SPECIALOR TEAM S.R.L.

Cauta alta firma:
SPECIALOR TEAM S.R.L.
CUI: 44483217RegCom: J2021002956124EUID: ROONRC.J2021002956124CAEN: 4682Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. LOTUS, NR.20, BL.A8, SC.A, ET.2, AP.5

Denumire SPECIALOR TEAM S.R.L.
CUI 44483217
Nr. Reg. Com. J2021002956124
EUID ROONRC.J2021002956124
CAEN 4682
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-06-23 (5 ani)

Adresa JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. LOTUS, NR.20, BL.A8, SC.A, ET.2, AP.5
Cod Poștal 401071
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
ROTARI DORIN-Italia
ROTARI DORIN-Italia
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 130 647 693 1 368 871 43 287 178 2
2024 244 173 790 1 571 732 38 590 999 2 097 318 47 421 867 2 468 637 2
2023 64 889 051 896 665 11 961 007 1 013 196 11 844 716 896 905 1
2022 3 819 887 3 575 094 288 677 1
2021
Statistics
Commercial networks and enterprises
130 647 693 lei
-46%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SPECIALOR TEAM S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4682 Rev. 3
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Cod CAEN principal 46
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. LOTUS, NR.20, BL.A8, SC.A, ET.2, AP.5
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția SPECIALOR TEAM S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 4559 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 4682: Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice

Locul 251 în Cluj pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.571.732 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SPECIALOR TEAM S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SPECIALOR TEAM S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SPECIALOR TEAM S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SPECIALOR TEAM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SPECIALOR TEAM S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SPECIALOR TEAM S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SPECIALOR TEAM S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SPECIALOR TEAM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
3 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4672
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.097.318
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 47.421.867
Stocuri 5.261.362
Creante 42.138.584
Casa si conturi la banci 21.921
DATORII 38.590.999
VENITURI IN AVANS 8.459.549
CAPITALURI - TOTAL 2.468.637
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 244.173.790
VENITURI TOTALE 244.357.440
CHELTUIELI TOTALE 242.515.332
Profitul brut 1.842.108
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.571.732
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 2

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4672
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.013.196
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 11.844.716
Stocuri 4.933.920
Creante 6.620.353
Casa si conturi la banci 290.443
DATORII 11.961.007
CAPITALURI - TOTAL 896.905
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 64.889.051
VENITURI TOTALE 64.994.058
CHELTUIELI TOTALE 63.973.771
Profitul brut 1.020.287
Pierdere bruta 0
Profitul net 896.665
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4672
Active imobilizate 12.119
Active circulante 3.851.852
Stocuri 652.566
Creante 2.444.768
Disponibilitati 754.518
Datorii 288.677
Capitaluri proprii 3.575.294
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.819.887
Venituri totale 3.824.946
Cheltuieli totale 209.759
Profit brut 3.615.187
Pierdere bruta 0
Profit net 3.575.094
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.