AMAZING LOGISTICS S.R.L.

Cauta alta firma:
AMAZING LOGISTICS S.R.L.
CUI: 44657380RegCom: J2021001417338EUID: ROONRC.J33/1417/2021CAEN: 4941Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. SUCEAVA, SAT BOSANCI COM. BOSANCI, STR. PINULUI, NR.9

Denumire AMAZING LOGISTICS S.R.L.
CUI 44657380
Nr. Reg. Com. J2021001417338
EUID ROONRC.J33/1417/2021
CAEN 4941
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-07-28 (5 ani)

Adresa JUD. SUCEAVA, SAT BOSANCI COM. BOSANCI, STR. PINULUI, NR.9
Cod Poștal 727045
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BÎRÎIAC CORNELIU-ROMICĂ-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 4 279 455 459 707 1 683 435 — — — 7
2024 4 344 542 477 706 708 041 704 851 1 288 788 1 293 054 6
2023 3 566 039 672 295 871 192 — — — 5
2022 2 517 145 227 454 1 249 798 — — — 5
2021 0 -18 510 22 879 — — — 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
4 279 455 lei
-1%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AMAZING LOGISTICS S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3)
Obiect Activitate Transporturi rutiere de mărfuri
Descriere Activitate Transporturi rutiere de mărfuri
Cod CAEN principal 49 Transporturi rutiere de mărfuri
Descriere activitate (principal) Transporturi terestre și transporturi prin conducte
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. SUCEAVA, SAT BOSANCI COM. BOSANCI, STR. PINULUI, NR.9
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția AMAZING LOGISTICS S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 29893 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

Locul 609 în Suceava pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
477.706 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „AMAZING LOGISTICS S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „AMAZING LOGISTICS S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „AMAZING LOGISTICS S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AMAZING LOGISTICS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „AMAZING LOGISTICS S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „AMAZING LOGISTICS S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „AMAZING LOGISTICS S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AMAZING LOGISTICS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4941
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 704.851
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.288.788
Stocuri 14.566
Creante 824.585
Casa si conturi la banci 449.637
CHELTUIELI IN AVANS 7.456
DATORII 708.041
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.293.054
Capital subscris varsat 1.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 4.344.542
VENITURI TOTALE 4.457.345
CHELTUIELI TOTALE 3.901.450
Profitul brut 555.895
Pierdere bruta 0
Profitul net 477.706
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4941
Active imobilizate 573.668
Active circulante 1.168.823
Stocuri 1.982
Creante 520.255
Disponibilitati 646.586
Cheltuieli in avans 10.940
Datorii 871.192
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 882.239
Capital social 1.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 3.566.039
Venituri totale 3.603.453
Cheltuieli totale 2.860.583
Profit brut 742.870
Pierdere bruta 0
Profit net 672.295
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4941
Active imobilizate 720.060
Active circulante 735.656
Stocuri 0
Creante 546.202
Disponibilitati 189.454
Cheltuieli in avans 4.026
Datorii 1.249.798
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 209.944
Capital social 1.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 2.517.145
Venituri totale 2.559.513
Cheltuieli totale 2.311.004
Profit brut 248.509
Pierdere bruta 0
Profit net 227.454
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4941
Active imobilizate 0
Active circulante 5.369
Stocuri 0
Creante 59
Disponibilitati 5.310
Cheltuieli in avans 0
Datorii 22.879
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii -17.510
Capital social 1.000
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 0
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 18.510
Profit brut 0
Pierdere bruta 18.510
Profit net 0
Pierdere neta 18.510
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.