SOFTIFY QUEST S.R.L.

Cauta alta firma:
SOFTIFY QUEST S.R.L.
CUI: 44254965RegCom: J23/2949/2021EUID: ROONRC.J23/2949/2021CAEN: 6201Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.198C, TRONSON VEST, BL.C2, SC.B, ET.3, AP.23

Denumire SOFTIFY QUEST S.R.L.
CUI 44254965
Nr. Reg. Com. J23/2949/2021
EUID ROONRC.J23/2949/2021
CAEN 6201
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-05-11 (5 ani)

Adresa JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.198C, TRONSON VEST, BL.C2, SC.B, ET.3, AP.23
Cod Poștal 77190
Telefon 0743112728
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
ŞONTICĂ ALEXANDRU - FLORENTIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 036 262 691 583 195 676 1
2024 704 462 617 258 244 580 1
2023 628 540 561 690 11 607 1
2022 482 728 375 879 184 670 1
2021 240 673 199 246 138 139 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 036 262 lei
47%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SOFTIFY QUEST S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6201 Rev. 2
Obiect Activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Descriere Activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod CAEN principal 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Descriere activitate (principal) Activități de servicii în tehnologia informației
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.198C, TRONSON VEST, BL.C2, SC.B, ET.3, AP.23
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția SOFTIFY QUEST S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 20379 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov

Locul 1531 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
617.258 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SOFTIFY QUEST S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SOFTIFY QUEST S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SOFTIFY QUEST S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SOFTIFY QUEST S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SOFTIFY QUEST S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SOFTIFY QUEST S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SOFTIFY QUEST S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SOFTIFY QUEST S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 328.295
Active circulante 530.400
Stocuri 13.407
Creante 499.115
Disponibilitati 17.878
Cheltuieli in avans 3.243
Datorii 244.580
Capitaluri proprii 617.358
Capital social 100
Cifra de afaceri 704.462
Venituri totale 716.488
Cheltuieli totale 77.874
Profit brut 638.614
Pierdere bruta 0
Profit net 617.258
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 25.146
Active circulante 548.251
Creante 539.827
Disponibilitati 8.424
Datorii 11.607
Capitaluri proprii 561.790
Capital social 100
Cifra de afaceri 628.540
Venituri totale 874.265
Cheltuieli totale 303.935
Profit brut 570.330
Pierdere bruta 0
Profit net 561.690
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 229.276
Active circulante 331.373
Creante 328.202
Disponibilitati 3.171
Cheltuieli in avans 0
Datorii 184.670
Capitaluri proprii 375.979
Capital social 100
Cifra de afaceri 482.728
Venituri totale 488.183
Cheltuieli totale 107.476
Profit brut 380.707
Pierdere bruta 0
Profit net 375.879
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 289.087
Active circulante 46.958
Creante 43.776
Disponibilitati 3.182
Cheltuieli in avans 1.440
Datorii 138.139
Capitaluri proprii 199.346
Capital social 100
Cifra de afaceri 240.673
Venituri totale 244.434
Cheltuieli totale 42.282
Profit brut 202.152
Pierdere bruta 0
Profit net 199.246
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.