DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L.

Cauta alta firma:
DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L.
CUI: 44867986RegCom: J2021005504238EUID: ROONRC.J23/5504/2021CAEN: 8622Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. DOINEI, NR.29, PARTER. CAM. 3

Denumire DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L.
CUI 44867986
Nr. Reg. Com. J2021005504238
EUID ROONRC.J23/5504/2021
CAEN 8622
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-09-08 (5 ani)

Adresa JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. DOINEI, NR.29, PARTER. CAM. 3
Cod Poștal 77086
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SĂNDICĂ EUGEN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 364 442 283 152 14 067 — — — 1
2024 557 053 477 271 43 292 — — — 1
2023 130 200 76 640 6 116 — — — 1
2022 116 550 91 798 5 109 — — — 1
2021 71 400 63 557 4 701 — — — 0
Statistics
Commercial networks and enterprises
364 442 lei
-35%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 8622 Rev. 2 (echivalent: 8622 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de asistență medicală specializată
Descriere Activitate Activități de asistență medicală specializată
Cod CAEN principal 86 Activități de asistență medicală specializată
Descriere activitate (principal) Activități referitoare la sănătatea umană
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. DOINEI, NR.29, PARTER. CAM. 3
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 29929 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov

Locul 2156 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
477.271 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DR. EUGEN SANDICA CHIRURGIE CARDIOVASCULARA S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Neplatitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active circulante 86.020
Disponibilitati 86.020
Datorii 43.292
Capitaluri proprii 42.728
Capital social 200
Cifra de afaceri 557.053
Venituri totale 557.053
Cheltuieli totale 63.404
Profit brut 493.649
Pierdere bruta 0
Profit net 477.271
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active circulante 128.311
Creante 195
Disponibilitati 128.116
Datorii 6.116
Capitaluri proprii 122.195
Capital social 200
Cifra de afaceri 130.200
Venituri totale 130.200
Cheltuieli totale 52.453
Profit brut 77.747
Pierdere bruta 0
Profit net 76.640
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active circulante 50.664
Disponibilitati 50.664
Datorii 5.109
Capitaluri proprii 45.555
Capital social 200
Cifra de afaceri 116.550
Venituri totale 116.550
Cheltuieli totale 21.254
Profit brut 95.296
Pierdere bruta 0
Profit net 91.798
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8622
Active imobilizate 91
Active circulante 68.367
Disponibilitati 68.367
Datorii 4.701
Capitaluri proprii 63.757
Capital social 200
Cifra de afaceri 71.400
Venituri totale 71.400
Cheltuieli totale 5.744
Profit brut 65.656
Pierdere bruta 0
Profit net 63.557
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.