POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L.

Cauta alta firma:
POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L.
CUI: 44834644RegCom: J2021000882300EUID: ROONRC.J2021000882300CAEN: 147Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CORNELIU COPOSU, NR.2, AP.16

Denumire POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L.
CUI 44834644
Nr. Reg. Com. J2021000882300
EUID ROONRC.J2021000882300
CAEN 147
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-09-01 (5 ani)

Adresa JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CORNELIU COPOSU, NR.2, AP.16
Cod Poștal 440005
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 3 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
POULTRY INVESTMENT S.A.-România
KAJZINGER GABOR-Ungaria
KISS ALPAR-Ungaria
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 73 813 887 505 515 37 776 658 76 400 051 17 963 743 56 479 862 120
2024 44 807 877 -4 911 558 76 937 505 80 403 620 16 313 619 20 050 299 96
2023 43 271 018 -7 144 441 63 491 100 76 979 455 9 022 735 22 961 857 87
2022 24 263 744 -6 955 419 45 720 063 62 481 714 12 946 133 30 106 298 42
2021 0 -19 733 22 698 2 610 555 -19 533 1
2020 — — — — — — —
2019 — — — — — — —
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
73 813 887 lei
65%
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 147
Obiect Activitate —
Descriere Activitate —
Cod CAEN principal 14
Descriere activitate (principal) —
Număr asociați 0
Număr administratori 3
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CORNELIU COPOSU, NR.2, AP.16
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L. în Topul Firmelor 2025:
Locul 6270 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Satu Mare

Locul 86 în Satu Mare pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
505.515 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POULTRY INTEGRATION FARMS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 80.403.620
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 16.313.619
Stocuri 12.798.681
Creante 3.507.419
Casa si conturi la banci 7.519
CHELTUIELI IN AVANS 270.565
DATORII 76.937.505
CAPITALURI - TOTAL 20.050.299
Capital subscris varsat 2.000.600
Cifra de afaceri neta 44.807.877
VENITURI TOTALE 76.750.109
CHELTUIELI TOTALE 81.661.667
Profitul brut 0
Pierdere bruta 4.911.558
Profitul net 0
Pierdere neta 4.911.558
Numar mediu de salariati 96

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 76.979.455
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 9.022.735
Stocuri 5.068.856
Creante 3.937.822
Casa si conturi la banci 16.057
CHELTUIELI IN AVANS 450.767
DATORII 63.491.100
CAPITALURI - TOTAL 22.961.857
Capital subscris varsat 600
Cifra de afaceri neta 43.271.018
VENITURI TOTALE 52.063.942
CHELTUIELI TOTALE 59.208.383
Profitul brut 0
Pierdere bruta 7.144.441
Profitul net 0
Pierdere neta 7.144.441
Numar mediu de salariati 87

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 62.481.714
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 12.946.133
Stocuri 3.497.052
Creante 4.957.330
Casa si conturi la banci 4.491.751
CHELTUIELI IN AVANS 398.514
DATORII 45.720.063
CAPITALURI - TOTAL 30.106.298
Capital subscris varsat 600
Cifra de afaceri neta 24.263.744
VENITURI TOTALE 27.981.210
CHELTUIELI TOTALE 34.936.609
Profitul brut 0
Pierdere bruta 6.955.399
Profitul net 0
Pierdere neta 6.955.419
Numar mediu de salariati 42

WEB_UU_AN CAEN: 147
Active imobilizate 2.610
Active circulante 555
Creante 365
Disponibilitati 190
Datorii 22.698
Capitaluri proprii -19.533
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 19.733
Profit brut 0
Pierdere bruta 19.733
Profit net 0
Pierdere neta 19.733
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).