000400EUID: ROONRC.J2021016000400CAEN: 6832Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR NICOLAE CARAMFIL, NR.19, ET.1

Denumire TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 44914034
Nr. Reg. Com. J2021016000400
EUID ROONRC.J2021016000400
CAEN 6832
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-09-16 (4 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR NICOLAE CARAMFIL, NR.19, ET.1
Telefon 0212326384
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BROLCOM SRL-România
ITH MANAGEMENT OFFICE SRL-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 16 412 277 1 868 889 4 008 128 47
2024 13 533 883 1 519 608 3 505 971 467 594 4 487 323 1 519 848 34
2023 9 014 717 599 887 2 434 235 249 213 2 710 739 600 127 38
2022 8 448 355 1 191 854 2 634 126 173 446 3 652 657 1 192 094 41
2021 652 228 176 520 837 615 122 395 891 940 176 720 44
Statistics
Commercial networks and enterprises
16 412 277 lei
21%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6832 Rev. 2 (echivalent: 6832 Rev. 3)
Obiect Activitate Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Descriere Activitate Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Cod CAEN principal 68 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR NICOLAE CARAMFIL, NR.19, ET.1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 6636 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6832: Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

Locul 1893 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.519.608 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEAM REAL ESTATE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 467.594
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.487.323
Stocuri 37.893
Creante 3.970.715
Casa si conturi la banci 478.715
CHELTUIELI IN AVANS 70.902
DATORII 3.505.971
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.519.848
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 13.533.883
VENITURI TOTALE 13.542.103
CHELTUIELI TOTALE 11.796.939
Profitul brut 1.745.164
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.519.608
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 34

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 249.213
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.710.739
Stocuri 52.611
Creante 2.368.685
Casa si conturi la banci 289.443
CHELTUIELI IN AVANS 74.410
DATORII 2.434.235
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 600.127
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 9.014.717
VENITURI TOTALE 9.063.364
CHELTUIELI TOTALE 8.357.672
Profitul brut 705.692
Pierdere bruta 0
Profitul net 599.887
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 38

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 173.446
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.652.657
Stocuri 4.095
Creante 2.471.319
Casa si conturi la banci 1.177.243
CHELTUIELI IN AVANS 117
DATORII 2.634.126
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.192.094
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 8.448.355
VENITURI TOTALE 8.429.703
CHELTUIELI TOTALE 7.101.342
Profitul brut 1.328.361
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.191.854
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 41

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 122.395
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 891.940
Stocuri 22.804
Creante 838.089
Casa si conturi la banci 31.047
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 837.615
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 176.720
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 652.228
VENITURI TOTALE 683.885
CHELTUIELI TOTALE 500.526
Profitul brut 183.359
Pierdere bruta 0
Profitul net 176.520
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 44
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.