UNILIN FLOORING ROMANIA S.R.L.
| Denumire | UNILIN FLOORING ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 43678520 |
| Nr. Reg. Com. | J2021000324086 |
| EUID | ROONRC.J2021000324086 |
| CAEN | 1621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-02-04 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROBBE AMELYNCK | - | Belgia |
| JENS YVES M VAN ROMPAEY | - | Belgia |
| GHIȚĂ IONUȚ MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 734 492 | 2 920 430 | 2 669 326 | 75 282 004 | 48 935 702 | 118 905 029 | 105 |
| 2024 | 55 409 156 | 341 445 | 3 459 649 | 80 940 093 | 40 810 609 | 115 984 600 | 137 |
| 2023 | 75 351 407 | -3 240 075 | 92 430 257 | 83 821 956 | 27 592 260 | 16 643 214 | 172 |
| 2022 | 20 905 817 | 262 537 | 107 517 126 | 83 364 667 | 43 992 940 | 19 883 289 | 170 |
| 2021 | 0 | 120 752 | 4 776 427 | 4 547 925 | 19 849 254 | 19 620 752 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 734 492 lei
-14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “UNILIN FLOORING ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1621 Rev. 2 (echivalent: 1621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Descriere Activitate | Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 1621: Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „UNILIN FLOORING ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „UNILIN FLOORING ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „UNILIN FLOORING ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.940.093 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.810.609 |
| Stocuri | 16.011.545 |
| Creante | 24.115.699 |
| Casa si conturi la banci | 683.365 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 123.200 |
| DATORII | 3.459.649 |
| VENITURI IN AVANS | 2.429.653 |
| CAPITALURI - TOTAL | 115.984.600 |
| Capital subscris varsat | 118.499.940 |
| Cifra de afaceri neta | 55.409.156 |
| VENITURI TOTALE | 55.232.071 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.856.998 |
| Profitul brut | 375.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 341.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 83.364.667 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.992.940 |
| Stocuri | 20.496.255 |
| Creante | 23.059.681 |
| Casa si conturi la banci | 437.004 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.808 |
| DATORII | 107.517.126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.883.289 |
| Capital subscris varsat | 19.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.905.817 |
| VENITURI TOTALE | 25.612.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.250.002 |
| Profitul brut | 362.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 262.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| Active imobilizate | 4.547.925 |
| Active circulante | 19.849.254 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 19.025.870 |
| Disponibilitati | 823.384 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 4.776.427 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 19.620.752 |
| Capital social | 19.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 248.960 |
| Cheltuieli totale | 115.688 |
| Profit brut | 133.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 120.752 |
| Pierdere neta | 0 |